R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Zjednoczyli się i odeszli z klubu Ziemi Jarocińskiej

› Aktualności ponad rok temu    6.01.2017
Anna Konieczna
komentarzy 146 ocen 59 / 73%
A A A
 fot. A. Konieczna

Czterech radnych powiatowych założyło nowy klub - Porozumienie Samorządowe.

Należą do niego Mariusz Stolecki (przewodniczący), Zbigniew Kuzdżał, Jan Szczerbań i Mirosław Drzazga - wszyscy do tej pory należeli do klubu Ziemi Jarocińskiej.

- Za dużo człowiek nie miał wyboru. Chcieliśmy być w jednym klubie, ale skoro szef, lider Ziemi Jarocińskiej (Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina i szef Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska - przyp. red.) twierdzi, że kończy współpracę z taki osobami, jak my. A my nie jesteśmy bezpańskie dzieci - podkreślił Jan Szczerbań.

I dodał: - Łączą nas wspólne ideały, aby poświęcić się samorządowi i całemu powiatowi jarocińskiemu, który tworzą cztery gminy. Stąd taka, a nie inna decyzja i nazwa Porozumienie Samorządowe. Nie chcemy uprawiać polityki - zaznaczył przewodniczący rady powiatu.

Jak teraz wygląda układ sił w radzie powiatu - czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 43 głosów: 59 (73%) 16 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (147)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sznupa
ponad rok temu ocena: 53%  147
Cała sytuacja polityczna Jarocina w jednym obrazku :D http://kwejk.pl/obrazek/285697...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Boże nie karz mnie za sukcesy
ponad rok temu ocena: 100%  146
To ze skazania plejboja ?
~ steve
ponad rok temu ocena: 83%  145
elit politycznych w jarocinie brak to tylko cwaniaczki do brania kasy.ale jak tych cwaniaczków wydupic .Opalony ma stały elektorat który pozwala na wygranie wyborów ale w 2018 jeśli opozycja wykaże klase wraz z poważnym kandydatem na Burmistrza którego trudno wytypować bo z obecnych miernot będzie trudno,no i także poważna kampania przedwyborcza może dać pozytywny efekt.Przeglądając składy rad spółek gminnych nasuwa się refleksja -omal pozostała społecznośc to tępaki .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mimoza z KOŁCHOZA
ponad rok temu ocena: 93%  144
Kiedy gj w ramach dostępu do informacji publicznej zainteresuje się asystującym kabanem jaką dostał umowę i czy skończył już jakąś szkołe ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Potrzebny zdrowy rozsądek ponad wszystko.
ponad rok temu ocena: 35%  143
Dla PSL wizerunkowo każde wyjście będzie kiepskie. Z jednej strony koalicja z ZJ, a z drugiej poparcie na stanowisko Starosty Pana Mirka (Wielu z PSL nie podawało gościowi długi czas ręki, teraz rzucają się temu człowiekowi na szyję) no i koalicja ze Stanisławem, o którym w PSL wielu nie chce nawet słuchać. A dodatkowo ma być podobno dwóch płatnych członków zarządu ( Pan Kużdżał zgłasza aspiracje). Tak więc nie wiem czy czasami to pierwsze rozwiązanie nie będzie lepsze wizerunkowo, tym bardziej , że w tej nowej koalicji wszyscy chcą wszystkich po prostu wydymać. Jedni Pana Kużdżała , drudzy Stasia. Wszyscy maja tylko jeden cel, odwołać obecnego Starostę, a później jakoś to będzie. Już trwają konsultacje, kto kogo i jak ma wydymać. Najważniejsze w tym wszystkim są tylko korytka. Nienawiść u wielu przysłoniła zdrowy rozsądek i tyle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ pożegnanie starosty
ponad rok temu ocena: 79%  142
Pan Krawiec mówi że na tej liście są jacyś dziwni ludzie, dobrze by było upublicznić listę byśmy mogli poznać tych cwaniaczków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pożegnanie starosty
ponad rok temu ocena: 88%  141
Kto jest na liście 20 przedstawionych przez opalonego dyr Krawcowi jako kandydaci do partii ? Czy na tej liście są skazani i byli przestępcy ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lista kelnera
ponad rok temu ocena: 76%  140
są; Andrzej DROBnyBUT, z tatusiem i rodzinką, rodzina Rekina, Kulki x 3, Kosinus licealny z Kotlina ci zostali JUŻ przyjęci do przejecia PIS w 2015 odrzucono: rodzine palika ok 5 ale za deklaracje poprzyjmowano w powiecie, Asystent z korzeniami w PZPR SB ORMO MO ludzie ziemi pracownik PCPR, Bartuś z braciszkiem ( PRZYRODNIM) i kuzynami Lodziara odrazu przyjęta do agencji, Zbyszek weterynosz, malina z dziećmi, sekretosz, zegaryszek, gruby garsija, bebech Juras, mobilna, mobilni kelnerzy i barmani, listonosz, Miro$ławny, natdrektor, nowy właściciel działek koło szpitala, księgowa, pracownicy ZGO rozwijający trawe, doktor pijak, i inni
~ kat
ponad rok temu ocena: 60%  139
Potrzebny jest RESET całej władzy. I wszyscy co po 1990 roku byli w samorządzie radnymi i innymi "władcami" "jaśnie panami" powinni być wykluczeni z możliwości startowania i bycia w samorządzie. Potrzebna jest nowa nie zepsuta przez bycie przy władzy krew. Albo wprowadzić przepis, że za straty finansowe gminy powiatu radni oraz tzw "włodarze" odpowiadają finansowo oraz karnie przed Sądem. No i oczywiście praca w samorządzie za free. Zwrot tylko kosztów dojazdu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POKEROWA ZAGRYWKA
ponad rok temu ocena: 35%  138
Pawlicki to jednak mistrz polityki. Z racji pychy, buty i arogancji zainteresowani i tak nie uwierzą, więc śmiało mogę Wam napisać scenariusz na 30 stycznia. PiS pod przebraniem, z przybraną żerkowską ZJ i PO-SLD będą pewni, że są ułożeni z arbuzami. Jednak nić porozumienia Bartuś - Karolek zaowocowała sensacją. Arbuzy się podłożą, żeby odwołać zarząd i uwaga! w głosowaniu decydującym o kształcie nowego zarządu powstaje koalicja ZJ-PSL. Konflikt Sznupa-Pawlicki był okupiony oddaniem walkowerem Wilkowyi Kasi Sz. - Fijałkowski ma nie robić ŻADNEJ kampanii, żeby Kaśka mogła wygrać. Karol wraca na przewodniczącego Rady Powiatu, Grobelny dostaje vice staroste, Walczak zostaje na swoim, a PiS, Stachu i reszta zostają po prostu wydymani. I powiedzcie czyż Pawlicki nie jest geniuszem politycznym?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miszna
ponad rok temu ocena: 50%  137
Nie wykluczyłbym tego, że gonada, szczerbaty i Mirek zostaną wyru... wydymani. A to dopiero był by dla nich kapitan klopss...
~ pożegnanie starosty
ponad rok temu ocena: 89%  136
Po co PSL miałby się układać ze skazanym za jak to wszystko o czym piszesz ma zapewnione w nowym układzie bez żadnych strat wizerunkowych ? Z tym wydymaniem to raczej adamowa dupa jest zagrożona.
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 86%  135
Adasiu. Nie pij tyle. Alkohol szkodzi.
~ Maliniak
ponad rok temu ocena: 45%  134
Nasi radni niczym posłowie w sejmie zawiązują nowe koła radnych...czyli tak zwane partie kanapowe....w łbach się poprzewracało z nadmiaru diet za nic nie robienie....niedługo będą żądać samochodów służbowych niczym posłowie w sejmie. Można stwierdzić jednoznacznie że demokracja rozbestwia lokalnych wybrańców!!Pamiętajcie o tym fakcie lokalni wyborcy przy następnych wyborach!!!!Że zamiast załatwiać wasze lokalne problemy dbają o własny stołeczek... I tyle w tym temacie!!!!Pozdrawiam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oj marzenia.
ponad rok temu ocena: 35%  133
Moi Kochani! Nie będzie żadnego odwołania Starosty. W PSL jest ogromny opór, co do ponownej współpracy z Martuzalskim. Poza tym nikt normalny nie wyrazi zgody, aby z PiS był Starosta, Przewodniczący Rady i podobno jeszcze etatowy członek Zarządu.Tak naprawdę to już trwają rozmowy o tym , jak się poukładać po tym , jak nie zostanie odwołany Starosta i co zrobić z Jankiem i Mirkiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miszna
ponad rok temu ocena: 45%  132
Wystrzelić ich w kosmos, bezpowrotnie.
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 75%  131
Jeśli nie odwołają Kelnera to się ośmieszą. Dadzą Radę !!!
~ Hycel
ponad rok temu ocena: 86%  130
Pan kazał, pieski szczekają: hau ,hau, hau !!!!!!!!!!!!
~ pożegnanie starosty
ponad rok temu ocena: 81%  129
PSL poprzez swoich przedstawicieli w zarządzie będzie układał budżet a nie Pawlicki poprzez kelnera Bartusia, ta zmiana jest korzystna dla PSL nawet jeżeli nie będą mieli starosty. Marzenia obciachowego sługi Adama nic tu nie pomogą, przeproście jarociniaków i won stąd.Zresztą jest już plan o którym mówi jeden z radnych by kelner zastąpił Kaźmierczaka po odwołaniu starosty na sesji. Bartuś zatem będziesz jeszcze bliżej Adama wyrychtuj tylko nowy garnitur.
~ bmw
ponad rok temu ocena: 77%  128
WALCZAK PRECZ PUCZU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczerbaty, lider jarocińskiej PO
ponad rok temu ocena: 49%  127
Ja bym chciał ostrzec pana Mazurka, że pewien Szczerbaty jegomość chce zostać liderem jarocińskiej PO. Ponoć już ze Schetyną wszystko dogadane i Jasiu będzie jarocińskim baronem. Ciekawe jak ludziom w oczy spojrzy jak na tace będzie zbierać!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adriano
ponad rok temu ocena: 44%  126
Popatrzcie jaki jarociński Miro jest cwany. Napuszcza Janusza na wszystkich, robiąc z niego zderzak, a sam pociąga za sznurki. Plan jednak trochę się nie powiódł bo: a) Lida sporo miesza i tego się nie spodziewali, b) Miro oprócz apetytu na stołek starosty chce jeszcze Janusza stołek w PiS przejąć. I się wtedy dyrektorowi łysemu Januszowi dopiero ŁYSO zrobi. Mirka tego w SB nauczyli, żeby się nie liczyć z ludźmi i wkrótce się przekonacie, że moje słowa się sprawdzą w 100%!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1234
ponad rok temu ocena: 75%  125
No zgadzam się. Mirosław nie ma hamulców. Potrafi się ustawić. Patrz rok 2010
~ Chodzący paragraf
ponad rok temu ocena: 85%  124
Januszkowi nic nie grozi dopóki ma kumpla Gogusia. Ten często przypala glupa ale ma łeb jak sklep. Hobby -doręczenie głupich urzędników. Znam kilkunastu których wyciągnął z problemów. Winnych robił niewinnymi a winnym tych co podpierdali. Ma wadę ze ostatnio zadko mu się chce i nie zajmuje się byle czym. Starego kulkę tez bronil
~ MIro $ŁAWNY
ponad rok temu ocena: 68%  123
JESZCZE DONOSY ZACZĄŁ POPISYWAĆ NAWET O MAFII W KTOREJ NOTABENE UCZYSTNICZYŁ CHYBA ŚWIADKIEM KORONNYM CHCE BYC
~ WYDZIAŁ KOMUNIKACJI
ponad rok temu ocena: 59%  122
Miro z zięciem już rozpoczynają program Koryto PLUS :)
~ Koryto +
ponad rok temu ocena: 48%  121
Jarociński PiS rozpoczyna program koryto +, pomaga oczywiście zawsze do tego chętny PSL oraz Stanlej, który nomen omen zostanie na końcu i tak z tym co ma. Bo wynik równania jest prosty - do odwołania 12, do powołania 10. Stachu - ucz się matematyki!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pauksztełło
ponad rok temu ocena: 49%  120
Januszek myślał, że został przyspawany do stołka DPSu, na wieki wieków amen, a tu myk i nie ma go. Zdziwią się jeszcze gonady i inne trutnie lewicowe.
~ typowy Janusz
ponad rok temu ocena: 39%  119
był dyspozytorem, prezesem, który doprowadził do bankructwa, prezesem z zarzutami i zbliżającą się dyscyplinarką, a teraz sobie wymyślił, że z całym powiatem rozegra partyjkę szachową w której wygra... Głupcze pokory, bo Twoje zapędy spalą na panewce, o czym przekonasz się 30 stycznia, a później przyjdzie sroga kara, oj sroga!
~ Walu
ponad rok temu ocena: 32%  118
Dla referendystów plujących w komentarzach - demokratycznie większość wybrała ZJ jako władze powiatu, to co się próbuje zrobić to taki MYK, aby opozycja mogła rządzić, co jak się zastanowić jest rzeczą niesłychaną! Poparcie dla Pawlickiego będziemy mogli ocenić szybciutko już w marcu jak Fijałkowski zostanie radnym w wyborach w których wystartuje również Katarzyna Sz. uznana za wzbogacanie się na majątku gminnym będąc radnym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żal mi ciebie skończysz marnie
ponad rok temu ocena: 76%  117
co pawlicki cię kupił ! co ty se wyobrażasz ze ktos sie zamelduje i zaraz będa wszyscy na niego glosować nie doczekanie twoje !!!!
~ Pauksztełło
ponad rok temu ocena: 35%  116
Adam w ostatnich wyborach samorządowych nie wystawił dla Kasi przeciwnika - rywala z Ziemi Jarocińskiej, by wygrała. A ona Adamowi wywaliła za to nóż w plecy. Myślę, że Michał Fijałkowski ją rozjedzie w Wilkowyi.
~ Ferdynand Kiepski
ponad rok temu ocena: 38%  115
Sam żem im pomagał wymyślić byznesa. Dyspozytor był u mnie ze Stachem herbu Gonada na flaszce i doradziłem im, że jak chcą byznes zrobić to najłatwiej będzie w powiecie. No i proszę. Zawsze chętnie służę radą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ komentator
ponad rok temu ocena: 27%  114
Przeanalizujmy całą sytuację z liniami autobusowymi które rzekomo mają zniknąć. Miasto aby je utrzymać musiało do nich dopłacać tak aby mieszkańcy mieli w miarę swobodne połączenia za w miarę akceptowalną cenę. Teraz kiedy JLA nie będą obsługiwały tych połączeń aby je utrzymać firma Grzelaka będzie musiała podnieść cenę biletów. Ile to będzie kosztowało wyborców tych radnych którzy o tym zadecydowali powiedzą najlepiej ci z mieszkańców którzy muszą kupować miesięczne karnety a to już są nie małe pieniądze. Tak to panowie radni choc w istocie dostali mandat od swych wyborców by reprezentować jak najlepiej ich interesy staneli po stronie prywatnego przewoźnika decydując na ich niekorzyść :) Nie dajcie się robić w konia i odpłaćcie im za to przy następnych wyborach!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ styczeń 2017
ponad rok temu ocena: 83%  113
Czytając komentarze fanów ZJ to mi się wydaje że Oni już "odlecieli" chociaż Pan Pawlicki jeszcze nie wybudował lotniska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
ponad rok temu ocena: 86%  112
Pawlicki, gdzie ten inwestor, którego przed każdymi wyborami obiecujesz. Ludzie chcą pracy. A tu obiecanki cacanki. Jestem przekonany, że to ostatnia kadencja Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ komentator
ponad rok temu ocena: 25%  111
Mówię powaznie. Każdy kto chce mi tu zalajkować na czerwono niech rzuci jakimś nazwiskiem. Chciał bym wiedzieć na ile poważnie mam traktowac te głosy :)
~ komentator
ponad rok temu ocena: 23%  110
:))))) Ok. tylko powiedz mi z kim miał by przegrać?
~ Janek
ponad rok temu ocena: 17%  109
Ty jesteś przekonany a ja jestem PEWIEN że nie masz racji i PEWIEN że mało że następna kadencja już jest Pawlickiego, to po tym co robi będzie miał komplet 21 radnych z Ziemi Jarocińskiej. Doskonale o tym wiesz, a zaklinanie rzeczywistości nic nie daje. Jest jaka jest. Inwestorów i pracy tyle przybyło, że bezrobocia już nie ma. Są bezrobotni tacy jak TY którzy do roboty się nie nadają.
~ Rym cym cym
ponad rok temu ocena: 31%  108
Żeby jeszcze nie było. Już stołki nadane koszule poprasowane a tu .. szok płacz i zgrzytanie zębów - że niestety całe życie na rentce ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rządzić aby nic nie robić
ponad rok temu ocena: 29%  107
Przestań, bo Staszek odżył i już opowiada czego nie zrobi. Nie zrobi łącznika miedzy 11 a 12. Może niech cały program nic nie robienia przedstawi Buhaha :-)
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 81%  106
Najważniejsze by w powiecie nie rządził Skazany za ..., bo pieniądze powiatowe są zagrożone.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 85%  105
Najważniejsze by w powiecie nie rządził Skazany za ..., a kto będzie rządził to nie wiem. Skazany za ... jest spalony Kelner również !
~ Pauksztełło
ponad rok temu ocena: 59%  104
Tak, szczerbaty ma rządzić albo gonada, albo truteń miro... :/// To jest tylko jeszcze jeden, smutny dowód na "mądrość" Polaków.
~ Cymbał
ponad rok temu ocena: 31%  103
W powiecie "rządzą" radni - wiec nie pisz bzdur. I jak w każdym demokratycznym organie WIĘKSZOŚĆ ma władze i sprawuje ją do kolejnych wyborów. Mniejszość w demokracji może sobie pogadać o pogodzie lub konstruktywnie wspierać rządzących w pracach.
~ :-)
ponad rok temu ocena: 27%  102
No to będzie HIT na całą Polskę. Zarząd złożony z samych emerytów i rencistów. Za to jakiej klasy ?! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 91%  101
Tego nie znałem. Twój lekarz dobrze to pokazał: Skazany za ... mówi "co ciekawe" a Kelner się cieszy jak dziecko. Wyborcy ogarnijcie się !!
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 94%  100
Adasiu. Hit dziesiąty: http://www.jarocinska.pl/artyk...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 96%  99
Adasiu. Hit dziewiąty (strona 5 - Jarocin w Cannes): http://media.zwielkopolski24.p...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 97%  98
Adasiu. Hit ósmy (hahahaha): https://www.youtube.com/watch?...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 93%  97
Adasiu. Hit siódmy: https://www.youtube.com/watch?...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 93%  96
Adasiu. Hit szósty: https://www.youtube.com/watch?...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 93%  95
Adasiu. Można tak godzinami... Hit piąty: http://www.jarocinska.pl/artyk...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 90%  94
Adasiu. Hit czwarty: http://www.tvn24.pl/wiadomosci...
~ jeż
ponad rok temu ocena: 93%  93
Do ~ Twój Lekarz. on zawsze miał mieszkańców w głębokim poważaniu. Każda inwestycja skalkulowana jest na zysk..........ale czyj?
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 91%  92
Adasiu. Hit trzeci: http://www.rawicz24.pl/artykul...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 90%  91
Adasiu. Hit drugi: http://www.jarocinska.pl/artyk...
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 91%  90
Adasiu. Szukasz hitów? Oto pierwszy: http://www.tvn24.pl/wiadomosci...
~ kat
ponad rok temu ocena: 87%  89
Potrzebny jest RESET całej władzy. I wszyscy co po 1990 roku byli w samorządzie radnymi i innymi "władcami" "jaśnie panami" powinni być wykluczeni z możliwości startowania i bycia w samorządzie. Potrzebna jest nowa nie zepsuta przez bycie przy władzy krew. Albo wprowadzić przepis, że za straty finansowe gminy powiatu radni oraz tzw "włodarze" odpowiadają finansowo oraz karnie przed Sądem. No i oczywiście praca w samorządzie za free. Zwrot tylko kosztów dojazdu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PS Stleckiego
ponad rok temu ocena: 34%  88
To w następnych wyborach Szczerbań z Kużdżołęm wystartują z list Stleckiego Porozumienie Samorządowe? Zresztą. . . po tym co robią a co jeszcze popsują to nie będą mieli już po co startować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PISOWIEC
ponad rok temu ocena: 53%  87
Janek ty wywrotowcu.Jak ci nie wstyd dogadywać się z PO i PSL.Zdrajcą PiS-u jesteś.W moich oczach mniej niż zero.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jeż
ponad rok temu ocena: 81%  86
Wstyd to popierać chore pomysły skazanego i ziemian. Myśleliście, że możecie sobie pogrywać z PISowcami, bo inna koalicja nie ma prawa zaistnieć. Przeliczyliście się......zonk. Może dotrze do waszych ptasich móżdżków, jakim jesteście dnem, że pozwolono na taką koalicję.
~ kat
ponad rok temu ocena: 79%  85
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem W więc BRAWO JANEK POKAŻ MIEJSCE W SZYKU TYM Z ZJ
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 33%  84
Spójrz w lustro . Dobrze sięprzypatrz. na 100 % bwidzisz tam KRETYNA . Prawda ?
~ Linda
ponad rok temu ocena: 70%  83
Dobrze radni w powiecie czynią bo opalony to ZŁY człowiek jest !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 76%  82
Dokładnie gminy już nie odzyskają ludzie bo Skazany za .. jest tam za silny. Powiat uratowany będzie no i nie będzie łącznika, Andrzejek zdenerwowany ostatnio chodzi.
~ do Lindy recepcjonistki - referendystki
ponad rok temu ocena: 38%  81
To tobie robią sie takie wielkie oczy jak zobaczysz burmistrza ?
~ kabaret
ponad rok temu ocena: 36%  80
Martuzalski ; Wybierzcie mnie a zobaczycie ile w Jarocinie można spieprzyć ! :-) hasło wyborcze na starostę !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GC
ponad rok temu ocena: 100%  79
A czy ten Szczerba kiedyś go miał może przez CH
~ koryto
ponad rok temu ocena: 32%  78
Nie wierzę że Szczerbań z Kużdząłem będą współrządzić z Martuzalskim i Mazurkiem z PO :-) to się nie może zdażyć w realu. Anty PIS z Anty PO razem Staszek z Jasiem będą rządzić powiatem.Toż to jaja jakieś Panie Janku? Pan taki PISowiec. katolicki takim gościem co niewawidzi PIS. Wejdź Pan na fb Martuzalskiego. Zero ideałów Panie Janku, tylko po koryto Pan się tam pcha. Tak samo Zbychu
~ katolik
ponad rok temu ocena: 41%  77
Jezu jak żydzi, świnie staare nie napasione.. chryte przepraszamy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do koryto
ponad rok temu ocena: 43%  76
Koryto łagodzi obyczaje i godzi pozornych przeciwników politycznych :(((
~ głupi wy
ponad rok temu ocena: 27%  75
Cokolwiek Adam robi w gminie jarocińskiej w kwestii drogownictwa , musi rzutować i kompilować z problemami sąsiadujacych gmin które są satelitami Jarocina i gminy Jarocin. Kto tego nie widzi , nech chodzi pieszo rowami!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zolik
ponad rok temu ocena: 61%  74
iem,że nie na temat, ale... może GJ wyjaśniłaby mieszkańcom korzystającym z nieistniejącego obecnie chodnika wokół dawnej "Stodoły"? Powstało na terenie dziwacznie zlokalizowane opłotowanie, które nie dość, że brzydko wygląda, to utrudnia przemieszcznie się pieszym po dostępnym dotąd terenie a chodnik wokół po prostu nie isnieje! Podobno grodzenie to stan umysłu nie mający wiele wspólnego z realnymi potrzebami, proszę więc o wyjaśnienie jakie realne potrzeby przemawiają za tak fatalnym opłotowaniem. https://www.facebook.com/17228...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do gryf
ponad rok temu ocena: 33%  73
Moderacja usuwa korzystne komentarze dla burmistrza . Ja to bym oceniał przede wszystkim co Burmistrz namacalnie.zrobił dla mieszkańców . A zrobił bardzo dużo . Wystarczy sie rozejrzeć . Niektórzy frustraci myślą że jak napiszą niepochlebny konentarz to zamkną ludziom oczy i usta . Mylą się i to bardzo . Ludzie widzą zmiany i o tym mówią . Komentarze piszą nieliczni .
~ gryf
ponad rok temu ocena: 75%  72
Szanowni komentujący. Dla większości mieszkańców powiatu jest rzeczą zrozumiałą i nie dziwi, że doszło do rozłamu i odcięcia się od ziemi jarocińskiej, Na przestrzeni lat ZJ udowodniła, że nie potrafi pracować a osobami z innym zdaniem niż oni. Posunęli się do niszczenia przeciwnika, czego dowodem są przegrane sprawy sądowe. Mam tu na myśli zwolnienie z pracy byłej wice burmistrz, której sąd przyznał rację, że została zwolniona z pobudek politycznych. zwolnienia dokonał dyrektor sympatyzujący z ZJ. Są również i inne wyroki sądowe, z powodu niesłusznych zwolnień. Mściwość ZJ poszła dalej, odwołanie z wice przewodniczącej rady gminy, później radnej Szymkowiak. Eliminacja z rynku przewoźnika Grzelaka - dowoził głosujących na referendum. Zastraszania, i w końcu, w dziwnych okolicznościach zwolnienie Krawca - kierownika DPS. To tylko mały zarys oblicza ZJ. Brońmy się przed takimi ludźmi i metodami ich działania. Mieszkańcom otwierają sie oczy. Do wyborów za dwa lata zostaną zdemaskowani.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyszło zło
ponad rok temu ocena: 32%  71
Jaśko Szczerbień cierpi na przerost ambicji . Nie mógł zniesc ze młody Starosta zwrócił mu uwage . Podyrdał od razu na Policje . Przestępstwa nie stwierdzono . Ale licho nie śpi więc zły duch podsunął Jaśkowi diabelską myśl źeby rozwalić koalicje . No i stało sie . Teraz to już z kaźdą inwestycją będzie pod górke . Stracą mieszkańcy - zyskają ONI .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hm....
ponad rok temu ocena: 86%  70
Nie masz racji, rozłam w powiecie podyktował Krawiec i Drzazga. Zwolnienie Krawca wywołało efekt domina. Myślę, że gdyby między Krawcem i Pawlickim były dobre relacje to nie poświęcili by się dla Szczerbania. Wszystko pokaże podział stanowisk po ewentualnym odwołaniu Walczaka.
~ Martin M
ponad rok temu ocena: 21%  69
Mieszkańcy na pewno stracą i nie mówię tylko o mieszkańcach gmin Żerków, Jareczewo, Kotlin, ale także gminy Jarocin. Skoro ZJ wygrała w wyborach i w gminie i w powiecie to oznacza, że mieszkańcy sobie tego życzyli. Teraz CAŁA OPOZYCJA próbuje się zbratać, aby pokrzyżować te plany. Specjalnie będą utrudniać życie Pawlickiemu, żeby nie mógł zrealizować obietnic wyborczych na czym tylko mieszkańcy stracą. ZJ dla Żerkowa zrobiła bardzo dużo, podobnie Jaraczewo, dlaczego by tego nie kontynuować?
~ Ina
ponad rok temu ocena: 58%  68
Proszę nie potępiajcie członków nowego klubu.Walczą o sprawiedliwy podział pieniędzy na wszystkie gminy, o rozwój przedsiębiorstw na swoim terenie-trzeba to obiektywnie pochwalić.To jest ich obowiązek! Darujcie sobie też uszczypliwości pod adresem pana Janka.Zarabia nieźle ale bardzo dużo pracuje i jeszcze ma czas by udzielać się w kościele. No i młodzież go uwielbia Macie mu złe to że broni syna? To też jest jego obowiązek.On broni każdego komu dzieje się krzywda i niesprawiedliwość. Dla mnie to jest apostoł naszych czasów i nic tego nie zmieni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GC
ponad rok temu ocena: 50%  67
Co za brednie Przejrzyj na oczy chyba że to wpis Janka muzykanta chacha...
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 39%  66
Dobrze by było, żeby pan Jan trochę przystopował. Ostatnio jest pana bardzo dużo... wszędzie. Jak dla mnie, postawa Pana jest negatywna. Zauważyłem od dawna, że wszystkie burze w powiecie wychodzą pod pana kierownictwem, i od pana się one zaczynają. Być może wreszcie ktoś to przetnie, ale tym razem na amen dla pana Szczerbań. Większość polskich polityków jest jak góra lodowa. Na powierzchni pokazują tylko małą część tego kim są. Większość schowana jest pod powierzchnią oficjalnego życia i to ta skrywana część jest zazwyczaj dla nich mocno kłopotliwa jeżeli nie kompromitująca. Na powierzchni robią dobre wrażenie, że się ciężko pracuje dla dobra publicznego i ma to być jak najbardziej bezinteresowne. Pod powierzchnią podejrzane interesy, prostacka pazerność i pogarda dla frajerów, którzy rzeczywiście bezinteresownie chcą coś zrobić dobrego. Najnowszy przykład to lider KOD-u Mateusz Kijowski. Głupota i nikczemność tego człowieka idą w zawody. Gdyby wielki Max Weber pisał swoje dzieło „Polityka jako zawód i powołanie” na podstawie współczesnego życia politycznego w Polsce, to musiałoby ono mieć tytuł „Polityka jako geszeft i udawanie”. Kijowski i setki mu podobnych z lewicy i prawicy, z rządu i opozycji udają, że robią politykę, czyli za Janem Pawłem II, roztropnie dbają o dobro wspólne, a w rzeczywistości załatwiają mniejsze lub większe geszefety. Na przykład za taki brak roztropnej troski o dobro wspólne uważam zakup kolekcji Czartoryskich. Póki co ta kolekcja i tak byłaby w Polsce. Tymczasem dajemy Ukrainie miliardy dosłownie na rozkurz nic z tego nie mając. Jeżeli już te miliardy trzeba dać Ukraińcom, to czego nie zażądać od nich przynajmniej jakiejś części dzieł sztuki, które niszczeją w magazynach we Lwowie i pod Lwowem. Z punktu widzenia polskiej kultury są to zbiory bezcenne, które przynajmniej w części niszczeją, bo albo Ukraińcy nie mają pieniędzy na ich właściwe przechowywanie i konserwację, albo jest to element świadomej polityki niszczenia śladów polskości. Przykład Kijowskiego i zakup kolekcji Czartoryskich pokazują dwie strony najgorszego oblicza polskiej polityki. Jest to albo obłudne dorabianie się przy każdej okazji, albo nierozważne szastanie publicznym groszem. Niestety głosy temu przeciwne są pomijane, albo toną w ogólnym harmiderze kłótni o sprawy mało ważne, jak to z kim Ryszard Petru jeździ na wywczasy. Polska coraz bardziej cierpi na brak mężów stanu. Jaka jest różnica między mężem stanu a politykiem najlepiej przedstawił Karl Jaspers. Według niego „Świat wolności politycznej nie mógłby istnieć bez wielkich mężów stanu; cechuje ich odwaga, rozsądek i cierpliwość. Inaczej politycy. Ci są oportunistycznymi realistami, reżyserami nastrojów, ludźmi przebiegłymi. Ten typ polityków traktuje swą działalność nie jako powołanie, lecz zawód dający widoki na przyszłość, dobry dochód i prawo do emerytury”.
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 43%  65
A czy pan Jan, mógłby poprzestać się udzielać tylko w Kościele Katolickim, jako Szafarz tego kościoła katolickiego? Czy jak osiągnął wiek emerytalny, jako nauczyciel? To czy mógłby ustąpić miejsca młodym nauczycielom, a sam by już UDAŁ się na "zasłużoną" emeryturę? A czy syn pana Janka {mniemam, że jest dorosły, jeżeli "pracował" ten jegomość w szpitalu} sam mógł się bronić? Czy pana ojca Janka wsparcia już tak potrzebuje? Czy panowie Adam Michał Pawlicki i Bartek Walczak są nierobami, mało pracują na rzecz małej ojczyzny lokalnej? Wiem na 1ooo %, że co zbudowali tu PAWLICKI I WALCZAK, to wiem o tym i z tych dzieł ich korzystam, jakoś nic nie słyszałem coby zbudowali tu Ci wymienieni panowie powyżej przez panią (-a) "Ina", od lat. A twierdzi pani, że ci panowie: - "WALCZĄ o sprawiedliwy podział pieniędzy na wszystkie gminy", Z PANEM SZCZERBANIEM na czele. I co z tego wynika. Wielkie (...). Niestety, stety, tak to wygląda, czyli ŹLE, dla tych panów. Doprawdy głowię się nad tym, czym pan Jan tak młodzież ujął, że go niby tak "uwielbiają"??? Nic mi do głowy nie przychodzi, w tym momencie. Jest nas coraz więcej Ziemianie, chcemy normalnie żyć, czy w tym jest coś złego, nienormalnego?
~ Inspektor IPN
ponad rok temu ocena: 25%  64
Oni nie są święci - na ten moment proszę wierzyć mi na słowo, aż do wtorku 17.01 - wtedy dowiemy się wszyscy. W kiosku od 8 rano :)
~ ;
ponad rok temu ocena: 79%  63
ZJ nie szanuje koalicjantów, nie szanuje wyborców. Sami sobie na to "zapracowali".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  62
Tu tylko może pomóc jak wybiorą normalnych ludzi , tylko Kuzdzal i Drzazga wyprowadza powiat z zapaści
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Inspektor IPN
ponad rok temu ocena: 28%  61
Obawiam się, że w niedługim czasie Miro może stracić poparcie społeczne... Ile lat można kłamać? Prawda zawsze wychodzi na światło dzienne vide. Wałęsa.
~ auta, działki, nieruchomości i przetargi
ponad rok temu ocena: 83%  60
Widać po komentarzach sitwy z Zj że chodzi o coś więcej niż tylko stanowiska, ej czekoladowy mało ci jeszcze ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 77%  59
Dokładnie Skazany za .. miał plan swojego ROZWOJU (np. łącznik) , a tu nagle dupa zbita - chcą mu radni odwołać Kelnera, i skąd teraz wziąć kasę na ROZWÓJ ???
~ wizjoner
ponad rok temu ocena: 29%  58
Biją się w PiS, biją się w PSL jeszcze nic nie mają, a już robią we własnym gronie awantury. Co dopiero między sobą. Najlepiej będzie jak im się pucz nie uda. ZJ nie jest idealna, ale działa lokalnie - nie muszą słuchać poleceń z partii i Kalisza i nie muszą walczyć o stołki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;
ponad rok temu ocena: 31%  57
Słuchają poleceń dyktatora z Kadziaka.
~ Dopuście onego do żłoba
ponad rok temu ocena: 40%  56
Dajcie tam Jaśkowemu synowi jakiś etacik to Szafarz sie uspokoi . Dla dobra powiatu i ludzi . Inaczej będzie "Rozpierducha"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cde
ponad rok temu ocena: 79%  55
Jest coś jeszcze takiego jak honor, słowo zupełnie obce ziemianom.
~ Sznupa
ponad rok temu ocena: 79%  54
Przjemiemy wladze w powiecie i koniec! Jak trzeba będzie komuś mordę sprać to pierwszy jestem w kolejce. Po ostatniej bijatyce już brakuje adrenalinki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ opiekun
ponad rok temu ocena: 39%  53
Kto wie, kim opiekował się Miro SB w czasach gdy rządził PZPR? Odpowiedzi pod tym komentarzem. Wygranemu prześlę skan teczki :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oficer prowadzący
ponad rok temu ocena: 37%  52
Miro występował pod pseudonimem Zadra i był to dovry kontakt .
~ Miro$lav
ponad rok temu ocena: 43%  51
jestem tam, gdzie mi płacą. Nie wiem co to honor i lojalność, ale umiem liczyć pieniążki i żyje mi się nie najgorzej. Polecam wszystkim.
~ Martin M
ponad rok temu ocena: 44%  50
Szczerbaty liczy tylko na haj$ - gdyby syn nadal pracował w szpitalu nie byłoby takiego gadania. Gdyby mu nie obiecali po "puczu" awansy też by tak nie gadał. Widzimy teraz ich wszystkich z kalkulatorami w ręku jak sprawdzają ile stołków mogą zgarnąć dla siebie pod przykrywką walki o demokracje. PiS w opozycji zachowuje się jak KOD, który wiecznie krytykuje. Hipokryzja do kwadratu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anioł Stróż
ponad rok temu ocena: 22%  49
będę powtarzał jak mantrę, że przy takich zawirowaniach warto jest umieć rozwiązywać równania. Szczególnie dla dwóch takich starszych panów. 12-10=x
~ arbuz
ponad rok temu ocena: 36%  48
Póki co, to oni się biorą za łby z Lidą i negocjują z arbuzami, bo obie drużyny podzielone, każdy w oczach zielone dolary i już liczy. Żeby się tylko nie zdziwili!
~ Czas
ponad rok temu ocena: 68%  47
Linia numer 11 do chrzana przez stegosz bedzie jezdzic nadal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ???
ponad rok temu ocena: 50%  46
Oby Pawlicki dotrzymał słowa i nie wcinał się teraz w przewozy.
~ komentator
ponad rok temu ocena: 50%  45
Tylko bilety podrożeją :) Zapytaj ludzi którzy będą musieli kupować karnety na dojazd ile do tego waszego przekrętu będą musieli dopłacać :P
~ kabanobus
ponad rok temu ocena: 88%  44
kaban ośle zdebileżały skończ ten bełkot wywielbiający ciebie
~ sx
ponad rok temu ocena: 89%  43
Należy dokładnie sprawdzić kto jest właścicielem gruntów przez które ma biec łącznik między drogą 11 a 12. Taki łącznik może być w zupełnie innym miejscu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ komentator
ponad rok temu ocena: 100%  42
Np. pomiędzy uszami?
~ zbyszek bazyliszek
ponad rok temu ocena: 36%  41
więc ja docent procent doktor hambilitowany zbyszke bazyliszke vel witaj judaszu udałem się na Komis sarjat a tam po wylegitymowaniu mnie stwierdzono że podaję się za kogoś innego. Musiałem wiec prywatnego detektywa nająć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Walka trwa ...
ponad rok temu ocena: 30%  40
Burmistrz Pawlicki robi dla tego miasta i ludzi bardzo dużo . Plany są bardzo ambitne .Kryte lodowisko ,ścieżki rowerowe na wskroś nowoczesne - takie jak na Słupie . Park , kościółek ,łączniki ...cóź dodać .. hmm . Ano dlaczego mu się rzuca kłody pod nogi ? Ja myślę że ma w swoim otoczeniu niedorżniętą watache nieudaczników którzy przegrali wybory . Ludzie ci robili (referendum) i robią wszystko źeby mu stanąć na drodze . Zdyskredytować ,oszkalować ,opluć . Ta nienawiść oderwanych od koryta trwa . Widzimy to bardzo wyraźnie . Tam gdzie w tle są pieniądze ,posady i profity nie ma litości ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Powiat wg. Św Jana Apostoła
ponad rok temu ocena: 77%  39
Nic nie ważne. Byle by pod domem chodnik zrobić i dobrą drogę wyremontować żeby było widać. No i ilość etacików się musi zgadzać na koncie na koniec miesiąca. A jak nie - oj to będę krzyczał !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zaszafowałem ..
ponad rok temu ocena: 56%  38
Albo podam na Policje bo tak lubie ..
~ Potrzebna zmiana
ponad rok temu ocena: 78%  37
Jeśli w radzie powiatu nie pojawia się nowi ludzie z wizja pomysłami i chcący cokolwiek zmieniać - to dopiero da szanse na mocny i silny powiat realizujący strategiczne inwestycje dla mieszkańców. A kto zasiada w radzie powiatu - 3/4 radnych od kilku kadencji Ci sami - o pomysłach i planach zero tylko ciagle kłótnia o stołki. Panowie samorząd to nie zakład pracy chronionej !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ noc
ponad rok temu ocena: 84%  36
A co znaczy nowi? Moim zdaniem nie związani z zj. Ktokolwiek nowy, a związany z ziemia jarocińską nic nie zmieni, Pawlicki dalej za sznurki będzie pociągał. Ziemianie to dżuma i cholera w jednym.
~ Włodzimierz Skowroński
ponad rok temu ocena: 38%  35
Jasia i Zbycha opętali platfusy i PSL-e podpuszczani przez nic nie robiące władze Jaraczewa i Żerkowa, bo nie mogą patrzeć jak Jarocin się rozwija i ile w Jarocinie się robi. To syndrom typowego polaka nieroba, który nie chce nic dobrego zrobić, ale modli się do Boga aby innym jeszcze bardziej nic nie robić i przeszkodzić. Jakie to prymitywne ale nie obce polakom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 43%  34
To prawda, tak wygląda mentalność Polaków. Nie raz nie dwa, wstydzę się, że tu musiałem przyjść na świat {i co za tym idzie w parze, świecić oczami}, wśród społeczeństwa nierobów, pijaków, chamów, kapusi donosicielskich (wiem coś o tym sporo), łajdaków, brakorobów, menelstwa, nowobogackich i partyjnych klanów {Mafii}. Ten typ ludzi tu wszystko stopuje. Znalazł się taki PAWLICKI i WALCZAK, co chcą tu coś zmienić i budować {I W CIĘŻKICH BÓLACH ROBIĄ TO, BO CO RUSZ MAJĄ PODKŁADANE ŚWINIE?!?}, to zaraz chcą ich utrącić, wręcz, jakby mogli, to i powiesić, ALBO... UTOPIĆ W ŁYŻCE WODY. No kuźwa gdzie ja żyję? W BANTUSTANIE?
~ źle się dzieje
ponad rok temu ocena: 37%  33
Baaaardzo "zła zmiana" . Jeżeli do tego nie daj Boże dojdzie to będzie niezła rozpierducha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zjednoczeni w nienawiści
ponad rok temu ocena: 35%  32
Kierowani i zjednoczeni nienawiścią do Pawlickiego któremu nie dorastają do pięt. Tylko nienawiść ich łączy, bo przecież nie program, którego nie mają. Nic nie mają w sobie oprócz nienawiści.
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 72%  31
No ROZWÓJ Skazanego za ... jest zagrożony, łącznika być może nie będzie ... i co wtedy z kasą ???
~ Ty
ponad rok temu ocena: 68%  30
I bardzo dobrze jak najdalej od opalonego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nadpedagog
ponad rok temu ocena: 37%  29
Takim to można wszystko spóźniać się, nie być przygotowanym do zajęć a od innych wymagania. Niech ktoś poda tu ile etatów i godzin w szkołach należących do powiatu ma ten Pan? Według mnie tu chodzi tylko o stołki niestety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wołać egzorcyste
ponad rok temu ocena: 38%  28
Janek nawróć się - nie idź tą drogą . Przeproś Staroste ,przyznaj sie źe zbłądziłeś . Idz do spowiedzi ,wyznaj Bogu kto cie do tego namówił i opętał a będzie ci wybaczone . Pan litościwy . Do komuni na razie nie podchódź . Czekaj na znak ... i Wyborczej nie czytaj bo to żydowskie plugastwo ..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ po co nam taki pełen nienawiści skazany
ponad rok temu ocena: 73%  27
Jak jeszcze może Pawlicki zaszkodzić mieszkańcom i utrudnić im życie? Na razie próbuje ludzi wkur....autobusami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 43%  26
Droga Redakcjo chcę zamieścić to; do wpisu nr 24 - jest to umownie, obligatoryjnie, bo wpisów przybywa i numerek wpisu sie zmienia do...góry. ~"po co nam taki pełen nienawiści skazany". Adam Pawlicki 23 godz. · ZAWIESZENIE LINII AUTOBUSOWYCH DO ŻERKOWA I JARACZEWA. Od wielu lat JLA należące do mieszkańców gminy Jarocin zapewniały komunikację publiczną mieszkańcom nie tylko naszej gminy, ale i gmin ościennych naszego powiatu. Kiedy likwidowano PKS Jarocin ze starym wyeksploatowanym taborem, również wypełniliśmy powstałą lukę. Od 2002 roku systematycznie modernizujemy i odnawiamy tabor autobusów mając jeden z najnowszych w Polsce. Chcieliśmy dalej świadczyć nasze usługi na terenie całego powiatu. Jednak aby otrzymywać dotację i dopłaty do biletów z urzędu marszałkowskiego, musieliśmy przyjąć oficjalnie zadanie transportu publicznego od powiatu.Od tego czasu rozpętano zmasowany atak na naszą gminną spółkę. Atak wywołany przez prywatnego przewoźnika z Żerkowa, który to atak wsparła władza gminy Żerkowa i Jaraczewa. Wciągnięto w to również radnych powiatowych. W obliczu takiego podejścia do naszej pracy i wysiłku w celu zapewnienia komunikacji autobusowej na ternie Ziemi Jarocińskiej postanowiłem że jak nas nie chcą abyśmy świadczyli usługi to nie będziemy się narzucali. Nie ma też zgody na to aby JLA obsługiwało linie nierentowne, a firma prywatna te na których jest zysk. Jeżeli ktoś chce nas zastąpić to niech robi to kompleksowo. Jarocin od wielu lat inwestuje dziesiątki milionów zł , także dopłacając do biletów ulgowych oraz bezpłatnych biletów dla seniorów (70+ bezpłatne) ponad 3.000.000,00 zł. rocznie. Naszym głównym zadaniem jest obsługa mieszkańców gminy Jarocin. Nie wile gmin takich jak Jarocin ma własną komunikację miejską. Podobne ościenne miasta nie mają.Obejmowaliśmy naszą opieką gminy ościenne nie wymagając żadnych pieniędzy na zakup autobusów. Zniesmaczony jednak jestem podejściem do naszej spółki ościennych gmin, które jakby robiły łaskę że my świadczymy im usługi transportu publicznego. Lobbując i broniąc interesu tylko prywatnej firmy. Od wielu lat inwestujemy w komunikację autobusową wiele milionów pozyskując również środki z UE. Niestety nie jest to interes dochodowy, ale staram się to robić dobrze, bo uważam że miejska komunikacja to bardzo ważne zadanie gminy które daje komfort i jakość życia mieszkańców i nie musimy na tym zarabiać bo nie zarabiamy. Jak nas gminy ościenne nie chcą to z pokorą się wycofujemy, niestety ze szkodą dla mieszkańców.
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 43%  25
To podziękujcie swoim przedstawicielom w powiecie, że robią rozpierduchę gonadowo - szczerbatą!! A POTEM POSYPCIE POPIOŁEM ŁBY I ... PRZEPROŚCIE ADAMA MICHAŁA PAWLICKIEGO, bo on nie jest tu hamulcowym i całym prowodyrem rozpierduszynem, tej szytej grubymi nićmi story w powiecie.
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 73%  24
Dziwna historia z wyborem Skazanego za ... na burmistrza. Na pewno nie świadczy to o mądrości jarocińskich wyborców, nie wiem czy to świadczy o ich głupocie czy o celowym działaniu, ze względu na korzyści materialne.
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 40%  23
Panie Janku jeszcze będzie Pan płakał,już niedługo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "ZŁA ZMIANA"
ponad rok temu ocena: 47%  22
Już mają pierwsze efekty "złej zmiany". Likwidacja linii autobusowych JLA do Jaraczewa i Żerkowa. Brawo !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ shaza
ponad rok temu ocena: 100%  21
Na diabetologa np. , na którego również pójdą pieniądze, które miały być na Disco Polo.
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 40%  20
I jak myślisz ~ "mieszkaniec powiatu", gdzie te pieniądze, nawet trochę zaoszczędzone pójdą. Na leki do szpitala powiatowego? Na drogi powiatowe? W inną infrastrukturę powiatową - mosty (budowa i remonty)? Nie, będą przeżarte przez tych nieudaczników z powiatu, którzy się domagają odwołania Walczaka, z grona Starosty jarocińskiego. Właśnie ci oni, jeżeli się im powiedzie zamach na Starostę Walczaka, zeżrą te środki w swoich apanażach powiatowych. Maryjo Boska, nie pozwól im na to, Szatan położył na to łapę. Oby nie!!
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 74%  19
Dokładnie już powiat zaoszczędził trochę pieniędzy na nieudanym ROZWOJU Skazanego za ... . W powiecie decydują radni POWIATOWI a nie Skazany za ... za pomocą KELNERA !
~ mie
ponad rok temu ocena: 74%  18
Cały czas nie jest za późno - uratujmy chociaż Powiat przed ROZWOJEM Skazanego za.... - odwołajmy KELNERA !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamila
ponad rok temu ocena: 78%  17
LASYSTENT zwołał na spotkanie wszystkie babcie w Chrzanie co chodzi do nich na kawkę. Chyba mu się portki kopca ze Bartuś juz nie będzie Starostą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Henryk
ponad rok temu ocena: 42%  16
I ten człowiek uczy religii młodzieży, której najbardziej kształtuje się psychika i charakter. Przy tym człowieku jak widać dobrego przykładu nie wyniosą z zajec .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twój Lekarz
ponad rok temu ocena: 85%  15
Adasiu (Henryku, Tragedia na stołku)... Co ja czytam? Objawy osobowości wielorakiej? Ty w 3 osobach - prawie jak Trójca. Nie dobrze, oj nie, nie... Zapraszam do siebie.
~ Tragedia na stołku
ponad rok temu ocena: 40%  14
No i dobrze niech ida gdzie pieprz rośnie a zwłaszcza szczerbań. Kto go w ogóle trzyma w tych szkołach jak ten człowiek może uczyć religii czy wdżu? Na każdej lekcji siada przy biurku otwiera wyborcza i ma gdzieś uczniów.. I za to mu płacą w każdej szkole.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ```UCZEN``
ponad rok temu ocena: 38%  13
Sam nie wiem jakim cudem ten człowiek może uczyć w szkołach. Sam miałem z nim lekcje i stwierdzam że to był stracony czas (kto zatrudnił tak niekompetentną osobę do L.O...). Ktoś powinien upublicznić jakiekolwiek nagranie z tym Panem to byłby niezły kabaret co ta osoba "wyprawia" na prowadzonych przez niego zajęciach....
~ anioł
ponad rok temu ocena: 41%  12
Wyborczą czyta Hanka z bagien. Coś ci się pomyliło.
~ anioł
ponad rok temu ocena: 54%  11
Wyborczą? Leżę i kwicze.
~ Nie usuwać
ponad rok temu ocena: 83%  10
Niewielka sensacja.Nie było im po drodze z ZJ to poszli swoją drogą. Stąd trzeba uszanować ich wybór.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja wamdam!!!
ponad rok temu ocena: 80%  9
Popieram dobrze zrobili nie dac sobą manipulować tak jak dał sobą starosta . Powoli się ziemia sypie!!!
~ mieszkaniec powiatu
ponad rok temu ocena: 78%  8
Dokładnie szef - Skazany za ..., to może rządzić ale w gminie, a nie kontrolować i rządzić w Powiecie za pomocą sterowanej marionetki - Kelnera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A MI TO LOTO
ponad rok temu ocena: 22%  7
a mi to loto
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Defekt muzgó
ponad rok temu ocena: 84%  6
Wspólna idea bycia samorządowcem? To chyba nie dotyczy oklularnika i opalonego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A