ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

AWO 2020. Takiej akcji jeszcze nie było!

› Aktualności› Wydarzenia 28 dni temu    5.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fundacja "Ogród Marzeń"

Akcja Wesołych Ogrodników 2020 przeniosła się do Internetu.

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

Fundacja „Ogród Marzeń” pomaga dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Wspiera finansowo leczenie, zakup sprzętu, środków higienicznych, leków. Organizuje turnusy rehabilitacyjne, obozy „Łowców Przygód”, hipoterapię i inne zajęcia dla swoich podopiecznych. Prowadzi również grupę wsparcia dla rodziców. Niestety, w tym roku z powodu trwającej pandemii SARS-CoV-2 pozyskanie funduszy stanęło pod znakiem zapytania.

 

Każdego roku, w marcu, Fundacja „Ogród Marzeń” organizowała wielką zbiórkę pieniędzy, dzięki której mogła pomagać swoim podopiecznym. Tak było przez 9 lat.

 

W tym roku przygotowywana została jubileuszowa - dziesiąta zbiórka. Wszystko było zapięte na ostatni guzik, podogrywane imprezy, rozpoczęta akcja promocyjna, ponad 400 wolontariuszy w gotowości. Tyle samo wypisanych identyfikatorów ze smyczami, naklejki, magnesy i nagle… Trach - wszystko runęło w gruzach.

 

Rekordowa Akcja Wesołych Ogrodników 2019 [WIDEO, GALERIA].

 

Akcja miała się rozpocząć 21 marca, dzień wcześniej ogłoszono w Polsce stan epidemii. To był straszny cios. Jednak nikt nie zamierzał się poddać. Dlatego Fundacja postanowiliła przenieść zbiórkę do inetrnetu.

 

Fundacja „Ogród Marzeń” działa od dziesięciu lat. Głównym zadaniem jest pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej. Wspiera finansowo leczenie, zakup sprzętu, środków higienicznych i leków.

 

Fundacja organizuje:

  • turnusy rehabilitacyjne.
  • hipoterapię
  • obozy "Łowców Przygód"
  • festyny, wycieczeki, imprezy integracyjne

 

Na zrzutkę można wpłacić dowolna kwotę nawet 5 zł. Istnieje również możliwość wybrania specjalnych pakietów upominkowych na określoną kwotę:

  • Pakiet za 20 zł – otrzymasz jeden magnes wybrany losowo. Kliknij TUTAJ.
  • Pakiet za 50 zł – otrzymasz zestaw 8 magnesów. Kliknij TUTAJ.
  • Pakiet za 100 zł – otrzymasz zestaw gadżetów fundacyjnych: 8 magnesów, długopis, smycz, frisbee, kartki pocztowe, latarka, bransoletka ręcznie robiona przez podopiecznych (wysyłana losowo). Kliknij TUTAJ. 

 

Wspomóż Akcję Wesołych Ogrodników. Wpłać niewielka kwotę. Kliknij w zdjęcie

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A