ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Żegnali lato w gorącej atmosferze [GALERIA]

5 miesięcy temu    11.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Uczestnicy festynu w SP nr 3Uczestnicy festynu w SP nr 3 fot. Organizatorzy

Deszcz i zimno po fali upałów zaskoczyły chyba wielu z nas. Nie wszyscy jednak poddali się tym jesiennym nastrojom. W jarocińskiej Szkole Podstawowej nr 3 żegnali lato w gorące, sportowej atmosferze.

 

 

Mimo niesprzyjającej aury, zarówno najmłodsi jak i młodzież oraz rodzice nie zawiedli na Międzyosiedlowym Festynie „Pożegnanie lata”, który odbył się na w miniony weekend sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Jarocinie.

 

 

[burmistrz Jarocina ogłosił konkurs - zobacz co można wygrać - szczegóły TUTAJ]

 

 

Prawdziwie jesienny nastrój za oknem nie udzielił się uczestnikom festynu zgromadzonym w sali gimnastycznej, którzy w wakacyjnych jeszcze humorach korzystali z przygotowanych atrakcji. Wszyscy spędzili sobotnie popołudnie w bardzo przyjaznej, miłej i sportowej atmosferze.

 

 

Przybyli goście mogli spróbować swoich sił między innymi w unihokeju, piłce nożnej, palancie kopanym oraz zmierzyć się w turnieju gier i zabaw ruchowych dedykowanym przede wszystkim najmłodszym uczestnikom sportowych zmagań oraz ich rodzicom.

 

 

[JTBS ma kolejną propozycję mieszkaniową - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Aktywność i zaangażowanie wszystkich obecnych na festynie zostały nagrodzone medalami.

 

 

„Mamy nadzieję, że pozytywna energia płynąca ze spotkania pozostanie z uczestnikami festynu na długo” - napisali organizatorzy festynu.

 

 

 

[więcej mieszkań chronionych i miejsce dla potrzebujących - gdzie - czytaj TUTAJ]

 

 

Byli nimi: Szkoła Podstawowa nr 3, Zarząd Osiedla nr 5 oraz Fundacja Animacji Społeczno-Ekonomicznych w Jarocinie.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A