ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Żerków. Będzie zlot Alfa Romeo, Lancia i Fiat 126p oraz turniej

› Aktualności ponad rok temu    22.03.2017
Redakcja
komentarzy 6 ocen 2 / 100%
A A A

Kilkadziesiąt samochodów Alfa Romeo, Lancia i Fiat 126 p. przyjedzie w najbliższą sobotę do Żerkowa na charytatywny zlot. Miłośnicy tych aut chcą w ten sposób wziąć udział w Akcji Wesołych Ogrodników 2017.

 

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

Na zlot przyjedzie kilkadziesiąt samochodów z całej Polski. Uczestnicy będa jechać w kolumnie z Jarocina.

Atrakcje dla dzieci i fanów motoryzacji

Do Żerkowa wjadą około godziny 12.00. W MCT zlotowiczów przywita orkiestra dęta. Na miejscu będa też animatorzy z grupy Grow Up oraz wolontariusze Klubu Wesołych Ogrodników, który działa w Gimnazjum w Żerkowie. Przygotowali oni wiele atrakcji dla najmłodszych. Podczas zlotu będzie można oglądać samochody, porozmawiać z włascicielami. Będa też przeprowadzone licytacji, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej.

Turniej Bowlingu

To nie wszystkie atrakcje, jakie odbędą się w Żerkowie podczas Akcji Wesołych Ogrodników. Stowarzyszenie "Zerknij Tu" zapraszan na Turniej Bowlingu, który odbędzie się w niedzielę w kręgielni, od 15.00 do 17.00. Podczas turnieju zostaną również przeprowadzone licytacj. 

Bardzo dziękujemy stowarzyszeniu, społeczności gimnazjalnej oraz MCT za to, że w Żerkowie może dziać się tyle niezwykłych rzeczy. Wsaprcie innych jest dla nas niezwykle ważne. To niesamowite, że dzięki zlotowi włączają się do naszej akcji kierowcy z cąłej Polski, a wszystko dzięki pani Monice Niemczyk  i Kamilowi Sitkowi.

Pchla Aukcja

Akcja w Żerkowie trwa już od 20 marca, kiedy to zaczęła się w gimnazjum "Pchla Aukcja". Do 24 marca od 7.00 do 8.00 oraz na przerwach o godz. 9.35, 11.20, 12.20 w sali 1/8 żerkowskiego Gimnazjum będą licytowane przedmioty przyniesione przez młodzież i nauczycieli.

 

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ GP
ponad rok temu ocena: 88%  7
Mike pewnie jeździ Passatem TDI he he jak ja widzę te stereotypy francuzy i alfy he he jak się leje tylko w bak paliwo to wszystkie się rozkraczą to chyba logiczne :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uiok
ponad rok temu ocena: 18%  6
Samochody jak samochody, jak każde inne...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hogan
ponad rok temu ocena: 45%  5
KRÓLOWE LAWET...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mike
ponad rok temu ocena: 46%  4
Zlot będzie pod warunkiem,że Alfy dojadą. Proponuję profilaktycznie zamowic jeszcze z 10 lawet na miejsce. Bo z Alfa Romeo jest jak z Lidlem-co tydzień coś nowego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karolos777
ponad rok temu ocena: 86%  3
Głupi jesteś ;) weź oddaj tego swojego passata na złom i wsiadź chociaż w alfę 159 to zaczniesz sie wstydzic za ten komentarz ;)
R E K L A M A
~ asdam
ponad rok temu ocena: 100%  2
Możesz zostać w domu skrecając swojego starego rzęcha, pozostali mili widziani
~ Moniq
ponad rok temu ocena: 71%  1
Nic się nie bój kolego :> przyjedź i zobacz :D ba! :D odważ się powiedzieć co niektorym to face to face :P
R E K L A M A
R E K L A M A