ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AMedyk A1_02_2020
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Wyjawiła im, po co pisze. Bibliotekę odwiedziła pisarka Agata Kołakowska

› Aktualności 5 miesięcy temu    11.09.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Nowomiejską bibliotekę odwiedziła pisarka Agata Kołakowska.

 

- Pani Agata przyjechała do nas z Wrocławia, gdzie mieszka i pracuje. Zaprosiliśmy na to spotkanie grupę pań, bo to one są głównie odbiorcami jej książek - opowiada Maria Tomczak z nowomiejskiej biblioteki.

 

Autorka przywiozła ze sobą swoje książki i te najnowsze, i te wcześniej wydane. Mówiła o swoim warsztacie, skąd bierze pomysły, jak przygotowuje się do napisania kolejnej książki i jak wygląda praca nad nią. Jak sama stwierdziła, pisze po to, aby jej książki przyniosły innym coś dobrego, aby zastanowili się nad swoim życiem, a może znaleźli rozwiązanie swoich własnych problemów.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A