ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Akcesoria samochodowe przydatne w podróży

› Motoryzacja› Porady 10 miesięcy temu    19.07.2019
Artykuł partnera
komentarzy 2 ocen 1 / 0%
A A A

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Służy nam jako środek lokomocji, a często jest narzędziem pracy. Niezależnie od tego, jaką pełni funkcje, każdy z nas chce, żeby jazda sprawiała przyjemność. Kiedy zauważamy, że potrzebujemy większego komfortu podróży, nie zawsze musi to oznaczać konieczność kupienia nowego auta. Czasem wystarczy zaopatrzyć się w kilka pomocnych akcesoriów. Rynek gadżetów motoryzacyjnych oferuje nam coraz więcej możliwości a ich szeroki wybór znajdziemy na stronie czesciauto24.pl Wiele z nich poprawia nie tylko wartości użytkowe samochodu, ale także pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Dawniej podróż w nieznane miejsce oznaczała konieczność wielogodzinnego studiowania mapy.  Te czasy odeszły już jednak w zapomnienie. Dziś z pomocą przychodzi nam technologia. Wystarczy, że wpiszemy adres docelowy w nawigację, a ta wyznaczy za nas trasę i poprowadzi na miejsce. Jest to sposób zdecydowanie wygodniejszy i mniej problematyczny od tradycyjnej mapy. Jeśli nie mamy nowoczesnego samochodu z inteligentnym panelem i zintegrowanym systemem GPS, możemy dokupić takie urządzenie. Dostępnych jest wiele modeli, które różnią się m.in. wielkością wyświetlacza, funkcjami i rodzajem map. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejnym gadżetem motoryzacyjnych, który zdecydowanie ułatwia życie w podróży jest uchwyt do smartphona. W dzisiejszych czasach telefon to już nie tylko sprzęt służący do kontaktu, ale prawdziwe centrum dowodzenia światem. W samochodzie może on chociażby pełnić rolę nawigacji, wystarczy wgrać odpowiednie aplikacje i profesjonalny GPS jest zamknięty w naszym smartphonie. Dodatkowo oprogramowania te mają opcję włączenia alertów o fotoradarach, wypadkach i blokadach na trasie. Uchwyty do smartphona są dostępne w wielu wariantach. Mogą być mocowane do szyby lub do kratki wentylacyjnej  Pamiętajmy jednak, że jeśli chcemy intensywnie korzystać z telefonu w trasie, to koniecznie musimy się zaopatrzyć w ładowarkę samochodową. Nie jest do duży wydatek a lepiej uniknąć niemiłej niespodzianki, jaką jest pusta bateria w najmniej odpowiednim momencie.

Każdemu z nas z pewnością nie raz zdarzyło się rozmawiać przez telefon podczas jazdy samochodem. Jest to naturalna sprawa, w dzisiejszym zabieganym świecie, chcemy być nieustannie w kontakcie ze wszystkimi. Właśnie dlatego urządzeniem, które powinni mieć wszyscy kierowcy jest z pewnością zestaw głośnomówiący. Sprzęt ten pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. Takie rozwiązanie nie tylko jest o wiele bardziej wygodne, ale też znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo pamiętajmy, że dzwonienie przez telefon bez zestawu głośnomówiącego grozi otrzymaniem mandatu.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marek
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Nawigacja często zawodzi. Trzeba mieć dobry atlas samochodowy najlepiej z wszystkimi węzłami na autostradach i drogach ekspresowych.No i koniecznie mapa miejscowości do której jedziemy, którą wcześniej trzeba przeanalizować.Dobrze jest mieć również przyrząd do sprawdzenia siły akumulatora i siły jego ładowania.Reszta to super jazda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mania
10 miesięcy temu 1
Marku, mapy można także pobrać na telefon. Dobry transmitter fm może służyć jako urządzenie do ładowania telefonu, przesyłania muzyki z telefonu do radia oraz... miernik napięcia w aku. To wszystko w Xiaomi Roidmi 3s.
R E K L A M A