ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Wyjdą ze sztuką na ulicę. Niecodzienne półkolonie dla dzieci

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    11.06.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Fundacja Malta i JOK Jarocin zapraszają dzieci do udziału w "Sztuczkach Publicznych" - bezpłatnych, twórczych warsztatach miejskich w formie półkolonii.

 

 

 

Zajęcia odbywać się będą od 8 do 12 lipca, w godz. 10.00-15.00. Efekty warsztatów można będzie zobaczyć
13 lipca podczas finałowego happeningu (godz.10.00-14.00). Zajęcia prowadzone będą w JOK-u (pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1) i na świeżym powietrzu. Mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku 8-12 lat, mieszkające w Jarocinie i okolicach.
 

"Idea jest prosta. Weźmiemy na warsztat kilka najciekawszych projektów artystycznych, zrealizowanych w przestrzeniach publicznych i wspólnie z uczestnikami spróbujemy je zinterpretować i odtworzyć na ulicach Jarocina. Działania plastyczne i miejskie będą się przeplatać z ćwiczeniami teatralnymi" - piszą organizatorzy.

 

Zabawom na świeżym powietrzu będzie towarzyszyć poznawanie fascynujących zjawisk twórczych, wspólne planowanie akcji, rozmowy o mieście, sąsiedztwie i tym, jak sztuka może wpływać na relacje między ludźmi.

 

Zajęcia poprowadzą: Zofia Małkowicz i Elżbieta Niewiadomska - artystki i animatorki z wieloletnim doświadczeniem oraz Agnieszka Dubilewicz – aktorka i tancerka, współpracująca z Teatrem Blum i Teatrem Porywacze Ciał.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, wiek dziecka, miejsce zamieszkania należy wysłać na adres: zapisy@malta-festival.pl. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Opłata za wyżywienie - drugie śniadanie, owoce i napoje wynosi 50 zł (za całość).


Projekt jest częścią programu „Szkoła widza” realizowanego przez Fundację Malta,a finansowanego ze środków Urzędu Miasta Poznania i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A