ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Znają się na przepisach ruchu drogowego, dostali za to nagrody

› Społeczeństwo› Edukacja 3 miesiące temu    29.05.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Trzyosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach wzięła udział w XXIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

 

Etap wojewódzki odbył się w Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile. Szkołę w Tarcach reprezentowali: Szymon Kiełbasa, Adam Zaremba i Michał Hybiak. W konkursie wzięło udział 16 drużyn z województwa wielkopolskiego, które rywalizowały w konkurencjach teoretycznych i praktycznych.

 

Część teoretyczna polegała na rozwiązaniu testu dotyczącego przepisów o ruchu drogowym i historii polskiej motoryzacji. Natomiast część praktyczna dotyczyła m.in. obsługi codziennej pojazdów, jazdy motorowerem po torze przeszkód, jazdy sprawnościowej samochodem z tzw. talerzem Stewarta oraz udzielenia pomocy przedmedycznej.

 

Wszystkie konkurencje przebiegały pod czujnym okiem przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Pile, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile, Polskiego Związku Motorowego. Uczniowie szkoły w Tarcach zajęli III miejsce. Dyplomy i nagrody wręczyli im dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lesznie Agnieszka Brzezińska oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu Stanisław Piotrowski.

 

Głównymi organizatorami turnieju byli: Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Polski Związek Motorowy oraz Komenda Wojewódzka w Poznaniu.

 

ZOBACZ TEŻ - POMÓŻ RODZINIE, KTÓRA STRACIŁA WSZYSTKO W POŻARZE DOMU

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ania
3 miesiące temu 1
Gratulacje.Mlodzi,zdolni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A