R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wysoka porażka Jaroty z Sokołem

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    3.02.2018
Dawid Borucki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Porażki 0:4 w drugim meczu sparingowym doznał Jarota Jarocin.

R E K L A M A

 

 

Rywalem podopiecznych Marcina Woźniaka był lider I grupy III ligi – Sokół Aleksandrów Łódzki. Szkoleniowiec Jaroty ponownie sprawdził na boisku wielu zawodników. Na placu pojawiali się m.in. Dawid Kierzek oraz Marcin Szymkowiak, którzy w ostatnich dnia dołączyli do jarocińskiego zespołu.

W pierwszych minutach przewagę mieli gospodarze. To zawodnicy trenera Woźniaka częściej rozgrywali piłkę. Po jarocińskiej stronie najbliżej trafienia był w 20 minucie Piotr Garbarek. Futbolówka po jego uderzeniu zatrzymała się na słupku. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy gości. Efektem był pierwszym gol w 35 minucie. Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła i uderzenie niemal do pustej bramki.

Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczęli Jarociniacy. Swoją sytuację miał m.in Jacek Pacyński, ale piłka nie chciała wpaść do bramki gości. Po godzinie gry było już 0:2. Źle zachował się Mateusz Filipowiak, który wypiąstkował piłkę wprost pod nogi rywala. Ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce. Bramkarz JKS-u zrehabilitował się częściowo w 70 minucie, gdy obronił uderzenie w sytuacji sam na sam. Osiem minut później musiał ponownie wyciągać piłkę z siatki. Tym razem w akcji 1 na 1 nie dał rady popisać się skuteczną interwencją. W kolejnej akcji meczu 100-procentową szansę zmarnował Szymkowiak, który nie trafił do pustej bramki po wyłożeniu piłki przez Dominika Chromińskiego. Tuż przed końcowym gwizdkiem mieliśmy kopię akcji z 35 minuty i czwartego gola zdobył zawodnik Sokoła, ustalając wynik spotkania.

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną, Jarota zremisował z Ostrovią Ostrów Wlkp. 1:1.

Więcej o drugim sparingu Jaroty w najbliższym numerze „Gazety”

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (11)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Victoria Jarocin
  8 miesięcy temu ocena: 56%  11
  Zaorać na wysoką bruzdę ten sztuczny twór
  ~ Iop
  8 miesięcy temu ocena: 100%  10
  Kibicuje Jarocie, ale przyzwyczajcie się. Jarota będzie się biła o utrzymanie do końca.
  ~ Ty
  8 miesięcy temu ocena: 100%  9
  I te różowe stroje .
  ~ Zly
  8 miesięcy temu ocena: 33%  8
  W ryjek z IV liga.... Zły prognoztyk
  ~ Jarocin
  8 miesięcy temu ocena: 100%  7
  Szeszul wroc!!!!
  R E K L A M A
  ~ Zimek duniego
  8 miesięcy temu ocena: 67%  6
  Panie Borucki nie ładnie usuwac tego co się napisało, to ten dunaj gral na tych trybunach czy nie? :) Troche szacunku doczytelnikow!
  ~ DB
  8 miesięcy temu ocena: 78%  5
  Lepiej zostawić błąd? W takim razie po co zwracał Pan na to uwagę?
  ~ Ziomek duniego
  8 miesięcy temu ocena: 89%  4
  Dunaj byl na trybunach, czy redaktor byl pod wplywem ?
  ~ Hi hi hi
  8 miesięcy temu 3
  Dunaj z Ruską...A płyn z falami Dunaju
  ~ Który Dunaj ?
  8 miesięcy temu ocena: 50%  2
  Dunaj z Ruska czy z Noskowa ?
  ~ luty 2018
  8 miesięcy temu ocena: 64%  1
  Gości trzeba dobrze ugościć. Brawo Jarota, tak trzymać.
  R E K L A M A
  R E K L A M A