R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Zagrają na dudach, piszczałkach. Warsztaty zdobienia kafli na 735-lecie Żerkowa

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    7.07.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Koncert muzyki średniowiecznej, celtyckiej i folkowej w wykonaniu zespołu HUSKARL, warsztaty zdobienia kafli  -  tylko niektóre atrakcje niedzielnego (8 lipca) festynu historycznego, który odbędzie się w Żerkowie.
 

Podczas festynu zaprezentowane będą stanowiska zawodów rzemieślniczych, które dawniej można było spotkać w Żerkowie. W trakcie imprezy przewidziano liczne atrakcje dla uczestników. Będzie można poznać dawne narzędzia, stroje rzemieślników oraz zobaczyć na żywo wykonywane przez nich prace. Będzie też warsztat zdobienia okolicznościowych kafli związanych z 735-leciem praw miejskich Żerkowa.

R E K L A M A

Dodatkowo zaplanowano korzystanie z torów łuczniczych, uczestnicy będą mogli skosztować lokalnego ciasta drożdżowego. Można będzie posłuchać koncertu zespołu HUSKARL, który wykonuje muzykę dawną na dudach, piszczałkach oraz bębnach. Zespół wystąpi w strojach średniowiecznych.

 

Impreza odbędzie się w niedzielę w amfiteatrze, początek o godzinie 14.00 [ZOBACZ TUTAJ]

 

 


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A