ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

25 osób trafiło do jarocińskiego szpitala. Służby podsumowują okres świąteczny

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    27.12.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Interwencja jarocińskich służb na wypadku w Wałkowie  Interwencja jarocińskich służb na wypadku w Wałkowie  fot. Adam Majewski

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1


Służby ratunkowe podsumowały święta.
 W Wigilię i dwa dni Świąt Bożego Narodzenia na polskich drogach doszło do 187 wypadków, w których zginęło 20 osób - wynika ze statystyk Komendy Głównej Policji. Obrażenia ciała odniosły 233 osoby. Oprócz tego zatrzymano 506 nietrzeźwych kierowców.

 

 

Od wtorku w całej Polsce trwa policyjna akcja pod nazwą "Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie". Działania zakończą się w niedzielę o godz. 22.00 [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Jak święta wyglądały na terenie powiatu jarocińskiego?

 

Policja ocenia je jako wyjątkowo spokojne. Na drogach powiatu nie doszło do żadnej kolizji ani wypadku. Nie było też pijanych kierowców.

 

Strażacy wyjeżdżali cztery razy. W Wigilię interweniowali w Chociczy, gdzie zapaliły się sadze w kominie. Do podobnego zdarzenia zostali wezwani do Witaszyc w pierwsze święto. Wczoraj zapaliły się sadze w kominie w Wojciechowie.

 

 

Nasi ratownicy: straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego pospieszyli na pomoc kierowcy, który uderzył samochodem w drzewo w Wałkowie (powiat krotoszyński) [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Najwięcej pracy miały Zespoły Ratownictwa Medycznego.

 

Karetki pogotowia ratunkowego wyjeżdżały przez ostatnie trzy dni 42 razy. Najczęściej pomocy ratowników potrzebowaliśmy w Wigilię – 16 razy. W pozostałe dwa dni wzywaliśmy medyków 13 razy.

 

W okresie trzech świątecznych dni do szpitala przewieziono 25 osób.

 

We wspomnianym okresie po pomoc medyczną do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie zgłosiło się 60 osób: w Wigilię - 17, I dzień świat - 21 i II dzień świąt - 22 osoby.

 

 
Czytaj również: Chciał popełnić samobójstwo. Pojechał w okolice torów kolejowych. Kto go uratował?

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.


 

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Łopolony, janras, maselko, bodygard, łosrus i marianek
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
A czy pan burmistrz życzył wszystkim pracujacym na umowy zlecenie zdrowych wesołych świąt??? Hipokryzja... Bawcie sie dobrze ZJ. Wasz. Koniec bliski
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji