R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Wyrusz w rowerową podróż z Panem Kleksem po Jarocinie. Zapisy do piątku

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 9 miesięcy temu    12.06.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

To kolejna inicjatywa Stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin. Tym razem zabierają w podróż tylko najmłodszych. W sobotnim rajdzie pod hasłem "RoweLOVE Podróże Pana Kleksa" mogą wziąć udział dzieci do 11. roku życia. Zgłoszenia do piątku przyjmowane są w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

 

R E K L A M A

 

Impreza rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godz. 9.00 na placu przy Zespole Szkół nr 4 w Jarocinie, gdzie na uczestników rajdu czeka pokaz tańca przy melodiach z filmowych adaptacji książek o Panu Kleksie w wykonaniu podopiecznych Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Potem grupa wyruszy - głównie ścieżkami rowerowymi - do Muzeum Parowozownia, gdzie dzieci będą mogły zwiedzić obiekt i dowiedzieć się kilku kolejowych ciekawostek. Potem uczestnicy przejadą do kina "Echo", gdzie na finał imprezy zaplanowano pokaz filmu "Akademia Pana Kleksa - cz.1". Dodatkowo dla dzieci przygotowana zostanie przez Kawiarnię Filmową zdrowa przekąska, aby zregenerować siły po rowerowej przejażdżce. Przed rozpoczęciem rajdu każde dziecko otrzyma pakiet startowy, w którym będzie się znajdować: woda, kamizelka odblaskowa od Soho, gadżet rowerowy od sklepu rowerowego z Goliny, czapka z Jamiksu.

 

Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a jednocześnie przedstawiciele zarządu Stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin - Błażej i Monika, ekipa medyczna i techniczna, harcerze z jarocińskiego hufca ZHP oraz strażacy z OSP. Ze względów organizacyjnych i wyjątkowy charakter rajdu liczba uczestników została ograniczona do 150.

 

Koszt udziału wynosi 7 zł za dziecko. Obejmuje on wszystkie atrakcje (w tym - kino, pakiet startowy i zdrowa przekąska) oraz ubezpieczenie. Przy zgłoszeniach rodzice muszą wypełnić zgodę na udział w rajdzie. Na czas seansu, rowery zostaną zabezpieczone na parkingu przy kościele św. Marcina. Jeśli rodzic będzie chciał wziąć udział w rajdzie, otrzyma taką możliwość, ale jako osoba towarzysząca grupie i niebiorąca udziału w przygotowanych dla dzieci atrakcjach. Chętni mogą się zapisywać do piątku w Jarocińskim Ośrodku Kultury. W razie wątpliwości można się też skontaktować z RoweLOVE Jarocin na profilu facebookowym.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A