ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Zapchany komin. Strażacy i kominiarz w akcji

› Aktualności› Na sygnale 5 miesięcy temu    7.01.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Dzisiejsza akcja strażaków w Żerkowie Dzisiejsza akcja strażaków w Żerkowie  fot. Fanpage OSP Żerków

Straż pożarna prowadziła działania w Żerkowie - pisze internauta za pośrednictwem DAJ ZNAĆ. Dyżurny operacyjny potwierdza interwencje ratowników na ul. Ogrodowej.
 

 

 - Zostaliśmy wezwani do zadymienia w pomieszczeniu kotłowni. Dym wydobywał się z pieca centralnego ogrzewania. Na miejscu był już mistrz kominiarski, który wyczyścił przewód kominowy. Być może jego niedrożność spowodowała to zadymienie - opisuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

Strażacy na miejscu zdarzenia pracowali ponad godzinę. W akcji uczestniczyli ratownicy z dwóch zastępów JRG Jarocin i OSP Żerków.Dlaczego tak często dochodzi do pożarów sadzy w kominie? Jak można się ich ustrzec? Czy ludzie czyszczą kominy? Czytaj w jutrzejszym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

 

 

Przed południem strażacy interweniowali na skrzyżowaniu ul. Żerkowskiej i Maratońskiej w Jarocinie, gdzie zderzyły się audi i opel astra. [ZOBACZ TUTAJ]

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ .......
5 miesięcy temu ocena: 57%  3
Sie wczoraj z tego kominaaaa dymiło jak z fabryki. Jak sie pali najgorszym możliwym g..... i nie czysci komina to pózniej tak jest niestety.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
5 miesięcy temu ocena: 50%  2
G.... To może ty palisz że wiesz wiesniaku . Byłeś widziałeś co jest w kotłowni do palenia? Mule bagienny bez szkoły i te twoje te "sie wczoraj "
~ b
5 miesięcy temu ocena: 80%  1
a wcale nie, ja palę dobrym węglem za 880 zł/tona /29 MJ/ a kopci niemiłosiernie i trzeba by co trzeci dzień czyścić komin, piec też.Tak więc nie ma reguły, takie są uroki palenia węglem...