R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wyrzucił psy z samochodu. Poszukuje go policja

› Aktualności› Na sygnale 7 miesięcy temu    8.08.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały KPP w Jarocinie

Jarocin. Wyrzucił psy z samochodu i pojechał dalej.

 

R E K L A M A

Jarocińska policja poszukuje mężczyzny, który w taki sposób postanowił się pozbyć zwierząt. Rozpoznajesz zwierzęta ze zdjęcia? Możesz pomóc policji wskazać ich właściciela, który wyrzucił jej przy ruchliwej drodze.
 

 

 - Taka sytuacja miała miejsce 4 sierpnia br. w Mieszkowie. Jadące rowerami małżeństwo zauważyło, jak przy ulicy Poznańskiej zatrzymuje się samochód. Chwilę później z pojazdu zostają wyrzucone trzy psy – matka i dwa szczeniaki. Podróżujący samochodem zostawiają zwierzęta przy ruchliwej drodze i odjeżdżają w kierunku Klęki - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Świadkowie poinformowali policję i do czasu przyjazdu mundurowych przypilnowali czworonogi, by nie wybiegały na jezdnię. Policjanci ustali okoliczności zdarzenia, a psy przekazali pracownikom Schroniska w Radlinie.

Funkcjonariusze poszukują właściciela zwierząt oraz sprawcy porzucenia ich. Zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają psy i wiedzą do kogo mogły należeć.

Proszą o kontakt pod numerem telefonu 997 lub (62) 749- 82- 00.

 

Z ustaleń wynika, że osoby, które wyrzuciły psy z samochodu poruszały się Oplem Zafira I generacji (rok prod. 1999 - 2006) koloru ciemnego, najprawdopodobniej granatowego.

 


Czytaj również: Zabiła dwa szczeniaki [ZOBACZ TUTAJ] 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Chorwat 1993
7 miesięcy temu ocena: 100%  6
To nie ludzie tylko zwykłe ludzkie mendy i śmiecie chodzące po tym świecie. Pluje na takich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxx
7 miesięcy temu ocena: 80%  5
Również mam duże auto, zafire i mam 2 psy 4 koty i inne zwierzęta. Zastanów się co piszesz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Syla
7 miesięcy temu ocena: 100%  4
Oby Cie los dopadł Ty gn… bez serca!. Od 11 lat mieszka z nami nasz psinka- skrzywdzona kiedyś przez takich jak Ty bezdusznych świrów. Zawsze powtarzam że o czlowieczeństwe świadczy stosunek do zwierząt. Oby Cię złapali kanalio i obyś poniósł chociaż trochę wstydu gdy pokażą twoją gębę na wszystkich portalach!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G11
7 miesięcy temu ocena: 52%  3
Typowe auto pińcetów, bo tanie i dużo dzieci się zmieści. Jeżdżą tym gorzej od tych ze sceników, bo niedawno się przesiedli ze skuterów. Zaświadczenie o 500+ i już komis na raty złom sprzedaje. I jak taki człowiek ma wiedzieć, że nie wolno wypuszczać psów na drodze? Przecież jemu wszystkie się należy i nikt mu nie będzie mówił co ma robić! Ot taka nowa klasa społeczna. Właśnie społeczna... A za te psy karma do ciebie wróci debilu z zaciski. Wiadro oleju już dolewasz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kawosz Piwa
7 miesięcy temu 2
Na 500+ nikt rat nie da, bo 500+ nie podlega egzekucji, i jeśli ktoś przestanie raty spłacać, to dla oszukanego wierzyciela 500+ tak jakby nie było.
R E K L A M A
~ Ewa Hejduk
7 miesięcy temu ocena: 64%  1
To niby jak ktoś ma więcej dzieci i duże auto to z niego skończony bezduszny dupek? Mam 3 dzieci i duże aut oby zmieściła się duża rodzina. Mam dwa koty jeden był bezdomny drugi wzięty z marnych warunków. Niedawno adoptowaiśmy psa ze schronisk. Jeździmy całą rodziną do Radlina wyprowadzać bezdomne psy. Więc zastanów się zanim zaczniesz znowu pierdolić głupoty.
R E K L A M A
R E K L A M A