R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wyremontują dworzec, by być bliżej mieszkańców [WIDEO]

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    16.10.2014
Redakcja
komentarzy 52 ocen 0 / 0%
A A A
Będą kawiarnia, salon prasowy i darmowy dostęp do internetu.


R E K L A M A

Agnieszka Rybacka podpisała wczoraj umowę na remont budynku, który znajduje się na byłym dworcu PKS w Jarocinie.

Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „Marzyński” Sp. z o.o., które było jedynym oferentem w postępowaniu przetargowym i zaproponowało kwotę 528.699,70 zł.

W wyremontowanym obiekcie mają się mieścić kasy JLA oraz poczekalnia z salonikiem prasowym i darmowym internetem. Dodatkowo ma być możliwość załatwiania spraw urzędowych (np. płacenia za wywóz śmieci i wodę). Będzie też stanowisko, na którym pracownicy JFPK będą udzielali informacji o działalności spółki.

„W ramach przebudowy budynku dworca autobusowego na Centrum Obsługi Mieszkańca ściany i dach budynku zostaną docieplone, renowacji poddane zostanie istniejące zadaszenie, a teren wokół budynku zostanie utwardzony. Wykonany zostanie także podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz nowe schody zewnętrzne. Roboty wewnątrz budynku obejmą zmianę rozmieszczenia pomieszczeń wraz z ich remontem oraz wykonanie nowych instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania” – czytamy na stronie internetowej JFPK.

Prace zewnętrzne mają się zakończyć za około miesiąc, a wewnętrzne do końca stycznia przyszłego roku.

Chcemy być bliżej mieszkańców – powiedziała Agnieszka Rybacka, prezeska JFPK.

Czy jest sens wydawania pieniędzy na taką inwestycję, skoro zarówno Urząd Miejski, jak i siedziba Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych znajdują się ok. 350 metrów dalej? Zobacz wideo!Jarocińskie Linie Autobusowe nie były w stanie spłacić 660 tys. zł pożyczki zaciągniętej w 2010 roku. Terminy spłat przedłużano 7 razy. Dlatego Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych przejął od spółki dworzec autobusowy, umarzając 613 tys. zł długu. Na spłacenie pozostałej kwoty JLA ma rok. Z ustaleniem wysokości zadłużenia JLA mieliśmy wczoraj przed konferencją problem, dlatego spytaliśmy o to także burmistrza Jarocina. Czy wiedział? Zobacz wideo!Po konferencji otrzymaliśmy informację o zadłużeniu JLA na koniec 2013 roku. Wynosiło ponad 7 mln zł.

(kg)R E K L A M A
R E K L A M A

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (52)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Junak
ponad rok temu ocena: 100%  52
Wszyscy już wiedzą że obecna ekipa jest skończona :lol: . Ewakuacja następuje i przegrupowania. Gogulski mądry zrezygnował z kandydowania, wielu dyrektorów sprzedało się za parę groszy nagrody(niedźwi edzia przysługa) od Martuzalskiego :-x . Ciekawe ilu jeszcze wycofa się do 7 dni przed wyborami, bo do wtedy jest czas na wycofanie się
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ exch
ponad rok temu ocena: 25%  51
I ten glosik Pani Rybacka słodki glosik
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ exch
ponad rok temu 50
Ona jest całkiem do rzeczy, ta Rybacka, namiętne usta ładnie wypowiadają słowa, a te Sexowne okulary ech
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Giermek
ponad rok temu ocena: 100%  49
[quote name="Jan"][quote name="Giermek"][quote name="St. referent"][quote name="szambiarz"][quote name="pokorny"]Czerwona Łybacka możesz się już pakować.[/quote]Myślę, że jeżeli cielak miał jakiekolwiek?!? wątpliwości co do tej Pani [Rybackiej], to tym news'em GJ jego znaki zapytania są rozwiane. Myślę, że cielak jej dalej nie zostawi w JFPK. Nie mów nigdy nigdy, ale... sprawa jest jasna i cielak wie o tym.[/quote]Będzie sie mazać, pochlipywać i przysiegać o swojej lojalności w przyszłości oczywiście 8)[/quote]Cielak ma miękkie serce i ją zostawi. To chrześcijanin i Rybacka też. Zobaczymy.[/quote]Ja bym ją wywalił :-?[/quote]Ja też bym ją najpierw... wywalił, i tak i potem tak 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
ponad rok temu ocena: 33%  48
[quote name="Giermek"][quote name="St. referent"][quote name="szambiarz"][quote name="pokorny"]Czerwona Łybacka możesz się już pakować.[/quote]Myślę, że jeżeli cielak miał jakiekolwiek?!? wątpliwości co do tej Pani [Rybackiej], to tym news'em GJ jego znaki zapytania są rozwiane. Myślę, że cielak jej dalej nie zostawi w JFPK. Nie mów nigdy nigdy, ale... sprawa jest jasna i cielak wie o tym.[/quote]Będzie sie mazać, pochlipywać i przysiegać o swojej lojalności w przyszłości oczywiście 8)[/quote]Cielak ma miękkie serce i ją zostawi. To chrześcijanin i Rybacka też. Zobaczymy.[/quote]Ja bym ją wywalił :-?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Giermek
ponad rok temu ocena: 100%  47
[quote name="St. referent"][quote name="szambiarz"][quote name="pokorny"]Czerwona Łybacka możesz się już pakować.[/quote]Myślę, że jeżeli cielak miał jakiekolwiek?!? wątpliwości co do tej Pani [Rybackiej], to tym news'em GJ jego znaki zapytania są rozwiane. Myślę, że cielak jej dalej nie zostawi w JFPK. Nie mów nigdy nigdy, ale... sprawa jest jasna i cielak wie o tym.[/quote]Będzie sie mazać, pochlipywać i przysiegać o swojej lojalności w przyszłości oczywiście 8)[/quote]Cielak ma miękkie serce i ją zostawi. To chrześcijanin i Rybacka też. Zobaczymy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ St. referent
ponad rok temu ocena: 25%  46
[quote name="szambiarz"][quote name="pokorny"]Czerwona Łybacka możesz się już pakować.[/quote]Myślę, że jeżeli cielak miał jakiekolwiek?!? wątpliwości co do tej Pani [Rybackiej], to tym news'em GJ jego znaki zapytania są rozwiane. Myślę, że cielak jej dalej nie zostawi w JFPK. Nie mów nigdy nigdy, ale... sprawa jest jasna i cielak wie o tym.[/quote]Będzie sie mazać, pochlipywać i przysiegać o swojej lojalności w przyszłości oczywiście 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ CBA
ponad rok temu ocena: 80%  45
Niezła szopka - ale coś mi tu śmierdzi :-?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ppp
ponad rok temu ocena: 62%  44
[quote name="Kataryna"]Zwróciłam uwagę na panią prezes JFPK. Ta dziewczyna to jeden kłębek nerwów !Za uśmiechem widać na jej twarzy jakieś totalne przerażenie. Tego nie sposób ukryć.Argumentacja dotycząca powodów inwestowania na dworcu, podawana przez Martuzalskiego i panią prezes, taka naciągana trochę, za to wyjaśnienia Kostki moim zdaniem odkrywają prawdziwy cel !Odpicować ładny budyneczek, "niech ludziska nacieszą oczy, a co tam ... niech se popatrzą".Fajnie, że p. Mikołaj tak odważnie to przedstawił : robimy pic. dla picu !!![/quote]Pani Agnieszka potrafi! Nie daj sie zwieść!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stef
ponad rok temu ocena: 79%  43
będzie taka kawiarnia jak obiecywali na nowym Dworcu PKP? :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Freddy
ponad rok temu ocena: 81%  42
[quote name="pasazer"]oj teraz na sąsiednim prywatnym Dworczyku będą stać na deszczu i marznąc a w JLA w ciepełku na necie kawkę popijając.[/quote]I tak wkur...jąc się na tym zimnie będą zachodzić w głowę, dlaczego prywatny jeździ na naszych liniach, a JLA nie jeździ choć mogłaby jeździć, ba nie tak dawno jeździła !Jak to możliwe, że potężna gmina Jarocin pod przywództwem "Wielkiego Stacha" i jego "adiutanta Kostki" dała się wyr...chać drobnemu prywaciarzowi z prowincjonalnego Żerkowa. Jak to było możliwe ???Przypadek ?A może nie przypadek ???Tak sobie będą dumać ci ludzie ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ferdek
ponad rok temu ocena: 78%  41
"Będą kawiarnia, salon prasowy i darmowy dostęp do internetu."Chwila, chwila !Kawiarnia ?Przecież nie miało być konkurowania spółek gminnych z przedsiębiorcami !?Tu mamy kolejny przykład z czasów Kostki i Stacha !Panowie kolejny raz robicie z gęby cholewę :D :lol: :D Wiarygodność w skali od 1 do 10- 20 :lol: :D :lol: ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mateusz
ponad rok temu ocena: 43%  40
[quote name="genek f"]Staszek kup tylko długopisy ,wygramy , to se nawet do Paryża pojedziemy...[/quote]Do Cannes to rodzina pawlickiego jeździła za nasze pieniądze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ genek f
ponad rok temu ocena: 67%  39
Staszek kup tylko długopisy ,wygramy , to se nawet do Paryża pojedziemy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szambiarz
ponad rok temu ocena: 83%  38
[quote name="pokorny"]Czerwona Łybacka możesz się już pakować.[/quote]Myślę, że jeżeli cielak miał jakiekolwiek?!? wątpliwości co do tej Pani [Rybackiej], to tym news'em GJ jego znaki zapytania są rozwiane. Myślę, że cielak jej dalej nie zostawi w JFPK. Nie mów nigdy nigdy, ale... sprawa jest jasna i cielak wie o tym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 23%  37
[quote name="uwolnij miasto"]Nie głosuję na Martuzalskiego i Kostkę![/quote]A my głosujemy. Inwestują i w odróżnieniu od "skazanego za" - uczciwie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ J23-Janek
ponad rok temu ocena: 81%  36
Inwestycja ta ma kosztować 528tys zł+623tys zł zapłacono JLA za ten przystanek. Razem 1mln150 tys zł. Ta inwestycja nie załatwi największego problemu Jarocina.Pytacie jakiego? rozładowania ruchu drogowego w centrum miasta. Gdyby te pieniądze przeznaczyć na zaprojektowanie i wybudowanie łącznika drogowego pomiędzy drogą nr 11 a drogą krajowa nr 12 i dalej poprzez Powstańców Wlkp do 15 i ronda na 11"przy Orlenie tzw "bajpas"wymyślony i zaproponowany przez Pawlickiego,to spowodowało by rozkorkowanie naszego miasta. Ale po co? Martuzalski zbojkotował ten pomysł bo to nie był jego. Ma w dupie mieszkańców i ich problemy komunikacyjne (przemieszczanie się z jednego końca miasta na drugi jego koniec).Ciągle od kilku lat opowiada o obwodnicy, którą ma wybudować PO, jak widzimy jednak jej jakoś nie widać.A teraz przeznacza ponad 1 mln zł na wątpliwą inwestycję, dzięki której miedzy innym ratuje fatalna sytuacje finansową JLA.Tak wygląda zarządzanie przez Martuzalskiego i jego pomagiera Kostki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lucek
ponad rok temu ocena: 75%  35
Remontować tą ruinę? PO co? Bezcelowa inwestycja. Taki budynek jak DOM KOLEJORZA zmarniał a oni remontują wiatę. Masakra.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uwolnij miasto
ponad rok temu ocena: 70%  34
Nie głosuję na Martuzalskiego i Kostkę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pks
ponad rok temu ocena: 67%  33
[quote name="Belmundo"]Przyda się bezdomnym, nikomu więcej. Ci co korzystają z autobusów i mają trochę czasu, to idą obok na kebab, albo na zakupy. Jarocin to nie autobusowy punkt przesiadkowy, żeby takie coś budować. Moim zdaniem brak rozpoznania lub kiełbasa wyborcza.[/quote]Przyda się, teraz nie korzystano z przystanku przez warunki tam panujące. A lokal z kebabem to ostateczność na przeczekanie, od zapachu 'śmieciowego jedzenia' robi się słabo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pasazer
ponad rok temu ocena: 57%  32
oj teraz na sąsiednim prywatnym Dworczyku będą stać na deszczu i marznąc a w JLA w ciepełku na necie kawkę popijając.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ agulec
ponad rok temu ocena: 77%  31
zadam jedno pytanie- jestescie zwyklymi pracownikami macie umowe na 4 lata i przez te 4 lata nie bedziecie dobrze pracowac to co zrobi po 4 latach pracodawca? odp. jezeli nie da rady zwolnic wczesniej ,to napewno nie da nam nastenj umowy nawet jak bedziemy sie bili w piers i obiecamy poprawe a daje nam na reke tylko 1280 zl reszte dopowiedzcie sobie sami pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ endi262
ponad rok temu ocena: 64%  30
[quote name="agulec"]Pomyslami sypia jak z rekawa zastanawiam sie dlaczego dopiero teraz na miesiac przed wyborami dziwne to[/quote]WniosekWybory powinny być co roku!!!A tych co to obiecywali gruszki na wierzbie ukarać i do celi.Skończył by się koncert życzeń.Zastanawiałem się dlaczego obecnie osadzeni mają tak dobrze- już chyba wiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KOV
ponad rok temu ocena: 17%  29
LUDZIE JAK SIĘ WAM NIE PODOBA TO SPRZEDAJEMY WSZYSTKIE AUTOBUSY SPŁACAMY ZADŁUŻENIE I KUPUJEMY 40 LETNIE JELCZE I AUTOSANY I BĘDZIECIE NIMI JEŹDZIĆ I KTO WTEDY BĘDZIE ZADOWOLONY?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skazany zaKANBUD
ponad rok temu ocena: 76%  28
Jedyny oferent w przetargu i go wygrywa??? Ostatni złoty strzał Staszka i ekipy przed oddaniem władzy? PrzyPOmina mi to styl PO. 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tolek
ponad rok temu ocena: 83%  27
[quote name="agulec"]Pomyslami sypia jak z rekawa zastanawiam sie dlaczego dopiero teraz na miesiac przed wyborami dziwne to[/quote]Wcześniej byli zajęci CBA i murem w kinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ewa
ponad rok temu ocena: 87%  26
Kłamstwa Kostki nie są kompatybilne :lol: :lol: :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ agulec
ponad rok temu ocena: 77%  25
Pomyslami sypia jak z rekawa zastanawiam sie dlaczego dopiero teraz na miesiac przed wyborami dziwne to
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ horus
ponad rok temu ocena: 88%  24
Kostka wyszło jak kłamiecie. Powiedziałeś że tam będą kasy w których będzie można kupić bilety autobusowe. ;-) Przecież zapowiedzieliście że komunikacja będzie bezpłatna, więc po co sprzedaż biletów których ma nie być? :lol: Gubisz się w swoich kłamstwach :eek: Kłamca musi pamiętać co i kiedy kłamie. Ty tak kłamiesz , że nie kontrolujesz już tego :zzz :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hahaha
ponad rok temu ocena: 90%  23
Ale nerwowo ta pani łapkami przebiera gryzie sumienie po zmianie barw. Historia zna podobne przypadki.A pan Martuzalski jak frywolnie podchodzi do kwestii sytuacji finansowej spółek? Co za zaufane do zarządów. Ale jak może być inaczej, to wszystko dobrzy znaj... w sensie fachowcy.Pan Kostka zaś jak zwykle w oderwaniu od rzeczywistości koloruje świat, na sobie tylko widoczne kolory.Marzę o tym, by urzędnicy w Polsce po zakończeniu kadencji byli rozliczani ze swoich poczynań. Bo to co robią z pieniędzmi podatników to śmiech. Teatrzyk na kółkach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Judyta
ponad rok temu ocena: 71%  22
Do dupy taki projekt!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bigi78
ponad rok temu ocena: 17%  21
Bardzo dobry pomysł. Autobusy są coraz lepsze i już dawno przesiadłbym się z samochodu ale na razie nie było warunków. Robię własnym autem około 80 tys. rocznie i naprawdę nie chce mi się już prowadzić. Teraz będę mógł sobie gazetkę przeczytać,kawkę wypić i odpocząć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Judyta
ponad rok temu ocena: 79%  20
Stodołą Kostki i Martuzalskiego w centrum Jarocina! Żenujący projekt bez wizji!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ endi262
ponad rok temu ocena: 47%  19
[quote name="Kostek w pracy"][quote name="ulka"]"Skazany za..." nie zrobił nic. Fajnie że się dużo dzieje w mieście. I uczciwie![/quote]Mikołaj Kostka vel Ulka właśnie rozpoczął ciężką pracę. Polecam lekturę:http://www.robertkazmierczakjarocin.pl/2014/10/wiedza-co-robic-dalej-nie-bedzie-niczego.html[/quote]W tej lekturze R. Każmierczak pisze akurat prawdę jeżeli chodzi o PO.(Partia Oszustów)Ale zapomniał, że (moim zdaniem) "ZJ to PO w skali mikro"A co w ZJ nie było "dziwnych" zjawisk - począwszy od skazania wodza (teraz już oczyszczony) skończywszy na kukurydzy.Tak więc proponuje biblię do poczytania Panie Dyrektorze od kultury w Poznaniu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hamona
ponad rok temu ocena: 76%  18
On nie zna zadłużenia gminy a skąd JLA. Nic nie wie nic nie może nic nie umie. :-* Co robił 3 lata? Nic? A teraz opowiada co to nie zrobi ;-) On nic nie zrobi, bo pokazał że nic nie umie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kataryna
ponad rok temu ocena: 81%  17
Zwróciłam uwagę na panią prezes JFPK. Ta dziewczyna to jeden kłębek nerwów !Za uśmiechem widać na jej twarzy jakieś totalne przerażenie. Tego nie sposób ukryć.Argumentacja dotycząca powodów inwestowania na dworcu, podawana przez Martuzalskiego i panią prezes, taka naciągana trochę, za to wyjaśnienia Kostki moim zdaniem odkrywają prawdziwy cel !Odpicować ładny budyneczek, "niech ludziska nacieszą oczy, a co tam ... niech se popatrzą".Fajnie, że p. Mikołaj tak odważnie to przedstawił : robimy pic. dla picu !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rybqa
ponad rok temu ocena: 81%  16
dla mnie to porażka Kostki na stanowisku zastępcy burmistrza. Po co komu pracownik JFPK jak UM i JFPK są 400 m dalej ... A sytuacja finansowa JLA to dramat. Panie Kostka według mnie jak widać to chyba brutalnie dziennikarze obnażyli Pana niekompetencje i wyszło szydło z worka. z czym do ludu? idź pan w ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Freddy
ponad rok temu ocena: 72%  15
[quote name="Kostek w pracy"][quote name="ulka"]"Skazany za..." nie zrobił nic. Fajnie że się dużo dzieje w mieście. I uczciwie![/quote]Mikołaj Kostka vel Ulka właśnie rozpoczął ciężką pracę. Polecam lekturę:http://www.robertkazmierczakjarocin.pl/2014/10/wiedza-co-robic-dalej-nie-bedzie-niczego.html[/quote]Nic dodać, nic ująć ...Z załączonej ulotki, porozumienia KM i MS zrealizowano tylko jedną rzecz:Powołano Radę Gospodarczą, której efekty działań są jakie ?Ż A D N E !!!Teraz na gwałt potrzebne pudrowanie rzeczywistości i kamuflowanie postępującego rozkładu ...Oby tylko mieszkańcy nie dali się im ogłupić !!!OBY !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kostek w pracy
ponad rok temu ocena: 75%  14
[quote name="ulka"]"Skazany za..." nie zrobił nic. Fajnie że się dużo dzieje w mieście. I uczciwie![/quote]Mikołaj Kostka vel Ulka właśnie rozpoczął ciężką pracę. Polecam lekturę:http://www.robertkazmierczakjarocin.pl/2014/10/wiedza-co-robic-dalej-nie-bedzie-niczego.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
ponad rok temu ocena: 45%  13
[quote name="ulka"]"Skazany za..." nie zrobił nic. Fajnie że się dużo dzieje w mieście. I uczciwie![/quote]Jak nic przecież zadbał o swojego kukurydzianego kumpla z Goliny. Sypnął mu dwie duże bańki z gminnej kasy za zakup kukurydzianego gruntu. Jeszcze teraz ma czelność się ludziom pokazywać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ulka
ponad rok temu ocena: 37%  12
"Skazany za..." nie zrobił nic. Fajnie że się dużo dzieje w mieście. I uczciwie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jhgf
ponad rok temu ocena: 65%  11
Za czasów stacha marzyński bierze wszystko, ale w końcu sponsora trzeba docenić:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gerard
ponad rok temu ocena: 76%  10
A Pana Marzenie go po co tam posadził. :lol: :lol: :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pirat
ponad rok temu ocena: 80%  9
Enea Telekomunikacja gazownia Wszyscy ogranicza biurokrację przelewy robi sie przez dzisiaj przez internet i sprawy załatwia przez infolinię a nasza władza wraca do czasów PRL.Ciekawe ilu członków rodziny na swoim dostanie tam ciepła posadę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Litości . . .
ponad rok temu ocena: 86%  8
Źałosny lans przedwyborczy. Na rondo Dąbrowskiego - Wrocławska zabrakło pieniędzy a na renowacje starej budy autobusowej sie nagle znalazły. Ta Rybacka od kiedy znalazła sie bliźej Kostki (SLD) to po prostu "miód z kiszką -dla ludu .A burmistrze teraz na gwałt budują ,(na razie deklaracjami) tylko źe moi panowie , co robiliscie przez 4 lata ? Mizerny jest plon waszych dokonań . Jestescie nieudolni . Pora odejsc !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pokorny
ponad rok temu ocena: 81%  7
Czerwona Łybacka możesz się już pakować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ milek
ponad rok temu ocena: 71%  6
I tak to stachu rozbudowuje biurokrację.może napiszecie ilu nowych urzędników znajdzie tam prace. :cry:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ budowniczy stacha
ponad rok temu ocena: 63%  5
ciekawe ile tym razem będzie dodatkowych :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w saloniku fiku miku
ponad rok temu ocena: 79%  4
W saloniku będzie jedna gazeta - JAROCinfo z 50 Staszkami i 15 Kostkowiczami i 1 Hanną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cela
ponad rok temu ocena: 64%  3
[quote name="mario_puzo"]Nie interesuję się specjalnie polityką, ale[/quote] Nie macie szans :-) nie umiecie podejść :-) Nie interesuje Cię polityka, czy interesuje Cie drogownictwo lub kinematografia ? :D Zgadlem hobby ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Belmundo
ponad rok temu ocena: 76%  2
Przyda się bezdomnym, nikomu więcej. Ci co korzystają z autobusów i mają trochę czasu, to idą obok na kebab, albo na zakupy. Jarocin to nie autobusowy punkt przesiadkowy, żeby takie coś budować. Moim zdaniem brak rozpoznania lub kiełbasa wyborcza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mario_puzo
ponad rok temu ocena: 72%  1
Nie interesuję się specjalnie polityką, ale ten Martuzalski jakoś mnie drażni. Mam wrażenie, że ma poważny problem z mówieniem. Nie ufam mu. Dziwnie patrzy mu z oczu... Coś chłop kręci!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A