ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M Aspołeczne a1 baner główny
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-
 kategorie wydarzeń

Koncert Stanisław Soyka Kwintet

koncerty  ›   ponad rok temu    14.10.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koncert Stanisław Soyka Kwintet
3 listopada
sobota
data 3 listopada 2018 (sobota)
godzina19:00
miejscesala widowiskowa GOK Hutnik
organizatorGOK Hutnik
bilety40 zł - dostępne w kasach GOK "Hutnik", gostyńskiego kina "Pod Kopułą" oraz na stronie: https://www.bilety24.pl/koncert/stanislaw-sojka-kwintet-44601

Niesamowity koncert Stanisław Soyka Kwintet, który odbędzie się w GOK "Hutnik" już 3 listopada o godz.19.00.

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. 
Podczas koncertów można usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać...Osiecka znana i nieznana”, klasyki Czesława Niemena z wydanej niedawno monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów, jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”. Nie zabraknie pieśni napisanych do wierszy polskich i nie tylko poetów („Który skrzywdziłeś…” Cz. Miłosza, „Gdybym” Bolesława Leśmiana).
Tym razem wystąpi z zespołem o nazwie SOYKA KOLEKTYW. Towarzyszyć mu będą Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej, Zbyszek Uhuru Brysiak na instrumentach perkusyjnych, syn Kuba na perkusji, Antoni Gralak na trąbce. SOYKA KOLEKTYW stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów unikalną moc muzyki improwizowanej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
R E K L A M A