ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - RestauracjaSłoneczna - Walentynki

Redakcja - jarocinska.pl

A A A

Redakcje serwisów jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl, to grupa zaangażowanych i ambitnych dziennikarzy, którzy starają się pokazywać nasze miasto takim jakie jest. Tworzą ją osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku medialnym. Jeśli mają Państwo jakieś spostrzeżenia i uwagi, chcą Państwo z nami współpracować lub zaistnieć na łamach naszych serwisów - zapraszamy do współpracy.

 


› jarocinska.pl › redakcja
 

Beata Frąckowiak-Piotrowicz
b.piotrowicz@jarocinska.pl
tel. (62) 749 86 42

Bartosz Nawrocki
b.nawrocki@jarocinska.pl
tel. (62) 332 20 53

Przemysław Niewiada
p.niewiada@jarocinska.pl
tel. (62) 332 20 39

 


› BIURO REKLAMY
 

Artur Antczak
a.antczak@jarocinska.pl
tel. 508 318 922

Angelika Włodarczyk
a.wlodarczyk@jarocinska.pl
tel. 509 082 772

 


› BAZA FIRM
 

Julia Piotrowicz
j.piotrowicz@jarocinska.pl
tel. (62) 332 20 41

Sylwia Dajewska
s.dajewska@jarocinska.pl
tel. 661 762 234, 623 322 060

 


› ADRES REDAKCJI
 

Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o., 63-200 Jarocin, ul. Kasprzaka 1a
tel. (62) 747 15 31, fax (62) 747 37 60
NIP 6171979904

Portal jarocinska.pl, 63-200 Jarocin, ul. Kasprzaka 1a
redakcja@jarocinska.pl, tel. (62) 747 15 31, fax (62) 747 37 60

R E K L A M A