R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zakręcili się w pomaganiu chorym dzieciom

› Aktualności 4 miesiące temu    12.06.2018
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Konieczna

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie zaangażowali się w akcję pomagania potrzebującym dzieciom. W związku z tym od kilku miesięcy systematycznie zbierali zakrętki od butelek.

 

R E K L A M A

Kiedy nazbierali cztery pełne, duże worki, przedstawiciele licealnych wolontariuszy - Piotr Janiak i Krystian Orpel z nauczycielką Ewą Kałmucką - przywieźli je do naszej redakcji, żeby przekazać na rzecz podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń.

Zbiórka w ogólniaku trwa nadal. Mamy zapewnienie, że już wkrótce kolejna dostawa zakrętek trafi do fundacji.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ nika
4 miesiące temu ocena: 100%  2
co za te zakretkii mozna kupic
~ china town
4 miesiące temu 1
nie warte więcej niż 1/10 dochodów włodarza ale liczą się chęci
R E K L A M A
R E K L A M A