R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Zaszaleją na parkiecie

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.04.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Już jutro w Domu Kultury w Kotlinie odbędzie się II Turniej Tańca „Wiosenne wariacje”.

Rywalizacja w sobotę 22 kwietnia przebiegać będzie w formule podobnej do programu telewizyjnego „You can dance”. Dla każdej grupy wiekowej (7-9, 10-12, 13+) został wybrany podkład muzyczny, do którego każdy samodzielnie przygotowuje układ choreograficzny. Zawodnicy z terenu powiatu jarocińskiego mogą wystartować zarówno solo, jak i w duetach.

R E K L A M A

Celem konkursu jest popularyzacja tańca jako formy spędzania czasu wolnego, wymiana doświadczeń i ocena umiejętności tanecznych, a także rozpowszechnianie zasad rywalizacji fair play. Jury będzie brało pod uwagę m.in.: oryginalność, stopień trudności kroków, zmiany tempa, jakość ruchów, dynamikę i wykorzystanie przestrzeni. Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy, zwycięzcy - medale.

Organizatorami imprezy są Dom Kultury Kotlin i Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej.

Patronat nad imprezą objęła „Gazeta Jarocińska”.

Rejestracja uczestników trwać będzie od godz. 15.30, a rywalizacja rozpocznie się godzinę później (16.30-19.30). Na koniec przewidziano rozdanie nagród i pokazy taneczne. Wstęp wolny.

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu 1
W rytmie tańca i śpiewu tak jak w DREAM HIGH bajecznie i kolorowo https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A