Zdobyli 7 medali. Zobacz, kto? [GALERIA]

Zdobyli 7 medali. Zobacz, kto? [GALERIA] - Zdjęcie główne

Wiadomości

„Komorzanka” na Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Warcabach 100-polowych.

W ostatnią niedzielę warcabiści z „Komorzanki” pojechali na kolejne zawody. Tym razem do Wronek, gdzie wzięli udział w  Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w warcabach 100-polowych.

W zawodach wystartowało 104 zawodników z różnych regionów Polski, a rozgrywki były rozgrywane w kategoriach: juniorów do lat 8, 10, 13, 16 i open-seniorów z podziałem na płeć. Zawodnicy UKS Komorzanka oczywiście nie zawiedli. Znaleźli się w czołówce mistrzostw i wrócili z 7 medalami (złotym, dwoma srebrnymi i czterema brązowymi).

W kategorii juniorek do lat 8 brązowy medal zdobyła Nikola Filipiak. Wśród juniorek do lat 10 trzecia była Amelia Jankowska. W grupie juniorów do lat 10 brązowy krążek zdobył Kacper Rogowski. Wśród juniorek do lat 13 triumfowała Aleksandra Łukomska, a tuż za nią była Patrycja Tomczak. W kategorii juniorów do lat 13 srebrny medal zdobył Maksymilian Hałas, a brązowy krążek przywiózł Jakub Szymański. Tuż za podium znaleźli się: Maja Warzywoda (juniorki do lat 8), Klaudia Kościańska (juniorki do lat 10).

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.