ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

3. Święto Parówki: Ludzie garnęli się, by pomóc [WIDEO, FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    7.08.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Ogromną popularnością cieszyło się tegoroczne Święto Parówki.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Do parku w Jaraczewie tylu ludzi jeszcze nie przyszło. Uczestnicy zjechali się nie tylko z całego powiatu, ale także z okolicznych gmin, by bawić się w rytm muzyki country i skosztować parówkowych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Imprezowicze złapali też bakcyla do pomagania. Atrakcje i potrawy były za darmo, ale organizatorzy prosili, by w miarę możliwości wrzucić symboliczną złotówkę do puszki Fundacji "Ogród Marzeń". Cały dochód zostanie przeznaczony na sprzęt rehabilitacyjny dla Dawida "Gadulca" Szkudlarka, mieszkańca Parzęczewa.

Zobaczcie, jak bawili się kowboje z okolicy!

[AKTUALIZACJA, wtorek, godz. 9.16]

Kochani, chciałem podziękować wraz z rodzicami państwu Wiesławie i Piotrowi Biegunom za 3. Święto Parówki i zbiórkę na moją osobę, a ludziom za to, że się zaangażowali w tę imprezę. Dziękuję też wszystkim, którzy wrzucili pieniądze do puszek. Do zobaczenia, mam nadzieję, za rok.

Dziękuję też Damianowi Nowakowi za limuzynę oraz moim biegaczom Ani i Damianowi - mówi Dawid Szkudlarek.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!