R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zobaczyły go w internecie. Od razu się w nim zakochały.

› Daj znać ponad rok temu    19.12.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Internauta jarocinska.pl

Jarocin. Zwierzęta w Jarocinie. Kot w Jarocinie. Kot do adopcji. Zaadoptuj kota

R E K L A M A

W niedzielę wieczorem, na dworcu kolejowym w Jarocinie błąkał się mały kotek. Jest cały czarny, samiec, ma około 7 miesięcy. Podchodził do każdego pasażera i prosił o pomoc - informuje pani Izabela z Jarocina.

Mieszkanka dodaje, że z rozmowy z ochroniarzem obiektu wie, że zwierzak był tam już o 8 rano. Wcześniej przebywał na peronie.

- Kotek był bardzo czysty i zadbany. Widać, że na pewno miał kiedyś dobry dom, bo jest bardzo dobrze zsocjalizowany. Przytula się, korzysta z kuwety, chodzi za człowiekiem jak cień – opisuje nasza Czytelniczka. - Postanowiłyśmy mu pomóc, ale zatrzymać go nie możemy, bo mamy kilka swoich kotów. Szukamy właściciela lub nowego domu. Z doświadczenia wiem, że tak miłe i spokojne koty nie zdarzają się często.

- Zależy nam, by kicia znalazła ciepły dom. Jest naprawdę wyjątkowy. Aż dziwne, że nikt go nie szuka - dodaje pani Izabela.

[AKTUALIZACJA, środa, godz. 22.00]

Mieszkanka Jarocina przyznaje, że po zamieszczeniu informacji na portalu telefon nie przestawał dzwonić. Nasi Czytelnicy jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

- Dzięki Wam kotek z dworca ma kochający dom. Dziś pojechał do Kai i Beni, dziewczyny zakochały się w kotku od razu - informuje nas pani Izabela. - Oczywiście wyśledziły go na Waszym portalu. Dziękuje za pomoc.

I my cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Za kilka dni Wigilia, może i kotek podziękuje ludzkim głosem? Wszak magia świąt jest przeogromna.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ R.R.
ponad rok temu ocena: 75%  3
To wspaniałe, że są jeszcze tacy wrażliwi ludzie jak pani Iza, która nie przeszła obojętnie obok bezbronnej istotki. Kocurek trafił do domu, w którym nie zabraknie dla niego miłości
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ju
ponad rok temu ocena: 100%  2
Małe koty często wchodzą pod samochód.Tak "wyjeżdżają".Potem wypadają podczas jazdy,lub wychodzą jak samochód się zatrzyma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ piesek
ponad rok temu ocena: 30%  1
pechowe kocisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A