R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Zmarł Jan Jajor

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.01.2012
bnawrocki
komentarzy 32 ocen 1 / 100%
A A A
W wieku 72 lat zmarł znany i ceniony jarociński regionalista, samorządowiec Jan Jajor.

Był radnym powiatowym - przewodniczącym komisji rewizyjnej. Jednak prawdziwą pasją dla Jana Jajora zawsze była historia - zwłaszcza lokalna, dotycząca Ziemi Jarocińskiej. - Moim największym osiągnięciem jest kolekcja materiałów o historii Ziemi Jarocińskiej, które wydrukowane zostały w ponad 200 artykułach i 10 książkach. Ponadto zorganizowałem kilka towarzystw, które propagują dzieje regionu jarocińskiego. Szczególnym wyróżnieniem dla mnie jest honorowa nagroda „Dobosz Powstania” - napisał o sobie na stronie internetowej powiatu jarocińskiego.

R E K L A M A

W ostatnim czasie został również odznaczony Złotym Medalem Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej. Odznaczenie zostało mu nadane przez Komitet Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, którego przewodniczącym jest prof. Władysław Bartoszewski.

Pogrzeb Jana Jajora odbędzie się w poniedziałek o godz. 15.00 na cmentarzu komunalnym w Jarocinie.

(ann) 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (32)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Reklama
ponad rok temu ocena: 67%  32
Ludzie ,o co tu chodzi ?Plusy u jednych ,minusy u drugich ,to przecież nie jest ranking wypowiedzi .Zmarły pasjonował się historią więc i wpisy dotyczące jego sekretarzowania wstawiono z czysto historycznego spojrzenia.A nad resztą zaciągnijmy kurtynę milczenia
~ Bozena
ponad rok temu ocena: 100%  31
łączymy się w bólu z rodziną
~ Karol Górski
ponad rok temu ocena: 91%  30
Przepraszam za opóźnienie w usunięciu komentarzy, ale nie miałem dostępu do internetu...Wpisy były - oczywiście - niedopuszczalne i skandaliczne!
~ Ewa
ponad rok temu ocena: 100%  29
Wspaniały Człowiek.Zegnaj.Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.
~ marynia
ponad rok temu ocena: 100%  28
Szkoda fajny gość , co do partii to chyba się na niej nie dorobił. Był skromnym i mądrym człowiekiem. Parzcie na tych co teraz rządzą. Wyrazy współczucia dla rodziny.
R E K L A M A
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 100%  27
Jestem za usunięciem, przez wzgląd na Pana Janka, komentarzy zminusowanych, myślę, że wszyscy logiczni się pod tym podpiszą.
~ borys
ponad rok temu ocena: 100%  26
Tak, to skandaliczne, że takie wypowiedzi się tu pojawiają. Na stronie portalu, który został wyróżniony nie powinny się one pojawiać. Takie wypowiedzi i ich publikowanie jest naruszaniem zasad etycznych. Na dodatek, dzieci to czytają. Ludzie opamiętajcie się.
~ Boro
ponad rok temu ocena: 93%  25
Proszę o bezwzględne usunięcie tych komentarzy i apeluję o odrobinę szacunku i godności, może przede wszystkim Pana/Pani własnej.
~ Boro
ponad rok temu ocena: 100%  24
[quote name="Oleksy Józek"][Usunięte][/quote][quote name="Oleksy Józek"][Usunięte][/quote]Może i jestem młoda i nie mam pojęcia o tamtych czasach, ale moi rodzice nauczyli mnie szacunku dla drugiego człowieka, zwłaszcza, jeżeli właśnie zmarł.Poza tym Pan Jan był Przyjacielem moich Dziadków i wiem ,że Jego postać warta była tej przyjaźni.
~ wiesław
ponad rok temu ocena: 90%  23
[quote name="Oleksy Józek"]Usunięte][/quote]Brawo wspaniały wpis - kibolska prawica jak zawsze inteligentna i obiektywna...wstyd i żenada
~ Oleksy Józek
ponad rok temu ocena: 0%  22
[Usunięte]
~ Oleksy Józek
ponad rok temu ocena: 0%  21
[Usunięte]
~ damian
ponad rok temu ocena: 90%  20
[quote name="Jarek"]nie tylko regionalista również I sekretarz Komitetu PZPR w Jarocinie, ciekawe czy zajmował sie oipieką nad grobami ofiar ustroju komunistycznego, ktorego był reprezentantem na naszym terenie[/quote]Wszystkich, których razi przeszłośc Pana Jana Jajora polecam przeczytać wpis na www.robertkazmierczakjarocin.p... Kaźmierczak to raczej inna orientacja polityczna, nie spodzieałem się takiej opinii, bo Kaźmierczak to dla mnie zawsze oszołom.
~ Bozena
ponad rok temu ocena: 100%  19
[quote name="beka"]Nasz region traci wspaniałego człowieka i mieszkańca a takie kanalie jak Jarek nigdy nawet do pięt nie będą mu sięgać.Żegnamy Cię Panie Janku(***)Rodzinie i przyjaciołom, szczere wyrazy współczucia.[/quote]już dziś bardzo mi brakuje Pana jak poimyślę , że nigdy sie nie zobaczymy i nie porozmawiamy na ciekawe tematy . żegnaj przyjacielu pozostawiłeś w bólu WIELU
~ beka
ponad rok temu ocena: 100%  18
Nasz region traci wspaniałego człowieka i mieszkańca a takie kanalie jak Jarek nigdy nawet do pięt nie będą mu sięgać.Żegnamy Cię Panie Janku(***)Rodzinie i przyjaciołom, szczere wyrazy współczucia.
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 93%  17
[quote name="Jarek"]nie tylko regionalista również I sekretarz Komitetu PZPR w Jarocinie, ciekawe czy zajmował sie oipieką nad grobami ofiar ustroju komunistycznego, ktorego był reprezentantem na naszym terenie[/quote]Nie pojmuję jak można być takim śmieciem jak ty, żeby pisać tak o panie Janku. BURAKU !!!!!!!!!
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 100%  16
Wspaniały!!! Bardzo skromny i zawsze ludzki. Zarówno kiedyś jak i teraz. Pozostanie w pamięci na zawsze !!! Kondolencje dla rodziny.
~ smutek
ponad rok temu ocena: 100%  15
Odszedł wspaniały człowiek...wielka strata :cry:
~ wiesław
ponad rok temu ocena: 97%  14
[quote name="Jarek"]nie tylko regionalista również I sekretarz Komitetu PZPR w Jarocinie, ciekawe czy zajmował sie oipieką nad grobami ofiar ustroju komunistycznego, ktorego był reprezentantem na naszym terenie[/quote]nie pyskuj nad grobem śmierdzielu, gdyby wszyscy byli takimi komunistami jak pan Jasiu to byśmy nie mieli teraz wyborów na bumistrza, radnego który na lewo sadzi kukurydze i rznie gupa oraz samozwańczego nauczyciela z witaszyc. Pan JASIU BYŁ UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM nie każdy członek PZPR był kanalią tak jak nie każdy działać prawicow/solidarnościowy jest czysty jak łza.Spoczywaj w pokoju Panie Janie
~ Jarek
ponad rok temu ocena: 16%  13
nie tylko regionalista również I sekretarz Komitetu PZPR w Jarocinie, ciekawe czy zajmował sie oipieką nad grobami ofiar ustroju komunistycznego, ktorego był reprezentantem na naszym terenie
~ Bozena
ponad rok temu ocena: 100%  12
[quote name="...w naszej pamęci"]Wspaniały człowiek z sercem na dłoni. Nikt nam Ciebie nie zastąpi. Byłeś i jesteś dla nas wzorem ...[*]Dziękujemy za wszystko,co dla nas zrobiłeś..[/quote]kondolencje dla rodziny , łączymy się w bólu - pozostał smutek i żal
~ Józia
ponad rok temu ocena: 100%  11
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny. żegnaj Panie Janku byłeś dla mnie wzorem do naśladowania nie tylko pod względami historycznymi , pozostawiłeś smutek i pustkę nie tylko w rodzinie . Żegnaj
~ ...w naszej pamęci
ponad rok temu ocena: 97%  10
Wspaniały człowiek z sercem na dłoni. Nikt nam Ciebie nie zastąpi. Byłeś i jesteś dla nas wzorem ...[*]Dziękujemy za wszystko,co dla nas zrobiłeś..
~ towarzysz
ponad rok temu ocena: 71%  9
byles naszym wiernym towarzyszem do konca partia jest z ciebie dumna.
~ Starszy
ponad rok temu ocena: 17%  8
Czy on był też Pierwszym Sekretarzem KG PZPR w Jarocinie?
~ Tom
ponad rok temu ocena: 95%  7
WIELKA OSOBOWOŚĆ JAROCINA. Chciałbym posiadać choć ułamek twojej wiedzy historycznej. Żegnaj Panie Janku.
~ Pawel
ponad rok temu ocena: 98%  6
Zegnaj przyjacielu.Nikt nam nie bedzie w stanie Ciebie zastapic.Byles i w naszych sercech pozostaniesz najwspanialszym czlowiekiem.Bede codziennie modlil sie za Twoja dusze.
~ banda
ponad rok temu ocena: 98%  5
Cudowny człowiek, szczere wyrazy współczucia dla najbliższych (*)(*)(*)
~ Fafa
ponad rok temu ocena: 99%  4
To wielka strata dla Jarocina
~ J-a
ponad rok temu ocena: 97%  3
Bardzo mi przykro. To był Wielki Człowiek...
~ Krystyna
ponad rok temu ocena: 95%  2
(*)(*)
~ osa
ponad rok temu ocena: 98%  1
Wspaniały, skromny, ciepły człowiek, wielki pasjonat, sercem oddany Jarocinowi. Będzie go nam brakowało.
R E K L A M A
R E K L A M A