ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-
 kategorie wydarzeń

Pojadą na rowerach zobaczyć inwestycje. ZGŁOSZENIA

sportowe  ›   7 miesięcy temu    18.08.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pojadą na rowerach zobaczyć  inwestycje. ZGŁOSZENIA
17 września
niedziela
data 17 września 2017 (niedziela)
godzina10:00
miejsceGmina Jarocin
biletyWstęp wolny

Rajd rowerowy "Szlakiem inwestycji Gminy Jarocin" odbędzie się 17 września. - W ten sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym, uczestnicy rajdu będą mogli "na żywo" zapoznać się z inwestycjami zrealizowanymi w ostatnim czasie przez samorząd Gminy Jarocin - zaprasza burmistrz. 

 

Rajd rozpocznie się w Jarocinie, po 24 kilometrach jazdy zakończy się w Wilkowyi. Tam, podczas festynu, na uczestników przedsięwzięcia czekać będzie posiłek, mnóstwo atrakcji i super nagrody, wśród których nie zabraknie roweru!

 

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc została ograniczona do 300 uczestników, dlatego liczy się kolejność zgłoszenia chęci udziału w tym rodzinnym przedsięwzięciu. Zapisy przyjmowane są w Bibliotece "Pod Ratuszem" w Jarocinie (poniedziałek 8-18, wtorek-piątek 8-16). Nie zwlekaj - już dziś zapisz się na rajd!

 

 

Tasa rajdu rowerowego "Szlakiem inwestycji Gminy Jarocin"

Początek w siedzibie JLA sp. z o.o. na ul. Zacisznej w Jarocinie, a potem przejeżdżamy łącznikiem Zaciszna – Przemysłowa i kierujemy się na Os. Zielony Zakątek w Roszkowie. Dalej spojrzenie na mieszkania budowane przez JTBS sp. z o.o. w ramach Programu „Mieszkanie Plus” w Siedleminie i na ul. Siedlemińskiej w Jarocinie. Później ul. Wrocławską przedostajemy się na ul. Polną, ścieżką rowerową na ul. Gajowej docieramy do ul. Powstańców Wlkp. Po jej przekroczeniu wjeżdżamy w ul.

Popiełuszki kierując się do ul. Marii Curie - Skłodowskiej, gdzie m.in.

zobaczymy rozbudowany budynek Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Kierujemy się w ulice: Malinowskiego, Podchorążych, Batorego, Glinki. Mijamy kolejne mieszkania przy ul. Leszczyce, siedzibę ZGO sp. z o.o., fragment drogi na Słupię, budynek Policji, ul. Św. Ducha przejeżdżamy na teren Jarocin Sport, skąd udajemy się w kierunku Wilkowyi. Rajd zakończy się przy szkole w Wilkowyi.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
R E K L A M A
R E K L A M A