ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zderzenie dwóch aut na krajowej „11”

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    17.03.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
www.jarocinska.plwww.jarocinska.pl

- Znów wypadek na krajowej „11”. Droga zakorkowana.  - informują kierowcy jadący w stronę Poznania. Średzkie służby potwierdzają zdarzenie. Na 307 kilometrze drogi nr „11” (Koszuty-Huby) zderzyły się dwa auta osobowe. Dwie osoby trafiły do jednego z poznańskich szpitali. Poszkodowani opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych.

R E K L A M A

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Udzieliliśmy pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego - relacjonuje mł. bryg. Bogusław Podgórski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

W  akcji uczestniczyły zastępy JRG ze Środy Wielkopolskiej i OSP Koszuty. Policja podaje, że służby zakończyły już działania w miejscu kraksy. Kierowcy informują, że na drodze utworzył się korek, ale wszystko wskazuje na to, że powinien on maleć.

Jarocińskie służby interweniowały dzisiaj w Golinie.   

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jechałem i widziałem
ponad rok temu ocena: 100%  2
Niecały kilometr dalej w kierunku Poznania w tym samym czasie kolejne rozwalone auto. Gdy wracałem około15 30 pewien facet zbierał jeszcze fragmenty po poboczu i w rowie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rat
ponad rok temu ocena: 67%  1
Tylko jedna z osób poszkodowanych opuściła samodzielnie pojazd.przestańcie konfabulować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A