R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wystawa klocków Lego dzisiaj za darmo. Noc Muzeów w Jarocinie

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    19.05.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A

Do godz. 22.00 można będzie obejrzeć wystawę klocków Lego. Oprócz eksponatów w gablotach jest też możliwość budowania samemu.

R E K L A M A

 

Wstęp na wystawę jest dzisiaj bezpłatny w ramach Nocy Muzeów. Ekspozycja w pałacu Radolińskich potrwa do 10 czerwca. Na godz. 20.00 zaplanowano ostatni spacer po jarocińskim parku szlakiem pomników przyrody z przewodnikiem. Jeszcze przez godzinę można malować po ścianach w ramach happeningu "Tu powstaje muzeum". Okazuje się, że ta atrakcja, podobnie jak klocki Lego, sprawia przyjemność nie tylko najmłodszym. Nadal można też oglądać odlewy gipsowe - prace uczestników warsztatów prowadzonych przez Stowarzyszenie Jarocin XXI. W bibliotece trwa kiermasz książek.

O godz. 21.00 teatr "Drabina" zaprezentuje w pałacowym holu spektakl "Cyrk w muzeum", a w ruinach kościoła Świętego Ducha rozpocznie się wykład podsumowujący wyniki badań archeologicznych. Do 22.00 można też zwiedzać wystawy w Spichlerzu Polskiego Rocka oraz Muzeum Regionalnym w ratuszu. Na Noc Muzeów swoje podwoje otworzyły też m.in. gabinet burmistrza oraz sala ślubów. Jest też jeszcze szansa, aby wybrać się do planetarium w Potarzycy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A