Dostosuj wydruk

Zadymienie i tlenek węgla w kamienicy

Zadymienie i tlenek węgla w kamienicy

W kamienicy na ul. Kasztanowej w Jarocinie pojawił się dym. Strażacy wykryli niebezpieczny dla ludzi tlenek węgla.

 Mieszkańcy ulicy Kasztanowej w Jarocinie z niepokojem obserwują przemieszczające się wozy strażackie. Dyżurny operacyjny powiatu otrzymał zgłoszenie o zadymieniu na korytarzu kamienicy. Do działań skierowano cztery zastępy straży pożarnej. Na szczęście okazało się, że nie doszło do wybuchu pożaru. Źródłem zadymienia był nieszczelny przewód kominowy.

- Nasze urządzenia pomiarowe wykazały obecność tlenku węgla. Nie ma osób poszkodowanych – informuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

Na miejscu pracują 3 zastępy JRG Jarocin i 1 OSP Jarocin.

 Akcja strażaków trwała ponad dwie godziny.

Wczoraj wieczorem jarocińscy strażacy zostali wezwani do Brodowa (powiat średzki), gdzie w ogniu stanął nowoczesny szeregowiec.[ZOBACZ TUTAJ]


 

W tym roku na terenie powiatu jarocińskiego jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla. Do szpitala przewieziono 17-letnią dziewczynę. Do zdarzenia doszło w jednym z domów na ul. Żerkowskiej w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

autor: Elżbieta Rzepczyk

Źródło:

Dodano: 2019.02.10

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31