R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zadawał kobiecie ciosy w głowę. Próbował wyrwać torebkę. Został aresztowany

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    20.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Jarocin. Prokurator Rejonowy w Jarocinie nadzoruje postępowanie przeciwko 27-letniemu mieszkańcowi podejrzanemu o usiłowanie dokonania rozboju na terenie miasta.

 

R E K L A M A

Na podstawie już zgromadzonego materiału dowodowego podejrzanemu przedstawiono zarzut usiłowania rozboju. Do zdarzenia doszło na ul. Moniuszki w Jarocinie w połowie stycznia tego roku [ZOBACZ TUTAJ]

- Podejrzany używając przemocy popchnął silnie pokrzywdzoną wchodzącą do jednego z budynków wielorodzinnych, a następnie zadając jej uderzenia w głowę i ramiona usiłował wyrwać torebkę z zawartością dokumentów i pieniędzy, zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na skuteczną obronę pokrzywdzonej – opisuje prok. Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Mężczyzna po nieudanym napadzie próbował zbiec. Został jednak zatrzymany na terenie Jarocina przez funkcjonariuszy policji, których zaalarmowała poszkodowana. Napastnik został przesłuchany i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

- Złożył wyjaśnienia zgodne z ustalonym w sprawie stanem faktycznym, wskazując, że zarzucanego czynu dopuścił się w zawiązku z znajdowaniem się w stanie nietrzeźwości oraz pod działaniem substancji psychoaktywnych – dodaje prok. Meler.

27-latkowi grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności. Prokuratura wystąpiła do Sądu Rejonowego w Jarocinie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd podzielił argumentację prokuratury i zdecydował, że podejrzany trzy następne miesiące spędzi za kratkami.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zzz
9 miesięcy temu ocena: 92%  4
zdumiewa mnie sposób myślenia takich odpadów społecznych, a picie i ćpanie nie powinno być okolicznością łagodzącą, wręcz przeciwnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ norris
9 miesięcy temu ocena: 96%  3
Oj gwint będzie zerwany x2. Przecwelenie dziewicze zapewne już pewnie nastąpiło. Rabunek na kobiecie plus pobicie to będzie prawie max wyrok. Rabunek się nie powiódł, bo kosztem zdrowia pani się broniła. W torebce mogła mieć pieniądze na rachunki czy leki i dokumenty, a więc instynkt wziął górę. Gdyby chociaż gaz miała to patusowi by napsikała w ohydny, zakamuflowany i zapewne szczerbaty ryj. Tacy osobnicy nie wiem czym się kierują. Są inne czasy i na co oni liczą. To nie podstawówka, że pogrozi i ktoś się boi. A teraz niech siedzi idiota bez mózgu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jedyny sprawiedliwy
9 miesięcy temu ocena: 0%  2
kolega widzę dobrze zorientowany w temacie cwelenia itp. opowiedż nam wszystkim jak to było w twoim przypadku!!!:-))
~ nick
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
A Szyma.ki z Weglowej chodzą i się śmieją
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A