ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M A

Zderzenie na feralnym skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale 5 miesięcy temu    12.09.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Elżbieta Rzepczyk

Służby ratunkowe już interweniują w Żerkowie. Na wysokości stacji paliw doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W kraksie uczestniczyło auto osobowe i dostawcze.

 

 

R E K L A M A

 

Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci i strażacy: JRG Jarocin i OSP Żerków.

W związku ze zdarzeniem na drodze Żerków- Jarocin występują utrudnienia w ruchu kołowym. Ruchem kierują strażacy. Policja ustala jak doszło do kolizji.

 

[AKTUALIZACJA 07:50]

 

 

Służby zakończyły prace na miejscu zdarzenia.   

 

 

[AKTUALIZACJA 09:10]

 

 

Z ustaleń policji wynika, że kierujący dostawczym fiatem ducato wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki renault laguna. W wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Sprawca został ukarany mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.To nie pierwszy raz, kiedy na tym skrzyżowaniu doszło do wypadku {ZOBACZ TUTAJ].

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ mietek
  5 miesięcy temu ocena: 100%  6
  czy istnieją jakieś gotowe napisy ale nie komputerowe bo taki sam umiem zrobić -wyprzedzaj i uciekaj ja jadę z przepisami albo leć goń śmierć, jadę ja sobie do kalisza a tu tir se zatrąbił jadąc mi na zadzie i go przepuściłem bo lepiej jak by walnął osobowy bo tir hoho ciekawie by było, pojechałem do diagnostyka od szybkości auta i nawet o 1km nie mam źle zegara
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PISuar
  5 miesięcy temu ocena: 100%  5
  wiara wyjeżdżająca z kwita na pałę też a o STOPIE od strony Żółkowa to wiara w dupie ma
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Filipo
  5 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Na ten odcinek drogi przez Żerków gdzie obowiązuje prędkość taka jak w terenie zabudowanym zapraszamy policję. Najlepiej w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem. Byłyby ładne żniwa i bat na idiotów. 90% kierowców nie przestrzega ograniczenia. W tej sytuacji wymuszenie ok, ale czasami naprawdę widać stojąc na podporządkowanej z jaką prędkością jeżdżą kierowcy...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jack
  5 miesięcy temu ocena: 33%  3
  pewnie już się nie dowiemy jak do tego doszło ;) na peirwszy rzut oka wygląda jakby bus wymusił pierwszeństwo z nadjeżdzającego ze strony Raszew lub Dobieszczyzny Renault
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jack
  5 miesięcy temu ocena: 0%  2
  znaczy od Dobieszczyzny już Renault wtedy
  ~ Michu
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Więcej reklam niż treści
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A