ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M A

Znamy termin festiwalu. Zobacz, kiedy się odbędzie?

› Aktualności› Wydarzenia 16 dni temu    10.02.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Festiwal Wieża Rocka zostanie po raz kolejny zorganizowany w Żerkowie. Znamy termin szóstej edycji, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez muzycznych.

 

R E K L A M A

 

Wieża Rocka cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Na festiwal ten przyjeżdża sporo fanów. Wszyscy niecierpliwie oczekują informacji od organizatorów: kto zagra na tegorocznej edycji Wieży Rocka?

 

Czytaj również: Gmina wyprzedaje ziemie. Wiemy, gdzie!

 

Festiwal zyskał już swój prestiż. Nic więc dziwnego, że w ubiegłym roku twórcy „Gostyńskich Rockowań”, ogólnopolskiego przeglądu zaprosili do współpracy, jako jurora, jednego z organizatorów żerkowskiej imprezy – Grzegorza Snelę. Jedną z nagród, był występ na Festiwalu WIEŻA ROCKA 2019. Przypadła ona zespołowi z Tych – Kalustrofobi.

 

Oprócz wspomnianego zespołu na scenie pojawiły się bardzo znane kapele: The Bill oraz Krusher. Natomiast gwiazda wieczoru był zespół Farben Lehre. Szerzej o imprezie pisaliśmy TUTAJ.

 

W tym roku organizatorzy znacznie wcześniej ogłosili termin kolejnej edycji Wieży Rocka. Odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2020 roku. Kto zagra? O tym dowiemy się wkrótce!

 

[Ferie poświęcili na treningi. O kim mowa? Czytaj TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Duży tatko
16 dni temu ocena: 100%  1
Ku... te wasze nagłówki. Popelina w największym wydaniu... jak nie mundurowi w powiecie to straż w szkole....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A