R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASopniewski_B1_
R E K L A M A

Zablokowana krajowa 11. Ciężarówka stoi w poprzek drogi

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    14.03.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Na skrzyżowaniu w Krzykosach doszło do zderzenia dwóch tirów. Zablokowana DK 11 w kierunku Środy Wielkopolskiej - pisze internauta za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

R E K L A M A

 

Średzkie służby potwierdzają zdarzenie.

 - Na 329 kilometrze drogi krajowej nr 11 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch ciężarówek. Kierowca jednej z nich nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył pojazdu poprzedzającego, po czym stanął w poprzek drogi -  relacjonuje oficer KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

Droga krajowa nr 11 jest zablokowana.

 

Policja wyznaczyła objazdy. Jadąc od Jarocina trzeba kierować się w stronę miejscowości Pięczkowo. Dla jadących z Poznania objazd wyznaczono przez Miłosław.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

 

[AKTALIZACJA 15:15]

 Średzka policja poinformowała, że służby zakończyły pracę na miejscu zdarzenia. Ruch odbywa się bez utrudnień    

 

Policja ustaliła sprawcę uszkodzenia pojazdów. Co jeszcze zrobił? [ZOBACZ TUTAJ]

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ apel do PISu
2 miesiące temu ocena: 75%  3
Władze powiatu powinny lobbować u kolegów w Warszawie o połączenie drogi S11 i wykonanie dwupasmówki od Kórnika do Wolicy Pustej, to jest tylko 54km.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Andrij
2 miesiące temu ocena: 50%  2
Zaktualizuj se dane, bo studium korytarzowe juz trwa, a lokalni starosci maja g. do gadania, bo nie z ich pieniedzy to idzie. Pozdrawiam, Andrij.
~ zorientowany
2 miesiące temu ocena: 100%  1
A kto ma lobbować? Pani Starosta? Przecież ona się boi własnego cienia a kawałek za Poznaniem i Kaliszem to w PIS-ie nawet nie wiedzą kto to jest. Także może sobie lobbować ale w sprawie chodnika pod urzędem...
R E K L A M A
R E K L A M A