R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Znany aktor apeluje o adopcję skrzywdzonego psa ze Schroniska w Radlinie

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    13.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 8 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Profil społecznościowy Marcina Dorocińskiego

Radlin. Schronisko. Marcin Dorociński. Schronisko dla psów w Radlinie. Apel aktora

 

R E K L A M A

 

Aktor Marcin Dorociński (znany między innymi z roli Despero w Pitbullu), który od lat angażuje się w akcję pomocy i ratowania zwierząt (współpracuje z Viva! i WWF Polska) apeluje w mediach społecznościowych o adopcję dla niedowidzącego psa ze Schroniska dla zwierząt w Radlinie.

 

 

„Prosimy o udostępnienia dla Amorka!!!! Kolejny pies skrzywdzony przez człowieka, dwa lata żyjący bez dostępu do światła dziennego. Przeczytajcie jego historię i po raz kolejny podziękujmy wolontariuszce Pani Martynie Karpińskiej, która walczy o to by Amor zaznał w swoim życiu trochę szczęścia i znalazł upragniony dom” - napisał Dorociński.

 

Post ma już ponad 600 udostępnień na FB (wtorek rano). Poniżej fragment smutnej historii psa, który został odebrany właścicielowi podczas interwencji.

„Takiego psa jak Amor w schronisku jeszcze nie było. To pies, który został odebrany podczas interwencji. Dwa lata żył zamknięty w szopie, bez dostępu do światła i całego świata zewnętrznego. Amor przez to niedowidzi. Od ponad roku Amor przebywa w schronisku. Mimo tego, że od szczeniaka był pozbawiony towarzystwa człowieka, tylko w jego ramionach jest spokojny. I do dosłownie” - przekonuje Marta Karpińska. „Wcześniej pisałam, że takiego psa nie było w schronisku - bo Amor, gdy widzi człowieka po prostu się w niego wtula, w każdego, nie chce nic więcej. Nie merda ogonem uśmiechnięty, nie skacze radośnie witając, nie rozdaje całusów, po prostu się wtula”.

Mimo wielu wysiłków nikt nie zdecydował się na adopcję niesprawnego czworonoga. „Amorek ma wydarzenie od 9 miesięcy, rozesłany został po całej Polsce i nadal zero odzewu, żadnego telefonu. A to pies, który zamieszkać może z dziećmi, innymi psami, kotami. Nie mamy pojęcia dlaczego nikt nie chce go adoptować. Stąd moja prośba. O jakąkolwiek pomoc w znalezieniu dla niego domu – prosi wolontariuszka.

Kontakt w sprawie ewentualnej adopcji – 795/845/366

Wydarzenie dotyczące Amorka – ZOBACZ TUTAJ
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gostek
9 miesięcy temu 9
dorotka czytasz, to czytaj- czlowiek nie ma czasu zadzwonic za dnia a podjechac tym bardziej, pisze sie do nich @ oni nieodpowiadaja, kogo ty reprezentujesz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JA
9 miesięcy temu ocena: 100%  8
BIEDNA PSINKA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DDD
9 miesięcy temu ocena: 86%  7
Znajomy ostatnio znalazł psa, który biegał przy ruchliwej ulicy ( i prawdopodobnie zostałby tam przejechany ) i zawiózł go do Radlina to musiał się nasłuchać pretensji od Pani ze schroniska, która z wielką łaską odebrała od niego tego psa na dodatek go szarpiąc ze złości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dzidol
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
Ostatnio zawiozłem do Radlina stos kocy i kołder bo były mrozy . Ale mnie pracownicy wyprosili bo stwierdzili że psy to tarmoszą a ZGO nie podstawia im kontenerów na zuźyte . I bądz tu dobry ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
Do TRS: nie wydaje mi się, żeby ten ktoś chciał się pozbyć śmieci jak napisałeś, tylko chciał pomóc z dobrej woli, a po prostu nie wiedział, że nie przyjmują kołder (dawniej przyjmowali koce więc nie wiem o co chodzi), także daruj sobie takie komentarze.
R E K L A M A
~ trs
9 miesięcy temu ocena: 67%  4
Wyobraź sobie sytuację, w której wrzucasz kołdrę psu do kojca, a na drugi dzień jest zasikana i zasrana. Masz w domu pralkę, do której wrzucisz całą kołdrę i będziesz codziennie prał? Jeśli chcesz pomóc to najpierw zadzwoń i zapytaj, a nie próbujesz pozbyć się szmat w schronisku!
~ Kasia
9 miesięcy temu ocena: 41%  3
Niech sam zaadoptuje cwaniakować to każdy potrafi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
9 miesięcy temu 2
Do Kasi. Miedzy szukaniem dobrych ludzi a cwaniakowaniem ja widze zasadnicza roznice. Pokazalas swoje serce az zal
~ aisaK
9 miesięcy temu ocena: 47%  1
A pisać bzdury w internecie też każdy potrafi
R E K L A M A
R E K L A M A