ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGAZETA online 03 G1
R E K L A M ABS Jarocin Wielkanoc A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Znamy menu kolacji podanej przez Magdę Gessler [AKTUALIZACJE, GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    22.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 124 ocen 2 / 50%
A A A
Budynku restauracji pilnował cały czas mężczyzna z ekipy realizującej programBudynku restauracji pilnował cały czas mężczyzna z ekipy realizującej program fot. Karina Muszalska

Magda Gessler przeprowadza Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Familijna w Żerkowie. Dziś odbędzie się kolacja. Zostań z nami i czytaj aktualizacje.

 

R E K L A M ASchronisko 1% 04_2020

 

Kuchenne rewolucje - kulinarny program rozrywkowy emitowany na antenie TVN, cieszy się od dekady sporą oglądalnością. Chętnych restauratorów na skorzystanie z gotowej recepty na sukces nie ubywa.

Kilka dni temu Magda Gessler zawitała z ekipą telewizyjną do Żerkowa, by zmienić Restaurację Familijna. Śledzimy przemianę od samego początku. Wczoraj był trzeci dzień Kuchennych Rewolucji w Żerkowie [ZOBACZ TU]

 

 

Magda Gessler zawitała po raz pierwszy tak blisko Jarocina. Właściciele Pizzerii Familijna w Żerkowie poprosili restauratorkę o przeprowadzenie metamorfozy ich lokalu.

 

[Prawie od dekady nic się tam nie działo. Nagle pod kościołem pojawił się traktor i ludzie. Szczegóły TUTAJ].

 

Ekipa realizująca Kuchenne Rewolucje wraz z Magdą Gessler przebywa w Żerkowie od poniedziałku. Wszystko jednak owiane jest tajemnicą.

 

Codziennie pod pizzerią ustawia się grupa ludzi wyczekujących na Magdę Gessler. Trudno jednak podejść pod same okna restauracji, ponieważ pilnuje je mężczyzna. Nie można też zaparkować samochodu przed lokalem. Ktoś do nas napisał, że wczoraj sprzedawano wejściówki na finałową kolację za 50 zł, które rozeszły sie jak świeże bułeczki. Dzisiaj ponoć częstowano mieszkańców krabami. Ile w tym prawdy? Trudno ocenić. 

 

[Czarownice zleciały się do Żerkowa. Zobacz szczegóły]

 

Z nieoficjalnych informacji, jakie udało nam się zdobyć, wiemy że w środę załoga pizzerii udała się wspólnie z panią Gessler na imprezę integracyjną do miejscowej Kręgielni. Wszystko jednak było organizowane bardzo dyskretnie. Wiadomo, że z załogą Familijnej i Magdą Gessler przebywał jeden z pracowników MCT.

 

Dzisiaj czeka wszystkich najważniejszy dzień - kolacja, która jest nie lada sprawdzianem dla właścicieli lokalu i ich pracowników. 

 

[Rolnicy wyjdą jutro na drogi. Zobacz, gdzie TUTAJ].

 

[AKTUALIZACJA 16.35]

Niestety, na ulicy, przy której znajduje się restauracja nie palą się lampy uliczne. Jest ciemno. Nie wiemy dlaczego.

 

Wiemy za to, jaka będzie nowa nazwa lokalu. To będzie: "BISTRO TŁUSTY INDYK"

 

Przygotowania do kolacji nadal trwają. Odbyło się też nagranie jednej ze scen pod lokalem z udziałem Magdy Gessler. Metamorfozie poddano jedną z sal, tę przy barze. Na pewno zmianie uległ również wystrój okien. Są w nich powieszone długie firany i zasłony oraz świecą sie lampy. Całość wygląda imponująco. Nie widać jednak wystroju wnętrza. Druga część restauracji, czyli sala, w której organizowano większe imprezy, nie jest odnowiona. Tutaj stacjonuje ekipa nagrywająca materiał.

 

Od razu daje się zauważyć wzmożony ruch na ulicy Mickiewicza. Wciąż przejeżdżają samochody. Sprzedawczynie ze sklepu z zabawkami, potwierdzają, że nigdy tutaj nie ma takiego ruchu.

 

 

[Był kolegą z pracy, teraz został dyrektorem. Czy coś się zmieni? O kim mowa? Czytaj TUTAJ].

 

Pojawiają się mieszkańcy Żerkowa, którzy chcą zobaczyć celebrytkę. Dyskutują na temat Magdy Gessler, lecz uwagi są raczej obraźliwe i często niesmaczne. Wszystko po tym, jak odmówiła im zrobienia ze sobą zdjęcia. Ludzie nie zwracaja uwagi na fakt, że cała ekipa pracuje i nikt nie ma teraz czasu na robienie fotografii. Są źli, choć gwiazda TVN-u  powiedziała, że być może będzie taka możliwość po kolacji.

 

[Gdzie Żerków zaciągnie kredyt? Szczegóły zobacz TUTAJ].

 

Nikt ze stojących tam osób nie brał udziału w degustacji, którą musieli przygotować właściciele bistro. Słychać dyskusje na temat ceny zaproszenia na kolację. Tym razem ponoć kosztowało ono 100 zł. Na pytanie: czy ktoś widział to zaproszenie? Odpowiadają, że nie!

 

[Konsultacje społeczne w Żerkowie. Na jaki temat? Czytaj TUTAJ].

 

Pada deszcz, co sprawia, że ciekawscy ludzie szybko odchodzą z miejsca obserwacji. Nikt nie wie, o której odbędzie się kolacja i kto został na nią zaproszony. Bistro cały czas jest pilnowane.

 

[AKTUALIZACJA 21.30]

Z uzyskanych informacji wiemy, że kolacja rozpoczęła się dopiero około godz. 21.00. Prawdopodobnie jednym z zaproszonych gości był radny Janusz Szóstek.

 

[AKTUALIZACJA, 22 listopada]

Z pozyskanych informacji wynika, że wśród zaproszonych osób byli, starosta powiatu jarocińskiego, Lidia Czechak, burmistrz Żerkowa Michał Surma, Ewa Graczyk z żerkowskiego urzędu oraz Jakub Tomaszewski z żoną. Goście nie byli jednak przypadkowi. 

 

Na przystawkę podano mini pizzę, która również była elementem promocji Bistro Tłusty Indyk. Zupa była bardzo prosta bo kalafiorowa, a jednak bardzo smaczna. Głównym daniem był indyk pieczony w całości. To on między innymi stał się powodem opóźnienia, ponieważ dość długo trzeba było go piec, za co przepraszała zaproszonych gości Magda Gessler.

 

Jednym z elementów menu były regionalne wyroby, zwłaszcza kaszanki, szynki, wątrobianki oraz pasztety. Magda Gessler bardzo je zachwalała, zwłaszcza miejscową wątrobianką.

 

Celebrytka zrobiła dobre wrażenie na gościu, który zgodził nam się opowiedzieć o kolacji. - Pani Magda jest miła i otwarta. Podchodziła do stolika i pytała się, jak smakują nam potrawy - poinformował jeden z gości. - Były obawy, że będzie bardzo sztywno. Atmosfera była naprawdę sympatyczna - dodaje.

 

Obecni goście nie płacili za kolację. Zobowiązani są jednak do zachowania wszystkiego w tajemnicy. Do mediów społecznościowych trafiły zdjęcia z kolacji. Na żadnym z nich nie ma jednak Magdy Gessler. Wiemy, że były one robione pod nieobecność ekipy kręcącej Kuchenne Rewolucje.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (125)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mieszkaniec
  4 miesiące temu ocena: 100%  125
  PiS-owskie mordki zrobiły sobie imprezę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Indyk
  4 miesiące temu ocena: 100%  124
  Tapcianiarz z Żerniki wyłapał wszystkie indyki z banderozy w prusinowej i dał m.g na kolację finałowa mówi że był dobry tylko trochę stary bo miał 6 lat
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ola
  4 miesiące temu 123
  Czy dzisiaj bistro jest otwarte?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tuuu
  4 miesiące temu 122
  Duża?????? Czy mała??????
  ~ Olgga
  4 miesiące temu 121
  A duża jest kolejka?
  ~ Miejscowa
  4 miesiące temu 120
  Tak, można już stać w kolejce
  ~ chrzan
  4 miesiące temu ocena: 0%  119
  jo znóm szóstka i powiem tak chłep zno sie na kulinaryjach jak nikt - z nie jednego pieca chlyb jod - jo tylko januszowi wierza łyn jest prawdziwym burmiszczym amyn. a jo tam wróce i zistane prezesym rządu żerkowskigo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Arteon..
  4 miesiące temu ocena: 75%  118
  Kurcze ...czy raczej indyk..kto chce to pójdzie i spróbuje i tyle w tym temacie..... Szkoda tylko że ludzie nie potrafią docenić promocji swojej gminy tylko widzą wszystko w negatywnym świetle...ale skoro im nie wyszło to inni też tak mają mieć ? Wymagajmy od innych dużo a od siebie więcej ...! Powodzenia i dużo gości życzę Tłusty Indyku ..:-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Żerkowianka
  4 miesiące temu ocena: 100%  117
  Społeczność jest bardzo krytyczna i wybredna. Jak dla mnie kalafiorowa jest nudną zupą. A sam indyk nie udźwignie restauracji. Co do pizzy to nadal będzie ta sama jak wszędzie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerkow
  4 miesiące temu ocena: 67%  116
  co dobrego mozna jeszcze tam zjesc oprócz indyka???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mama ostrzegała
  4 miesiące temu ocena: 100%  115
  Janusz oszustek tyż był? Olaboga! Jeśli pobłogosławił to się będzie interes krecic;))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Anitta
  4 miesiące temu ocena: 70%  114
  Jak czytam te komentarze to uświadamiam sobie w jakim społeczeństwie muszę żyć. Żal Wam dupsko ściska, że Was nie zaprosili? Obrażać innych w internecie bez podpisu potrafią tylko niedorajdy życiowe i takimi właśnie jesteście! Niżej upaść już nie można! Ja życzę właścicielom sukcesu a gościom niezapomnianych wrażeń! Desperatów nie czytajcie poniżej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xexe
  4 miesiące temu ocena: 100%  113
  Dupska obrabiają w internecie, a na wsi po pas się kłaniają i za robota prosza. Pierdzielone dwulicowe buraki
  ~ Aga
  4 miesiące temu ocena: 80%  112
  Zdjęcia i nagrania nie stety Ale strasznej jakości zainwestujcie w coś lepszego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Agata
  4 miesiące temu ocena: 88%  111
  Tylu błędów w jednym artykule to chyba jeszcze nie było....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zzz
  4 miesiące temu ocena: 100%  110
  Kto pisze te artykuły?????? tego nie da się czytać
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Anna
  4 miesiące temu ocena: 100%  109
  A gdzie są te zdjęcia?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  4 miesiące temu ocena: 100%  108
  zupa kalafiorowa ,indyk?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kelner
  4 miesiące temu ocena: 82%  107
  A ten pseudo muzyk sie tam zawieruszyl?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ szamanka
  4 miesiące temu ocena: 84%  106
  polska zawiść jest okropna,coby się nie działo krytyka.Zaściankowość i wieśniactwo na każdym kroku...Jestem zażenowana niektórymi komentarzami.. Właścicielom życzę powodzenia,niebawem wpadam na indyka:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ann
  4 miesiące temu ocena: 50%  105
  Jak rozumiem pani z wielkiego miasta się odezwała:P Też nie podoba mi się ludzika zawiść i złośliwość. Jeszcze większą niechęcią pałam do ludzi pogardzającymi innymi ludźmi.
  ~ News
  4 miesiące temu ocena: 60%  104
  Czynne dopiero od soboty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ok
  4 miesiące temu ocena: 63%  103
  Prywatnie ok ale publicznie nie zbyt Bral czynny udzial w promocji i tego mi nie powiecie Bo spedzac wolny czas moze gdzie badz wolny rynek wolnosc wyboru nikt nic nie narzuca..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kolega
  4 miesiące temu ocena: 20%  102
  przeciez jest burmistrzem i tu nie ma konkurencji ,,,,brawo Michał.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wtopa
  4 miesiące temu ocena: 78%  101
  Brawo dla burmistrza za to iz poszedl promowac publicznie konkurencje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bd
  4 miesiące temu ocena: 37%  100
  Nie konkurencje a uczestniczyć w fajnej rEczy dotyczącej mieszkańca jego gminy... poza tym jest coś takiego jak fair play
  ~ Xd
  4 miesiące temu ocena: 64%  99
  Kiepskie zdjęcia ! Kto takie zrobił ? Nic nie widać! Jak ze starej nokii
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarocin
  4 miesiące temu ocena: 57%  98
  to kiedy mozemy przyjechac na te tłuste indory???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kolega
  4 miesiące temu ocena: 60%  97
  juz sie nażarli???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  4 miesiące temu ocena: 88%  96
  łe to pewnie zaraz poleci łyna z chrzana za burmistrzem. hi,hi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sekretorz
  4 miesiące temu ocena: 77%  95
  Właśnie idzie burmiszcz z rzoną
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ karina
  4 miesiące temu ocena: 100%  94
  Teraz wchodzi zaproszona redaktorka z gj.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Top
  4 miesiące temu ocena: 86%  93
  Karyna z Seba
  ~ Pozytyw
  4 miesiące temu ocena: 61%  92
  Ludzie zastanówcie się co piszece to jest telewizja tam musi się coś dziać żeby ludzie to oglądali. Nie rozumiem ludzi którzy mają problem z tym że zaproszony został ktoś warzniejszy od nich. Przyjdziesz w inny dzień i też dostaniesz jedzenie. I z tego co wiem to jeśli ktoś kogoś na coś zaprasza to osoba zaproszona nie płaci na tym polega ZAPROSZENIE.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MłodyJarociniak
  4 miesiące temu ocena: 82%  91
  Niebiosa wołają o pomstę do nieba o twoją ortografię....
  ~ negatyw
  4 miesiące temu ocena: 69%  90
  Zastanów się co piszesz, "warzniejszy" to tak jak "djeta" i "kolegom". Chodziłeś do szkoły w Komorzu ?
  ~ ja
  4 miesiące temu ocena: 100%  89
  a koczuja???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ???
  4 miesiące temu ocena: 88%  88
  Na pewno w szkole w Chrzanie się polskiego uczyl
  ~ O co chodzi
  4 miesiące temu ocena: 100%  87
  Ale trzeba być jebnietym żeby koczowac pod oknami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Krycha
  4 miesiące temu ocena: 100%  86
  I jeszcze beczeć, bo mi zdjęcia nie pozwolili zrobić? Głupota nie zna granic.
  ~ 111
  4 miesiące temu ocena: 100%  85
  Jasne, zaglądać przez okna, wstyd,
  ~ 111
  4 miesiące temu 84
  Jasne, zaglądać przez okna, wstyd,
  ~ ooooo
  4 miesiące temu ocena: 89%  83
  a tej z chrzana nima ,ona jest wszedzie...........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 0%  82
  a władze gminy???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Statysta
  4 miesiące temu ocena: 50%  81
  Od pon do nd zapomnialem to gastro
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lola
  4 miesiące temu ocena: 67%  80
  Nie ma to jak aktualizacja artykułu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Haha
  4 miesiące temu ocena: 100%  79
  Tapczaniaz szycha ?????? Haha oby sie zachowal jak nalezy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Indor
  4 miesiące temu ocena: 100%  78
  No to pisac kto wszedl za 100 kto za 2000 a kto za te 50zl co rozeszly sie jak swieze buleczki stawiam wszystki co weszli haha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ la
  4 miesiące temu ocena: 70%  77
  czyli dajmy se spokój niech szychy chodza na żarcie ,zobaczymy jak długo............
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ vfb
  4 miesiące temu ocena: 80%  76
  No nie, wpuszczą wszystkich za darmo niech się najedzą do syta i jeszcze wezmą w papierek do domu..
  ~ Do Al
  4 miesiące temu ocena: 89%  75
  To dlaczego w telewizji pokazują inaczej ? Chodzą po mieście z poczęstunkiem i zapraszają przypadkowych ludzi na kolację każdy zaproszenie przyjmuje a co się zaś okazuje? Telewizja kłamie i wszystko na temat. Mamy okazję się przekonać jak naprawdę wyglądają te Kuchenne rewolucje
  ~ Al
  4 miesiące temu ocena: 100%  74
  Daj spokój. Ty naprawdę myślisz, że oni wszyskich mogą zaprosić wg uznania ??? Oni mogą robić tylko to na co pozwoli reżyser.
  ~ jarocin
  4 miesiące temu ocena: 29%  73
  dziwi mnie tylko czemu nikogo z gazety nie zaprosili ............
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 100%  72
  to prawda ...........ale w telewizji pokazuja cos innego................
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 123
  4 miesiące temu ocena: 92%  71
  To wszystko jest ustawione, zupełnie inaczej niż pokazują w tv, to są ich ludzie same szychy , mało samochodów kręciło się na PO i innych rejestracjach , same dobre samochody . Byle pierwszego z ulicy nie zaproszą, nie jest tak jak pokazują w tv, zaobserwowałam i wiem jak jest .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Google
  4 miesiące temu ocena: 83%  70
  Wygooglać można ze kolacje w innych miastach były Ok 21.00/22.00
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  4 miesiące temu ocena: 83%  69
  kolacje powinno jesc sie przed 18ta zeby nie tyć..............
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 58%  68
  dajmy sobie spokój ,sami beda sie prosic zeby ludzie przyszli....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Swój
  4 miesiące temu ocena: 100%  67
  Czekają na autobus statystów. To telewizja. Musi być ustawione
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 86%  66
  czyli tak naprawde nikt nic nie wie....................same ploty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxx
  4 miesiące temu ocena: 100%  65
  Jak zwykle. Przecież to wyssane z palca. Te kraby, płatne zaproszenia. Normalnie ploty
  ~ Realista
  4 miesiące temu ocena: 88%  64
  Tak jest zawsze, normalni ludzie stoją przed restauracją bo myślą, że każdy wejść może. Ale to program tv. Nie ma przypadków....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ smakosz
  4 miesiące temu ocena: 50%  63
  podobno sie spalily..........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Chudy kogut
  4 miesiące temu ocena: 100%  62
  Ta nazwa coś mi sugeruje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zosia
  4 miesiące temu ocena: 100%  61
  Kolacja ma być o 22.45
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sara
  4 miesiące temu ocena: 100%  60
  Ahaa,tak późno?
  ~ Zosia
  4 miesiące temu ocena: 50%  59
  Wiem, bo teraz dopiero Indyki skubią
  ~ Sara
  4 miesiące temu ocena: 100%  58
  Skąd wiesz?
  ~ Hh
  4 miesiące temu ocena: 100%  57
  Haha dopiero
  ~ 123
  4 miesiące temu ocena: 100%  56
  Gości nie widać , w lokalu pusto, kamerzyści siedzą przy stolikach ... Nic się nie dzieje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ss
  4 miesiące temu ocena: 50%  55
  jeszcze jest ta kolacja ??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Saam
  4 miesiące temu ocena: 50%  54
  A o której będzie?
  ~ Zenek
  4 miesiące temu ocena: 75%  53
  No niema jeszcze
  ~ jarock
  4 miesiące temu ocena: 60%  52
  Ta Pani ze swoimi włosami i ubiorem nie powinna wejść do kuchni !!! Gdzie jest Sanepid ??? Nie wiem czy można wymyślić głupszą nazwę - promująca tłuste jedzenie...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żerock
  4 miesiące temu ocena: 75%  51
  Jaka ce..brytka taka nazwa
  ~ Wrrrrr
  4 miesiące temu ocena: 67%  50
  Oddajcie mi moja pizze tlusciutka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lola
  4 miesiące temu ocena: 71%  49
  Ta pizza była ostatnio tragiczna
  ~ Madka
  4 miesiące temu ocena: 50%  48
  Mój syn też się martwi czy będzie jeszcze pizza
  ~ aaa
  4 miesiące temu ocena: 100%  47
  jak tam Madzia juz zjadla ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jack
  4 miesiące temu ocena: 87%  46
  Żeby prowadzić taką duża stronę gazety i robić zdjęcia jakości gorszej niż stare nokie? żenada lekka...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jack
  4 miesiące temu ocena: 33%  45
  ale z czym mi tu teraz wyjeżdzasz jak piszę o czymś innym?
  ~ Tyle w temacie.
  4 miesiące temu ocena: 54%  44
  Żenujący jest fakt że ludzie tam stoją jak „barany” i nie dają im pracować. Ciekawe czy byli by tacy zadowoleni gdyby też im patrzono cały czas na ręce. Wiec ludzie ogarnijcie się a nie stoicie pod oknami a jeśli chcecie zobaczeć jak wyglada Bistro będzie mieli okazje pójść zamówić danie i zapłacić .!!!
  ~ 123
  4 miesiące temu ocena: 63%  43
  Haha widziałam ją siedziała pod oknem ale super . Dalej minusujcie mnie :D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jan brzechwa
  4 miesiące temu ocena: 100%  42
  dam plusika
  ~ Robert
  4 miesiące temu ocena: 100%  41
  I pozniej się dziwić, że kolacja jest pod zaproszenia i tylko wchodzą wybrani jak już obraźliwe komentują. Przecież nie wpuszcza pierwszego lepszego przechodnia żeby nie umiał jeść krewetek! No ludzie, nie oszukujmy się. To musi być show, ma być ładnie, ma być bez skazy. Taki jest format programu. A takie koczowanie pod lokalem to już jest przesada.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszczuch
  4 miesiące temu ocena: 71%  40
  Cebularze z okolic czas start można stać pod oknem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ abc
  4 miesiące temu ocena: 33%  39
  to leć może ochłapy Ci rzucą
  ~ Mieszczuch
  4 miesiące temu ocena: 0%  38
  Właśnie patrzę na ciebie
  ~ aa
  4 miesiące temu ocena: 60%  37
  A Ty cebularz juz pierwszy że wiesz ?
  ~ Idziemy
  4 miesiące temu ocena: 50%  36
  Kolacja czas start
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Looo
  4 miesiące temu ocena: 50%  35
  No Właśnie.. Też chciałabym to wiedzieć..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bbbbb
  4 miesiące temu ocena: 33%  34
  Jest juz ta kolacja wie ktoś cos
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Yyyy
  4 miesiące temu ocena: 75%  33
  Na razie był obiad ;)
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 50%  32
  zeby lepiej bylo widac co sie w srodku dzieje......hi,hi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bb
  4 miesiące temu ocena: 50%  31
  Hahaha A zaczęła się już kolacja wiesz może?
  ~ Aba
  4 miesiące temu ocena: 33%  30
  Czemu nie świecą lampy ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aaa
  4 miesiące temu ocena: 100%  29
  Prąd do Żerkowa musieli dodatkowy dociągnąć ;)
  ~ Magda
  4 miesiące temu ocena: 75%  28
  "Bistro Tłusty Indyk" Życzę sukcesu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 86%  27
  gęsina juz ledwo trzyma koło pleszewa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zosia
  4 miesiące temu ocena: 40%  26
  Tak ledwo że dwa tygodnie temu nie było wolnego stolika
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 50%  25
  tylko nie mowcie ze indyki beda serwowac,,,,,,,,,,,,ja odpuszczam sobie juz.................
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kamera akcja
  4 miesiące temu ocena: 75%  24
  Uwaga czas start sie kreci kamera poszla akcja Kogo juz poczestowali? Na rynku pustki nie ma komu zasmakowac przystawki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ smakosz
  4 miesiące temu ocena: 75%  23
  wszystko owiane tajemnica zebys nie polazł czasami.............hi,hi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ aaa
  4 miesiące temu ocena: 43%  22
  O której ta kolacja ??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ podwieczorek
  4 miesiące temu ocena: 75%  21
  Po mnie
  ~ Serio
  4 miesiące temu ocena: 50%  20
  Tylko prosze wziac swoje pojemniki i sztucce zapomniales dodac
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nie ogarniety
  4 miesiące temu ocena: 100%  19
  Haha krabami to chyba w gazecie czestowali hahaha a na kolacje idzcie jak wejdziecie stawiam wszystkim nawet za te 200 100 czy 50 bo takie tu chodza opinie haha ile ludzie potrafia nawymylsac zabawne
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Beka
  4 miesiące temu ocena: 100%  18
  Gazeta aby sobie klilniecia nabija. Za chwile bedzie MAGDA GESSLER ZEMDLALA W ZERKOWIE... - Z WRAZENIA. *ZYJE*
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Magda
  4 miesiące temu ocena: 83%  17
  Ten artykuł to chyba z komentarzy z poprzedniego artykułu.. Coś kiepsko
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lola
  4 miesiące temu ocena: 80%  16
  Kiepskie informacje, wczoraj nie było grupki ludzi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ smakosz
  4 miesiące temu ocena: 83%  15
  a czy jutro mozna juz isc cos zjesc czy nadal lokal bedzie chroniony tejemniacą???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  4 miesiące temu ocena: 100%  14
  zero konkretnych informacji...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 100%  13
  przejezdzalem w poludnie to myli okna.........................
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ha ha
  4 miesiące temu ocena: 100%  12
  Jak widać kiepskie dojścia do informacji. Tyle to wszyscy zainteresowani wiedzą
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  4 miesiące temu ocena: 50%  11
  Czy to prawda że taka kolacja słono kosztuje?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ;)
  4 miesiące temu ocena: 0%  10
  Ta... wejściówka 1kg soli
  ~ Zenek
  4 miesiące temu ocena: 0%  9
  Możesz się zapisać 200zl
  ~ 100
  4 miesiące temu ocena: 0%  8
  100
  ~ Ka
  4 miesiące temu ocena: 0%  7
  A jakaś zmiana w nazwie??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gggg
  4 miesiące temu ocena: 100%  6
  Bistro TŁUSTY INDYK
  ~ zerków
  4 miesiące temu ocena: 83%  5
  i zadnych innych szczegółw gazeto???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jjkhgh
  4 miesiące temu 4
  poczekaj na emisję w tv, myślisz że Jarocińska będzie im łazić po lokalu i robić zdjęcia?
  R E K L A M A