R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wypadek na obwodnicy Jarocina. Ślisko na drogach

› Daj znać 11 miesięcy temu    18.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 13 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Adam Majewski

Na obwodnicy Jarocina, tuż za węzłem Mieszków, doszło do wypadku drogowego. Jak przekazuje nam jeden z kierowców - auto osobowe wpadło w poślizg i uderzyło w barierki odzielające pasy jezdni.

R E K L A M A

Nie miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna - informuje nasz czytelnik.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na kilkunastokilometrowym odcinku obwodnicy doszło jeszcze do trzech innych zdarzeń z udziałem pojazdów.

Od nocy kierowcy podróżujący naszymi drogami informują nas o bardzo śliskiej nawierzchni i trudnych warunkach.

Zmotoryzowani powinni bardzo uważać.  

[AKTUALIZACJA 08:41]

Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie potwierdza informację o trzech zdarzeniach na obwodnicy. Trwa akcja ratownicza. Na szczęście kolizje okazały się niegroźne. 

- W tej chwili na obwodnicy działają trzy nasze zastępy - w okolicy Mieszkowa, Radlina i w samym Jarocinie – informuje dyżurny PSK. - Osoby podróżujące pojazdami, które uległy kolizji w Mieszkowie i Jarocinie nie wymagały hospitalizacji. Do zdarzenia w Radlinie zadysponowano karetkę pogotowia.

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (17)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Tytka
  11 miesięcy temu 17
  Do Dojeżdżający: Weź człowieku mnie nie rozśmieszaj. Jechałem ok 7 i jakoś nikt 50km/h nie jechał. Tiry szły po 90km/h a znaleźli się tacy, co lewym oszronionym pasem zapieprzali jeszcze więcej.
  ~ Dc
  11 miesięcy temu ocena: 100%  16
  Niestety, ale tak się kończy budowanie dróg szybkiego ruchu na wsi. W Poznaniu byly takie same warunki, brak wypadków, a w Jarocinie 3. Kto jest winny? Tylko i wyłącznie kierowcy - niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Dwlikatny przymrozek oraz szron nie zmuszają do posypywania drogi... Tylko do myślenia i dostosowania prędkości. Gdyby ktoś jechał 50 km/h, to spokojnie wyprowadziłby auto na prostą. Myślenie i nie wciskanie hamulca, bo to tylko pogorszy. Ale co Ja będę uczył perfekcyjnych, Polskich kierowców w 20 letbich szrotach.
  ~ Dygresja
  11 miesięcy temu 15
  Wszystko ładnie pięknie, ale ja tam widziałem nowsze auta w rowie.Wiec jak ktoś myśli, to i szrotem dojedzie.
  ~ autko
  11 miesięcy temu ocena: 33%  14
  gdzie są ci co świętowali a posypać to kto? kasę wzieliście i to nie małą prawda!
  ~ Buy Us fu
  11 miesięcy temu ocena: 86%  13
  To że nie jest "posypane" nie zwalnia od myślenia...jak jest zimno to jest ślisko. I pozdrowienia dla tych co jadą szybko i się dziwią, że im ABS ASR i ESP nie pomogło...niestety na głupotę i pośpiech to nie pomoże
  R E K L A M A
  ~ Dojeżdżający
  11 miesięcy temu ocena: 33%  12
  Jechałem rano i nie szło jechać więcej jak 50km/h!ci co wylecieli z drogi tez na pewno nie jechali szybciej,bo było widać po uszkodzeniach. A zarządca drogi jest od tego żeby płacacym podatki umożliwić jazdę z dozwoloną prędkością na tej drodze bez względu na warunki( o ile chodzi o warunki atmosferyczne na które mają wpływ)!ciekawe ,że tylko na obwodnicy były takie problemy.
  ~ Ł.
  11 miesięcy temu ocena: 57%  11
  Zmieńcie tytuł - z gminą Jarocin macie z każdym wydaniem mniej wspólnego, proponuję Wielkopolska Kronika Wypadków Drogowych.
  ~ Alleluja i do przodu
  11 miesięcy temu ocena: 72%  10
  Drogowcy znów zaspali jak co roku. To państwo polskie nadal jest teoretyczne w wielu sprawach
  ~ Krzyżem i mieczem w nich
  11 miesięcy temu ocena: 57%  9
  Jarosław (Polske zbaw )robi co może - ale ta lewicowa chołota w UE rzuca mu kłody pod nogi . Zrobili z naszego kraju państwo kolonialne przy pomocy różnych volksdojczów oraz rozmaitych renegatów i tak im pasowało . Teraz jak Jaruś przejął stery to larum grają . Ale juž za póżno . Kraj odbity za pomocą krzyża i kartki wyborczej !
  ~ Marcin
  11 miesięcy temu ocena: 95%  8
  Jechałem tą trasą dziś o 6.30. Od zjazdu na Mieszków było lodowisk. Dojazd ze św. Ducha do ronda ślizgawka o drogach osiedlowych nie wspomnę. Wczoraj wieczorem było wiadomo, że przymrozi w nocy, nie trzeba było nawet posiłkować się prognozami pogody, by dojść do wniosku, że rano będzie potrzeba posypania dróg. Życzę osobie odpowiedzialnej za zaniechanie uruchomienia odpowiednich służb i brak reakcji, aby poniosła surowe konsekwencje.
  ~ Jest wina ale kary nie będzie
  11 miesięcy temu ocena: 83%  7
  Nie poniesie - jest w układzie !
  ~ d
  11 miesięcy temu ocena: 78%  6
  odpowiedzialny jest GDDKiA właściciel i zarządca tej drogi
  ~ 25% dla...
  11 miesięcy temu ocena: 29%  5
  Możesz mi fiknąć. Teraz jest #ROZBÓJ
  ~ bcce
  11 miesięcy temu ocena: 75%  4
  pewien czas temu jechalem sobie sladami zjazdow na obwodnice i kurde jakos nie widze zjazdow na nie tj tablica informacyjna, co kierowca ma sam sie domyslac?! w jarocinie jest a w pozostalych miejscowosciach nie ma!
  ~ Kierowca
  11 miesięcy temu ocena: 78%  3
  A drogowcy jak zwykle zaspali.
  ~ SZCZERY
  11 miesięcy temu ocena: 86%  2
  Nie to zima znowu zaskoczyła drogowców :P
  R E K L A M A
  R E K L A M A