ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Wystawa obrazów studentek JUTW w Skarbczyku jeszcze przez trzy tygodnie

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    9.02.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Jan Krakowiak

Do 28 lutego w Galerii Skarbczyk można oglądać wystawę "Mój świat, moje wizje", na której swoje  prace prezentują studentki sekcji plastycznej Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

 

Kuratorem wystawy jest Wiesław Grygiel - instruktor i mentor sekcji plastycznej, który w trakcie wernisażu otrzymał podziękowania od Aleksandry Kantorskiej - prezeski JUTW i Elżbiety Binkowskiej - przewodniczącej Rady Słuchaczy JUTW.

 

Na ekspozycji prezentowane są prace powstałe na warsztatach plenerowych w Żerkowie, jak i na cotygodniowych zajęciach. Można zobaczyć prace malarskie, rysunkowe oraz grafiki wykonane różnymi technikami.

Prace Elżbiety Binkowskiej i Anny Pitrygi, które są wystawiane w Skarbczyku, otrzymały wyróżnienia w konkursie "Wielkopolska moja duma", organizowanym przez zarząd województwa wielkopolskiego.

 

Wystawę można oglądać w każdy wtorek, czwartek i piątek w godz. 16.00-18.00 w Galerii Skarbczyk w Jarocinie.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A