ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Zderzenie. Motorowerzysta trafił do szpitala

› Aktualności› Na sygnale 14 dni temu    13.01.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Służby ratunkowe interweniują w Kotlinie.

 

 

Policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego otrzymały wezwanie do Kotlina. Tam na ul. Powstańców Wielkopolskich doszło do zderzenia auta osobowego i motorowerzysty. Jadącego jednośladem karetką pogotowia ratunkowego przewieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie.

 

 

Czytaj również: Pożar w hospicjum. Czy jarocińskie placówki opiekuńcze są zabezpieczone od ognia?

 

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

 

Prócz policji i Zespołu Ratownictwa Medycznego pracują na miejscu dwa zastępy straży pożarnej: OSP Kotlin i JRG Jarocin.
 

[AKTUALIZACJA 19:45]

Policja podała szczegóły zdarzenia.


Kierujący citroenem 75-letni mieszkaniec gminy Kotlin, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu z przeciwka motorowerzyście i doprowadził do zdarzenia obu pojazdów. 23-letni motorowerzysta trafił do szpitala - relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 


 W szpitalu trwają badania 23-latka. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  

 

Czytaj również: Znamy wyniki sekcji zwłok mężczyzny, którego znaleziono rannego na posesji [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
14 dni temu ocena: 18%  3
W tym przypadku motorowerzysta może i nie był winien ponieważ fakt jest taki, że auto wymusiło skrecajac i nie przepuszczajac go. Ale ile było przypadków na odwrót czy w ogóle ile było przypadków, że to motorowerzysta byl za pewny siebie i łamał przepisy. Jak by były dla nich surowsze kary lub może też jakieś punkty i konkretne mandaty oni może i też się opamietali. Po zebraniu konkretnej ilości punktów zakaz jezdzania rowerem a jak się złamie przepis to konkretny mandat. Dlaczego oni zawsze są bezkarni a kierowca auta zawsze winien i karany. Nawet trauma zostaje po takim zdarzeniu jest kara. Kij zawsze ma dwa końce. Jedni mogą być karani a inni dlaczego nie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JACHUUUU-Auuy
13 dni temu ocena: 50%  2
Taka osoba która ma już 75 lat nie powinna prowadzić pojazdu! Osoba Powyżej 70 lat powinny mieć odbierane Prawo Jazdy albo przechodzić testy pod każdym kontem... Zazwyczaj wypadki z udziałem starszych osób to jest ich WINA. Co żeś się tak Mieszkańcu uwzial na tych motorowerzystow... Troszkę pomyslunku zanim się coś napisze nie na temat
R E K L A M A