Dostosuj wydruk

Świąteczne zakupy na Rynku od czwartku do soboty. Na początek spotkanie ze św. Mikołajem

Świąteczne zakupy na Rynku od czwartku do soboty. Na początek spotkanie ze św. Mikołajem

Jarocin. Rynek. II Jarmark Bożonarodzeniowy. Zakupy na święta. Prezenty.

 

Na jarocińskim rynku pojawiły się elementy świątecznej iluminacji. Rozbłysną one w najbliższy czwartek podczas Jarocińskich Mikołajek. Będzie to także jedna z atrakcji świątecznego kiermaszu, który odbywać się będzie od 6 do 8 grudnia.

 

ZOBACZCIE TUTAJ - co działo się na rynku przed rokiem KLIK

 

Piękna choinka, która stanęła na starówce ma 10 metrów wysokości. Gwiazda zamontowana na jej szczycie podnosi ją o kolejny metr w górę. Na choince zawisło 1000 różnokolorowych bombek i ponad 14 tysięcy LED-owych światełek. Wśród świetlnych elementów świątecznych jest też ogromna bombka i świecący renifer z saniami. Każdą z ozdób rozświetla po 3 tysiące lampek. Najdłuższy jest liczący 11 metrów „Pociąg Świętego Mikołaja”. W trakcie Jarocińskich Mikołajek, które rozpoczną się w czwartek o godz. 16.30, będzie można zasiąść w ponad 2,5-metrowym fotelu razem ze św. Mikołajem. Podczas uroczystego odpalenia iluminacji świątecznej przewidziano szereg animacji dla dzieci i poczęstunek gorącą czekoladą.

 

[ZOBACZ TEŻ] W niedzielę 9 grudnia na świąteczne zakupy zaprasza kino "Echo", Jarocin XXI oraz PKO BP 

 

Dorośli będą mogli odwiedzić stoiska Jarmarku Bożonarodzeniowego, który od 6 do 8 grudnia odbędzie się na jarocińskim rynku. Na stoiskach nie zabraknie regionalnych produktów, świątecznych ozdób i pomysłów na oryginalne prezenty. Kiermasz w podcieniach ratusza można będzie odwiedzić w czwartek w godz.14.00-18.00, a w piątek i sobotę w godz.10.00-18.00. Będzie to druga edycja tej imprezy.

 

A tak burmistrz Adam Pawlicki na swoim profilu facebookowym zaprasza na świąteczny jarmark do Jarocina:

autor: Lidia Sokowicz

Źródło:

Dodano: 2018.12.05

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31