R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
 

Jarocin Festiwal 2018. DZIEŃ II. Sobota. ZDJĘCIA

3 miesiące temu    14.07.2018
komentarzy 0
1 / 75
  R E K L A M A

  Jarocin Festiwal 2018. DZIEŃ II ZDJĘCIA

  + 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  fot. Dawid Michalczyk
  R E K L A M A
  R E K L A M A
  Komentarze do galerii (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ extasy zazyła
  2 miesiące temu 1
  na ta laskę, ale sie grzał starszy fotograf z jarocinskiej zdjecie numer 60, ciekawe czy gosciu ma żone, jesli tak współczuje Pani, napalał sie na maxa, a dziewcze wygladało jakby za duzo zażyło czegos
  R E K L A M A
  R E K L A M A