ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Znaleźli miejsce dla własnych legend

› Sport i rekreacja› Aktualności 3 miesiące temu    10.03.2019
Paweł Witwicki
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Paweł Witwicki

Na jednej ścianie ogromna fototapeta z boiskiem oraz zdjęciami z historycznych momentów w dziejach klubu. Na drugiej - klubowy herb i barwy. Na kolejnej - koszulki, w których zawodnicy występowali, osiągając w ciągu minionych dwudziestu lat swoje sukcesy. Jarota Jarocin znalazła miejsce dla własnych legend!

 

Pierwszy mecz Jaroty Jarocin w rundzie wiosennej stał się okazją dla wspomnień i uhonorowania osób będących żywą historią klubu, który w ubiegłym roku obchodził dwudziestolecie swego istnienia. Grający prezes Jaroty Krzysztof Matuszak zaprosił na mecz z Wierzycą Pelplin piłkarzy, którzy wraz z klubem wspinali się po kolejnych szczeblach rozgrywek, tworząc jego wspaniałą historię. Po meczu zaprosił również do nowej sali VIP, w której te legendy klubu mogły poczuć się uhonorowane. 

- Uważam, że wielu piłkarzom, działaczom, również z poprzednich zarządów, należy się takie miejsce, w którym będą mogli powspominać i poczuć się ważni dla tego klubu. Bedzie to miejsce do spotkań z ludźmi, którzy oddali serce dla tego klubu, ale także przyjmowania gości, podpisywania umów z piłkarzami, konferencji z mediami - zdradza swój pomysł na wykorzystanie sali prezes Jaroty Krzysztof Matuszak. 

Pomieszczenie wygląda bardzo efektownie! Nie powstydziłyby się takiej sali nawet klubu ekstraklasy, czy wielkie piłkarskie firmy zagraniczne. 

- Ta sala znaczy dla historii tego klubu więcej niż uroczystości z okazji jubileuszu - uważa jeden z gości przybyłych na jej otwarcie zastępca burmistrza Robert Kaźmierczak. Jednocześnie dodaje: Chciałbym, aby te zdjęcia z dwudziestu lat historii klubu były też eksponowane na ogrodzeniu płyty głównej boiska, aby mogli je oglądać kibice. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jarock
  3 miesiące temu ocena: 100%  7
  Mam nadzieję , że w różowych koszulkach już nie wystąpimy...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ też kibic
  3 miesiące temu ocena: 63%  6
  - sądząc po ,,głosach oddanych '' jest tu więcej kibiców każmierczaka jak Jaroty (emotke ze śmiechem chciałbym tu umiescić)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kibic
  3 miesiące temu ocena: 46%  5
  po order
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ twój nick
  3 miesiące temu ocena: 44%  4
  Prawda jest taka, że dla wielu osób klub będzie zawsze wspominany jako lata świetności, ale są też takie osoby, które mówią, że pobyt w klubie czy oddane serce to zmarnowany czas.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jan Maria Rokita
  3 miesiące temu ocena: 48%  3
  Kaźmierczak odsunięty od wszystkiego co się da teraz kreuje się na zbawcę Jaroty....gdzies musi wyznawców znaleźć
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kibic
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  br orrrrrrrrrrrrrrrrrawo chlopaki teraz walka o utrzymanie nastepny sezon walka o awans
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ też kibic
  3 miesiące temu ocena: 33%  1
  - a co tam robił Każmierczak ?