R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zula uciekła dzisiaj po południu. Właściciel szuka psa

› Daj znać 8 miesięcy temu    5.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Właściciel apeluje do wszystkich, którzy mogli widzieć dzisiaj w okolicy Wilkowyi - Jarocina psa w typie owczarka (zdjęcie).


 

- Suczka wabi się Zula, uciekła dzisiaj około godziny 17.00 z Wilkowyi i nie możemy jej znaleźć. Ważna informacja - pies jest niegroźny. Pobiegła prawdopodobnie w stronę Jarocina - informuje właściciel.

R E K L A M A

 

W sprawie zaginionego psa można dzwonić pod numer telefonu 724/803-657.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  R E K L A M A
  R E K L A M A