ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Akademia Jazzu w Ogrodzie JOK-u

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    12.08.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Poznańska formacja jazzu tradycyjnego Dixie Company wystąpi w piątek 21 sierpnia w Jarocinie w ramach projektu „Swingująca Wielkopolska - Mała Akademia Jazzu”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Początek o godz. 18.00 w Ogrodzie Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Bezpłatne wejściówki do odbioru w JOK-u. Liczba miejsc ograniczona ze względu na pandemię. Oczywiście koncert będzie transmitowany na fanpage’u ośrodka kultury.

 

Od kilku lat poznańska formacja jazu tradycyjnego Dixie Company realizuje program muzyczny skierowany do najmłodszych słuchaczy o nazwie „Mała Akademia Jazzu”. Prowadzący przekazuje wiedzę na temat genezy i historii jazzu tradycyjnego. Przybliża najbardziej znanych artystów i kompozytorów związanych z tym gatunkiem. Muzycy demonstrują najbardziej rozpoznawalne standardy, charakterystyczne i nietypowe instrumenty, zgłębiają tajniki improwizacji oraz śpiewu tzw. skatem. Każde spotkanie jest okazją nie tylko do znakomitej zabawy, ale także do przybliżenia arkanów „starego dobrego jazzu” w lekkiej formie i z przymrużeniem oka.

Nowy - 32. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ niezorientowany
miesiąc temu 2
a gdzie jest ten ogród JOK?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale jest problem ?
miesiąc temu 1
takie coś to w amfiteatrze przy tak pięknej pogodzie :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji