ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

3-letnia Amelia i jej matka zostały uprowadzone sprzed bloku [CHILD ALERT]

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    7.03.2019
komentarzy 7 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Policja

Policja apeluje o pomoc. Trwają poszukiwania 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które zostały uprowadzone dzisiaj rano około godziny 10.00.

Dzisiaj (7 marca) około godziny 10.00 matka z 3-letnim dzieckiem została uprowadzona przez dwóch zamaskowanych mężczyzn przed jednym z bloków przy ul. Hallera 47 w Białymstoku.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, są proszone o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj zamaskowani mężczyźni wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.

 

Rysopis 3-letniej Amelki:

 

niebieskie oczy i jasne włosy spięte w kok. Ubrana była różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, a także szare spodnie i granatowe buty.

 

Zostało uruchomione także Call Center pod numerem 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ b
  ponad rok temu ocena: 100%  7
  Może już by tak wyłączyć ten Child Alert skoro się odnalazła.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 7p
  ponad rok temu 6
  pegaz - ten artykuł ma datę, da data jest istotna, ona oznacza że to wydarzyło się właśnie wtedy, teraz jest to historia która nie znika. To tak jakby po wybudowaniu np. obwodnicy kasować wszystkie komentarze które dotyczyły początku jej budowy, prac w trakcie budowy i jej otwarcia. Rozumiesz? Jeżeli nie to się nie przejmuj, jutro na szychcie nie będzie ci to potrzebne.
  ~ pegaz
  ponad rok temu 5
  Minęło dwa tygodnie , a artykuł jest dalej redakcja śpi. WSTYD
  ~ Pulicjant
  ponad rok temu ocena: 0%  4
  Tak ale Życie Rawicza nie dostało oficjalnego komunikatu z komendy głównej policji.
  ~ ruchy
  ponad rok temu ocena: 31%  3
  o pomoc ??????????????? a od czego sa ??????????????ruszyc d......i szukac a nie liczyc ze ktos cos zauwazy!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do MP
  ponad rok temu ocena: 50%  2
  stała się tragedia, że w biały dzień zostaje porwana młoda dziewczyna ze swoją córeczką ale MP zdaj sobie sprawę, że nawet w tym przypadku co podałeś za przykład, że ktoś by potrącił czyjegoś pieska i tak policja by nie znalazła sprawcy tylko z prosto z mostu umorzyła sprawę! Minęło tyle godzin od porwania a w radiu komunikat to porywać z dziewczyną i dzieckiem ulotnił się w powietrzu, jeśli ich nie znajdą albo coś gorszego się im przydarzy (oby nie) to tylko będzie pokazywać jaka policja jest nieudolna.
  ~ MP
  ponad rok temu ocena: 40%  1
  Pragnę zauważyć, że gdy przejechano by ci pieska albo nie daj bóg zajęli twoje miejsce parkingowe to robiłbyś wojnę drogi użytkowniku. Radzę zastanowić się nad swoim życiem i postępowaniem podczas tej smutnej egzystencji.