R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Zalane za 500+, cycki są fajne. Co naklejka mówi o właścicielu auta?

› Aktualności ponad rok temu    14.01.2018
Redakcja
komentarzy 26 ocen 10 / 0%
A A A

 

„Zalane za 500+”, „cycki są fajne” - coraz więcej u nas samochodów z naklejkami. Czy mówią coś o właścicielu auta?

 

R E K L A M A

 

  Jak tylko w życie wszedł program „Rodzina 500+” na samochodach pojawiły się naklejki o treści: „sfinansowane z 500+” lub „zalane za 500+”. które przyklejają na samochody. Samochody ze specjalnymi naklejkami jeżdżą też po Jarocinie.

   Kilka lat temu królowała naklejka z białą rybą oraz informacje typu: „Tu siedzi dziecko”. Często spotykamy też samochody, w których napisane jest imię dziecka, np. "Tu siedzi Karol". W sieci rozpoczęto nawet dyskusję, czy to bezpieczne dla dziecka? Niektórzy uważają, że nie, bo ktoś, kto chciałby zrobić krzywdę dziecku zna już jego imie.

   Teraz na ulicach pojawia się coraz więcej aut z naklejkami, nie tylko o programie 500+. W sieci można znaleźć mnóstwo propozycji o bardzo ciekawych treściach. Ceny naklejek wahają się od ok. 7,00 do 40,00 zł. Ich wielkość wynosi średnio 24x12 cm i są wykonane ze specjalnej folii, odpornej na warunku atmosferyczne. Producenci oferują szeroki asortyment wzorów i kolorów. „Disel musi dymić”, „jedź moim tropem”, czy „lewy pas to nie kółko różańcowe” - to napisy o lekkim kalibrze. Na aukcjach znajdziemy bowiem takie hasła jak: „Lepiej pchać włoszkę niż ujeżdżać Niemca”, „Przedni napęd jest dla dziewczynek”, „Cycki są fajne” czy „Jak dorosnę będę tirem”.

Czy naklejka mówi coś o właścicielu samochodu? Może wy znacie odpowiedź na to pytanie?

Jakimi naklejkami możecie się pochwalić? Czekamy na Wasze komentarze! Wysyłajcie nam fotki swoich naklejek.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 10 (0%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (26)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Kiki
10 miesięcy temu ocena: 67%  26
Ma ktoś naklejkę "nie czytam gazety jarocińskiej" ? Chętnie kupię.
~ PZ
ponad rok temu ocena: 88%  25
problem słabnącej jakości pracy lokalnej, dobrze że takie tematy się pojawiają i prowokują do dyskusji o tym, jaka i czyja jest prasa lokalna prowincjonalna , czy właścicielom z zagranicy, np. z Niemiec czy z Austrii zależy na rozwoju polski prowincjonalnej i czy może odwrotnie i jaka jest w tym rola lokalnej prasy której są współwłaścicielami, czy ich prasa lokalna promuje polityków lokalnego patriotyzmu czy tych którzy szkodzą prowincji ? Jaki interes ma zagranica w prasie lokalnej ?
~ Największe wsioki buraki
ponad rok temu ocena: 78%  24
Ci z komentami na temat 500+
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 75%  23
Niektórzy to """"biznesmeni"".
~ Mary
ponad rok temu ocena: 69%  22
Moje 10-letnie dziecko pisze lepsze artykuły do gazetki szkolnej. Jak nie macie czego publikować to lepiej nic nie piszcie bo tylko tracicie czytelników takimi artykułami
R E K L A M A
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 64%  21
Korektorzy niepotrzebni ,bo wtedy wpisy były by, prawie bezbłędne. Piszę ""prawie" bo ,niektórym redaktorom też zdarza się jakiś wyraz z błędem napisać. PS. jednak siedmioklasowa szkoła podstawowa ,ta dawna lepiej uczyła języka polskiego,.PS. używaj jednego nicka.Gratuluje bystrego dziecka, ja mam takie wnuczki. wnukowie już prawie wyrośli.
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 73%  20
Przy poważnych artykułach nie ma tylu komentarzy ,co przy tym. Może temat nie najistotniejszy ,ale ważny powodu zaśmiecania jak ładnie się teraz mówi """przestrzeni publicznej" . Bo na przykład" całuję lepiej niż prowadzę"" świadczy,że kierowca jest do niczego, """"strach się bać"". Trochę lekkiej lektury nie zaszkodzi.
~ styczeń 2018
ponad rok temu ocena: 78%  19
A co ten artykuł mówi o Gazecie Jarocińskiej ?
~ Axl
ponad rok temu ocena: 93%  18
Pomijając temat tego artykulu, czy nie macie w tej gazecie korektorów? Polowa newsów z literowkami: "Teraz na ulicach pojawia się coraz więcej naklejki", kto tak pisze?????
~ więcej kasy chcemy
ponad rok temu ocena: 67%  17
Moja rodzina za 500 plus chleje non stop super
~ Naklejka jest passe
ponad rok temu ocena: 71%  16
To wieśniactwo spod remizy tak się lansuje w swoich starych rupciach .
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 67%  15
Remiza ,to budynek czy pomieszczenie dla STRAŻAKÓW, więc my ich tam nie widzimy , a jak byli ,to zostali przegonieni, więc nie obrażaj strażaków . PS, to w Jarocinie mieszkają wieśniacy, ???chyba tak ,to widać bo zapaskudzonych zieleniach przy np. sklepach pomiędzy ul. Kościuszki a Moniuszki - .
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 94%  14
Zamiast zapychaczy, takich jak ten artykuł, proponuję plebiscyt na NAJGORSZEGO dziennikarza lokalnego imperium prasowego. Imię i nazwisko- nr tel na który trzeba wysłać SMS z nazwiskiem kandydata.
~ Jan
ponad rok temu ocena: 100%  13
Oj ciężko byłoby wybrać, co jeden to bardziej "uzdolniony"
~ ja
ponad rok temu ocena: 94%  12
ha ha 10/10 brawo, podpinam się pod propozycję :-)
~ G.P.
ponad rok temu ocena: 63%  11
wątpie żeby taki plebiscyt odarzyły aprobatą osoby takie jak Diekmann Axel Karl , Diekmann Alexander Rudolf lub Tucci Diekmann Simone Anne , czy choćby całościowo Hkm Beteiligungs Gmbh
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 72%  10
Jak zobaczysz auto z takimi naklejkami, to trzymaj się z daleka. Przeważnie ' młodzi nadziani i bez empatii, jeżdżą jak naćpani ,przepisy ruchu drogowego mają w nosie,. Co to znaczy ""sponsorowane przez 500+ "" mają dwójkę dzieci ,czyli na jedno otrzymują- i to z tego auto (wypas) kupili? czy płacą raty. Czy za naklejkę w ramach reklamy dostają kasę. Panowie i Panie z tymi naklejkami w terenach zabudowanych obowiązuje was też- 50 km/ godz. PS. nie wszystkich to dotyczy, tych prawidłowo jeżdżących przepraszam.
~ Czytelnik
ponad rok temu ocena: 91%  9
Ten portal schodzi na psy. Może pora zainwestować i zatrudnic jakiegos dziennikarza z prawdziwego zdarzenia a nie kolejnych licealistow z łapanki.
~ ja
ponad rok temu ocena: 100%  8
artykuł jest tak błyskotliwy, że aż autor postanowił nie ujawniać swojego nazwiska :D zapewne obawia się otrzymania Pullitzera :D
~ max
ponad rok temu ocena: 97%  7
Co to w ogółe za artykuł? Żenada...
~ Rychu
ponad rok temu ocena: 93%  6
Dno i metr mułu. Jak nie ma jakiegoś wypadku albo innej katastrofy to nie mają onczym pisać i efekty właśnie widzimy
R E K L A M A
R E K L A M A