R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Szkoła Tarce
R E K L A M A

Wypadek na wojewódzkiej. Kierująca zginęła na miejscu

› U sąsiada› Gostyń ponad rok temu    13.02.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 434Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 434 fot. A. Fajczyk www.gostynska.pl

Trudne warunki na naszych drogach. Kobieta jadąca samochodem osobowym od strony Gostynia nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Śliska nawierzchnia spowodowała, że auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca zginęła na miejscu.

R E K L A M A

Do tragicznego wypadku doszło dziś na drodze wojewódzkiej 434, na trasie Gostyń - Krobia (niedaleko skrzyżowania z drogą do Sikorzyna).

WIĘCEJ na www.gostynska.pl TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lesny
ponad rok temu 8
Tylu jest dzialaczy w obronie zycia,bezpieczenstwa...a dlaczego jeszcze sa drzewa przy drodze???...to nie czasy furmanek...!!!!...zielen winna miec swoje miejsce....dlaczego nie zastepuje sie drzew w miejscach polnych zywoplotem...????...i snueg zatrzyma i ssmochod wyhamuje...???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koko
ponad rok temu ocena: 53%  7
Puknij się w głowę -to jak pada śnieg czy deszcz lub jak dzisiaj w nocy przy minusowej temperaturze mgła opadła i zrobił się na drodze zamróz to też jest winien zarząd dróg? Przykre że ktoś zginął, ale niektórzy jeżdżą bez wyobrażni i myślą że wypadki zdarzają się innym nie im, jak się okazuje do czasu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lala
ponad rok temu ocena: 50%  6
A twoje myślenie sprowadza się do tego że wszyscy są winni tylko nie ja.
~ Czytelnik
ponad rok temu ocena: 38%  5
Twoje myślenie sprowadza do tego, że najlepiej z domu nie wychodzić, bo może się coś wydarzyć, a Ty powinieneś to przewidzieć. A najlepiej nie wsiadaj do samochodu, bo powinieneś przewidzieć, że będziesz miał wypadek.
~ Czytelnik
ponad rok temu ocena: 41%  4
Czyli z artykułu wynika, że to nie kierująca przyczyniła się do wypadku lecz śliska nawierzchnia jezdni. Ciekawe kiedy w Polsce Zarząd Dróg zacznie odpowiadać za tego typu wypadki. Zawsze jest winny kierowca, nawet jakby nagle droga się skończyła, nigdy zarządca drogi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ lala
ponad rok temu ocena: 64%  3
Arek nie da się posypać całości dróg, a kierowca ma przede wszystkim - MYŚLEĆ to naprawdę nie boli a jak widać może uratować życie.
~ yyyyyyyyyyy
ponad rok temu ocena: 29%  2
jeśli nie dostosowała prędkości do warunków to ma pecha
~ Arek
ponad rok temu ocena: 36%  1
Bardzo cenna uwaga.!Gdyby droga była posypana,do wypadku by nie doszło. A kierowca skąd ma wiedzieć że akurat w jakimś miejscu jest szczególnie slisko?
R E K L A M A
R E K L A M A