R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Żeglarze zakończyli sezon w Roszkowie

› Sport i rekreacja› Aktualności 7 miesięcy temu    5.10.2018
Paweł Witwicki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W minioną sobotę 29.09.2018 r. nad zalewem w Roszkowie odbyły się Regaty Zakończenia Sezonu, zorganizowane przez Klub Żeglarski "Wodniak" Jarocin i Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski.

R E K L A M A

Zawody rozegrano w następujących klasach łodzi:
- Optimist,
- Optimist UKS,
- Laser,
- 420,
- Omega.
Zawodnicy KŻ „Wodniak” Jarocin wystartowali w następujących klasach:
- Optimist UKS (Adam Karolczak, Dawid Depa),
- 420 (Przemysław i Mariusz Depa),
- Omega (Stanisław Niewiada).
Najlepiej spisali się: Adam Karolczak (Opimist UKS) oraz Przemysław i Mariusz Depa (420), którzy ukończyli regaty na pierwszym miejscu w swoich klasach. Trzecie miejsca zajęli Dawid Depa (Optimist UKS) i Stanisław Niewiada (Omega).
W regatach udział wzięli żeglarze z zaprzyjaźnionych klubów: HKŻ Odkrywca z Kalisza, UKŻ Trawers z Ostrowa Wlkp., KŻ Politechniki Poznańskiej, Jacht Klub Orion z Ostrzeszowa i UKŻ ze Środy Wlkp.
Na regatach w Roszkowie gościł prezes Kaliskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Piotr Gulczyński.

- Czuliśmy się zaszczyceni decyzją KOZŻ powierzenia właśnie nam powinności przeprowadzenia regat na zakończenie sezonu żeglarskiego w okręgu. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w regatach, dziękujemy bardzo za czystą sportową rywalizację i życzymy kolejnych sukcesów żeglarskich. Serdeczne podziękowania składamy również strażakom z OSP Jarocin oraz funkcjonariuszom policji, za udzielone wsparcie i zabezpieczenie przebiegu regat. Dziękujemy wszystkim sympatykom, przyjaciołom i ludziom dobrej woli za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację regat. Do zobaczenia wszystkim w nowym sezonie żeglarskim 2019 – mówił na zakończenie zawodów komandor KŻ „Wodniak” Jarocin Tomasz Karolczak.
Regaty odbyły się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Jarocińskiego i Burmistrza Jarocina.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Jarosław
7 miesięcy temu 1
Byłem i powiem tylko tyle że zamiast ładować kasę w piłkę nożną to warto byłoby te pieniądze przeznaczyć na rozwinięcie takich inicjatyw jak ten klub. Oni tam naprawdę robią dużo dobrej roboty.
R E K L A M A
R E K L A M A