R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Znacznie przekroczyli prędkość, stracili prawo jazdy

› Daj znać 8 miesięcy temu    15.05.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Czterech kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w ciągu ostatnich kilku dni.

 

R E K L A M A

 

 

Wczoraj policjanci kontrolowali kierowców w Zakrzewie. W pewnym momencie zauważyli jadącego z nadmierną prędkością renault megane. Przyrząd do pomiaru prędkości wskazał, że 19-latek z gminy Jarocin jechał z prędkością 107 km/h. Piratowi funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem.

W minionym tygodniu taka sama sankcja spotkała trzech innych amatorów szybkiej jazdy.

W środę w Żółkowie, mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli osobową skodę roomster, której kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 109 km/h. Pomiar został przeprowadzony w obszarze zabudowanym. Tym samym 39-letni mieszkaniec Kalisza przekroczył ją o 59 km/h.

 

Kolejny pirat został zatrzymany tego samego dnia w Wilczy. Tym razem wpadł kierowca VW Caddy.

- W tym przypadku miernik prędkości wykazał, że kierowca tego samochodu pędzi z prędkością 103 km/h. Kontroli dokonano również w obszarze zabudowanym, gdzie górna granica dozwolonej prędkości wynosi 50 km/h. Kierującym volkswagenem okazał się zaledwie 20-letni mieszkaniec gminy Jarocin - mł. asp. Agnieszka Zworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

W czwartek - 10 maja - w Górze na drodze krajowej nr 12 mundurowi namierzyli kolejnego pirata drogowego. Był nim 39-letni mieszkaniec Włocławka, który w terenie zabudowanym jechał VW Transportem z prędkością aż 113 km/h.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ alex
8 miesięcy temu 1
Za niskie mandaty za taką bandycką jazdę. Powinny być tak dotkliwe żeby się pozadłużali na pół życia by je spłacić - a nie jakieś śmieszne 1000zł. Może wtedy by ich coą ta sytuacja nauczyła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A