ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

12 osób na kwarantannie. Burmistrz dziękuje za wyrozumiałość

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    27.03.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały UMiG Jaraczewo

W Polsce rośnie liczba zakażonych koronawirusem. Badania laboratoryjne potwierdziły go u 1.340 osób. Niestety 16 zmarło. W związku z rozprzestrzenianiem się groźnej choroby płuc burmistrz Jaraczewa wydał kolejny komunikat do mieszkańców.
 

R E K L A M AGAZETA online SRT1 - Pomimo wdrożonych do tej pory procedur zapobiegawczych, wirus SARS-CoV-2 nadal rozprzestrzenia się na terenie naszego kraju. Na podstawie posiadanych przeze mnie informacji pragnę państwa uspokoić. Na terenie gminy Jaraczewo nie ma przypadku osoby zarażonej koronawirusem, natomiast liczba osób objętych kwarantanną domową lub nadzorem epidemiologicznym jest każdego dnia zmienna, ale utrzymuje się na poziomie nie przekraczającym 12 osób – informuje Dariusz Strugała.

 

 

Przypomniał, że do 11 kwietnia na terenie kraju wprowadzono nowe zakazy [ZOBACZ TUTAJ]

 

Uwzględniając powyższe obostrzenia informuję, że do dnia 11 kwietnia 2020 roku:

 

1) Urząd Miasta i Gminy Jaraczewo pozostaje zamknięty, a wszelkie sprawy można załatwiać telefonicznie bądź listownie, podobnie pozostałe jednostki organizacyjne gminy,

 

2) zawieszone pozostają zajęcia w żłobku, przedszkolach i szkołach,

3) zamknięte są instytucje kultury: Biblioteka Publiczna i Dom Kultury- Mam świadomość, że powyższe działania stwarzają dla Was pewne niedogodności, zapewniam jednak, że zostały podjęte w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno mieszkańców, uczniów, interesantów, jak i pracowników instytucji gminnych. Dziękuję za wyrozumiałość wobec wprowadzonych zmian dotyczących funkcjonowania – podkreśla włodarz Jaraczewa.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
3 miesiące temu 9
KWARANTANNA - Suchary :) https://youtu.be/On5ybfUEoaA... jak będzie kiepska to potem lekarz wytłumaczy jak działa Kovid-19 https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiol
3 miesiące temu 8
DOBRE!!!
~ jacekpl
3 miesiące temu 7
dla tych na kwarantannie koncert nr 1281 https://www.flashvid.net/2020/... https://jetload.net/e/NQKxfedQ...
~ wkurzony obserwator
3 miesiące temu ocena: 100%  6
Około pół godziny temu wracając autem zatrzymałem się przy ul. Paderewskiego i co zauważyłem kebab przy żabce zero ale to zero higieny.Pani po obsłużeniu klientów wyszła na zewnątrz pali papieroska i dyskutuje z 4ma osobami spożywającymi kupione tam jedzenie, ponadto do tego kiosku kebab z boku gdzie wejście dla personelu wchodzi i wychodzi kilkakrotnie młody mężczyzna.Poźniej okazuje się ,iż przyszedł on razem z pozostałą czwórką.I w dobie wirusa takie gówno powinno być zamknięte przez sanepid.Mam pytanie do gj. gdzie można wysyłać fotki i filmiki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiol
3 miesiące temu ocena: 100%  5
A zakłady karne przepełnione sąi gdzie ich ulokować?
~ 666
3 miesiące temu ocena: 100%  4
Tak 12 osób na kwarantannie a i tak sobie chodzą po sklepach .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mulda
3 miesiące temu ocena: 78%  3
No to w Urzędzie teraz fb i pasjans hula aż miło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
3 miesiące temu ocena: 83%  2
Brak działalności Gminy - nie odczuwam - wiec proponuje w ramach oszczędności kasę radnych i urzędników przeznaczyć na opiekę zdrowotną. Mi burmistrz tez nie jest potrzebny - bo i po co?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty kat
3 miesiące temu ocena: 12%  1
No kat zmień lekarza bo ten Cię oszukuje
R E K L A M A