ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Zaśpiewali znane wszystkim piosenki [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 11 dni temu    29.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Publiczne Przedszkole w Żerkowie

Podobnie jak w wielu innych placówkach w całej Polsce również w Publicznym Przedszkolu w Żerkowie odbył się konkurs piosenki patriotycznej.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

25 listopada w żerkowskim przedszkolu odbył się konkurs pod tytułem „Piosenki patriotyczne znam i śpiewam”. Został on zrealizowany w ramach III edycji „Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała”.

 

[Twoje dziecko może być na okładce Gazety! Czytaj szczegóły TUTAJ].

 

W rywalizacji wzięły udział wszystkie chętne dzieci, które zaśpiewały wiele znanych piosenek: „Przybyli ułani pod okienko”, „Jesteśmy Polka i Polakiem”, „Płynie Wisła, płynie”, „Krakowiaczek” i wiele innych. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu, a kilkoro dzieci również i wyróżnienia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A