Dostosuj wydruk

Pokaż jak obchodzisz Sylwestra i zgarnij pieniądze na Nowy Rok

Pokaż jak obchodzisz Sylwestra i zgarnij pieniądze na Nowy Rok

Jarocin. Sylwester. Gmina Jarocin. Powiat Jarociński. Ziemia Jarocińska. Sylwester na Ziemi Jarocińskiej. Zabawa sylwestrowa. Sylwester 2017. Sylwester za stówę

 

Na balu, na prywatce, przed telewizorem z rodziną, u znajomych, a może spontanicznie na rynku lub z sąsiadami? A może jeszcze inaczej? Pokaż nam jak bawisz lub nie bawisz się w Sylwestra. Jak celebrujesz ostatni dzień w roku, albo odwrotnie. A może jesteś w pracy? Też nam to pokaż.

 

Czekamy na wasze ZDJĘCIA i FILMY dokumentujące Sylwestra 2017. Na autora najciekawszej relacji czeka niespodzianka - 100 zł. Nie ma to jak dobrze się zabawić w Sylwestra i jeszcze dostać za to pieniądze. Prawda? W takim razie przysyłajcie odjechane zdjęcia i filmy.

 

Materiały można przesyłać pod adres b.nawrocki@jarocinska.pl, lub w wiadomości prywatnej za pośrednictwem naszego fanpage na Facebooku [ZOBACZ TUTAJ]. Mile widziane będą również linki np. do kanału YouTube.

 

Z waszych materiałów zmontujemy jedną relację - Sylwester 2017 oczami czytelników i internautów jarocinska.pl, pokażemy na portalu, a najciekawsze zdjęcia – w papierowym wydaniu Gazety.

 

No to – Do Siego roku. Bawcie się, nagrywajcie, róbcie zdjęcia i wysyłajcie. Czekamy.

 

FOTORELACJA z Sylwestra na rynku w Jarocinie - ZOBACZ TUTAJ

 

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2017.12.31

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31