R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wypadek. Jedna osoba poszkodowana

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    13.02.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Jarocin. Policja. Straż pożarna. Zespół Ratownictwa Medycznego

R E K L A M A

 

Kierowcy z niepokojem obserwują jadące na sygnałach służby ratownicze. Z wstępnych informacji wynika, że w Annapolu doszło do wypadku. Jedna osoba jest poszkodowana. Ze zgłoszenia nie wynikało, ile pojazdów uczestniczyło w zdarzeniu.

Na miejsce jadą straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

[AKTUALIZACJA 08:19]

Policja podała pierwsze ustalenia odnośnie zdarzenia.

- Kierująca deawoo matiz na łuku drogi wpadła w poślizg i wjechała do rowu. Kobietę przewieziono do szpitala - informuje oficer dyżurny jarocińskiej policji. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń ciała.         

Wczorajszy dzień nie należał do łatwych dla służby ratunkowych. Najpierw interweniowały na DK 11, gdzie dachowało auto osobowe.[ZOBACZ TUTAJ]. W południe otrzymały wezwanie do Witaszyc. Tam znaleziono ciała dwóch dorosłych osób. [ZOBACZ TUTAJ]                              

R E K L A M A
+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A