ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Zdobyli 7 medali. Zobacz, kto? [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    9.10.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UKS "Komorzanka"

„Komorzanka” na Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Warcabach 100-polowych. 

 

 

W ostatnią niedzielę warcabiści z „Komorzanki” pojechali na kolejne zawody. Tym razem do Wronek, gdzie wzięli udział w  Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w warcabach 100-polowych.

 

 

[Strażacy potrzebują wsparcia - zobacz szczegóły TUTAJ].

 


W zawodach wystartowało 104 zawodników z różnych regionów Polski, a rozgrywki były rozgrywane w kategoriach: juniorów do lat 8, 10, 13, 16 i open-seniorów z podziałem na płeć. Zawodnicy UKS Komorzanka oczywiście nie zawiedli. Znaleźli się w czołówce mistrzostw i wrócili z 7 medalami (złotym, dwoma srebrnymi i czterema brązowymi).

 

[Kiedy oddadzą garaże w Kretkowie? Czytaj szczegóły TUTAJ].

 

W kategorii juniorek do lat 8 brązowy medal zdobyła Nikola Filipiak. Wśród juniorek do lat 10 trzecia była Amelia Jankowska. W grupie juniorów do lat 10 brązowy krążek zdobył Kacper Rogowski. Wśród juniorek do lat 13 triumfowała Aleksandra Łukomska, a tuż za nią była Patrycja Tomczak. W kategorii juniorów do lat 13 srebrny medal zdobył Maksymilian Hałas, a brązowy krążek przywiózł Jakub Szymański. Tuż za podium znaleźli się: Maja Warzywoda (juniorki do lat 8), Klaudia Kościańska (juniorki do lat 10).

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A